Cinema City

Cinema City

Cinema City

To nasze początki, sięgające 2009r. Jeden z dyrektorów sieci kin Cinema City zobaczył jakośc naszych produktów i profesjonalizm ekipy montażowej w programie telewizyjnym Dekoratornia. Podczas rozmowy okazało się, że ma klopoty z realizacją, gdyż jakaś firma montowała fototapety w jednej z sal VIP na… zszywki tapicerskie!

Od tamtej pory wspólnie zrealizowaliśmy kilkanaście kin i centrów rozrywki w Polsce, Czechach, Słowacji. W krakowskiej Bonarce zamontowaliśmy najdłuższą tapetę, która miała dłogość ponad 15m.

Ładuję

ZAUFALI NAM

Microsoft

Microsoft

microsoft

Bardzo dobrze wspominamy tę realizację. Śmiała koncepcja odświeżenia biura, jaką zaserwował architekt, poprzez bardzo skrupulatny dobór grafik do poszczególnych pięter i pomieszczeń zaowocował spójną wizją polskiego biura tej globalnej marki. Fragmenty kodu systemu Windows przy windach wręcz zapraszają do wirtualnej podróży.

Blisko 2 500 mkw fototapet zamontowane w kilka weekendów spotkało się z pełna aprobatą pracowników

Ładuję

ZAUFALI NAM

K2

K2

K2

Absolutnie unikatowa realizacja! Świetny, autorski projekt grafików ze spółki K2 pozwolił z dystansem opowiedzieć o profilu firmy. Świetnie przygotowane materiały graficzne dały nam szansę na bardzo precyzyjne wydrukowanie, zalaminowanie i wycięcie po kształtach wszystkich elementów.

To jedna z tych realizacji, gdzie uśmiech pojawia się już na etapie oglądania projektów, a efekt końcowy daje wiele radości, nie tylko użytkownikom biura ale także nam – producentom.

Ładuję

ZAUFALI NAM

fototapety w biurach

fototapety w biurach

Fototapety
w różnych biurach

Nasze realizacje znajdują się w dziesiątkach biur, głównie w Warszawie. To nie tylko fototapety, ale także nadruki na szkle, na lustrach, systemy identyfikacji wizualnej w hotelach. Stacje benzynowe Orlen i Amic, sieć restauracji Tratoria Rucola, budynki i otoczenie Sejmu RP.

Kiedy w Twoim biurze spotyka się ciekawy projekt z profesjonalnym, kompleksowym i zaangażowanym zespołem – efekty mogą być więcej niż zadowalające. Kierujemy się starą zasadą: „Tylko najlepszy produkt jest wystarczająco dobry!”

Ładuję

ZAUFALI NAM