Zdjęcie domyślne główne

Puzzle reklamowe

Puzzle reklamowe? To świetny pomysł na firmowy gadżet, który może sprawić sporo radości klientom w każdym wieku! Wysokiej jakości puzzle mogą być wykonane z dowolnych materiałów, od tradycyjnej tektury, przez miękką piankę, po różnego rodzaju tworzywa sztuczne. Dodatkowo puzzle z własnym wydrukiem to naprawdę sporo miejsca do wyeksponowania dowolnych informacji, grafiki reklamowej lub firmowego logo.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Puzzle z własnym nadrukiem

Chcesz zaprojektować puzzle z własnym nadrukiem, które będziesz wręczać klientom i kontrahentom? Tak się składa, że… jesteś we właściwym miejscu! Dla naszych Klientów stworzyliśmy już setki puzzli: z logo, puzzli piankowych z nadrukiem i puzzli magnetycznych z nadrukiem. Czas na Twoje zamówienie!

W naszym parku maszyn stoją najnowocześniejsze plotery tnące i drukujące, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie nowoczesny gadżet najwyższej jakości, zadrukowany w fotograficznej jakości – bez względu na stopień skomplikowania projektu czy rozmiary puzzli (całości i poszczególnych elementów).

Zdjęcie domyślne

Druk na puzzlach z D-POS

Nadruki wykonujemy sięgając po technologie optymalnie dopasowane do opracowywanych materiałów, dzięki czemu możemy zagwarantować Ci trwały efekt wizualny, charakteryzujący się podniesioną odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Zleć nam wykonanie puzzli z indywidualnym nadrukiem, który wykonamy zgodnie z Twoim projektem. Omówmy szczegóły techniczne i możemy ruszać z produkcją!

Zdjęcie domyślne