Zdjęcie domyślne główne

Puzzle reklamowe

Puzzle reklamowe? To świetny pomysł na firmowy gadżet, który może sprawić sporo radości klientom w każdym wieku! Wysokiej jakości puzzle mogą być wykonane z dowolnych materiałów, od tradycyjnej tektury, przez miękką piankę, po różnego rodzaju tworzywa sztuczne. Dodatkowo puzzle to naprawdę sporo miejsca do wyeksponowania dowolnych informacji, grafiki reklamowej lub firmowego logo.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Puzzle z własnym nadrukiem

Chcesz zaprojektować puzzle z własnym nadrukiem, które będziesz wręczać klientom i kontrahentom? Tak się składa, że… jesteś we właściwym miejscu! Dla naszych Klientów stworzyliśmy już setki puzzli: z logo, puzzli piankowych z nadrukiem i puzzli magnetycznych z nadrukiem. Czas na Twoje zamówienie!

W naszym parku maszyn stoją najnowocześniejsze plotery tnące i drukujące, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie nowoczesny gadżet najwyższej jakości, zadrukowany w fotograficznej jakości – bez względu na stopień skomplikowania projektu czy rozmiary puzzli (całości i poszczególnych elementów).

Zdjęcie domyślne

Druk na puzzlach z D-POS

Nadruki wykonujemy sięgając po technologie optymalnie dopasowane do opracowywanych materiałów, dzięki czemu możemy zagwarantować Ci trwały efekt wizualny, charakteryzujący się podniesioną odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Zleć nam wykonanie puzzli z indywidualnym nadrukiem, który wykonamy zgodnie z Twoim projektem. Omówmy szczegóły techniczne i możemy ruszać z produkcją!

Zdjęcie domyślne