Gięcie PCV Fifa

Gięcie PCV

PVC, czyli polichlorek winylu (w Polsce najbardziej znany jako PCV), to tworzywo sztuczne, które ze względu na swe właściwości fizyczne jest wykorzystywane w niemal każdej branży i dziedzinie życia. Powszechne zastosowanie PCW w reklamie wynika głównie z jego doskonałych właściwości termoplastycznych, niewielkiej wagi, dużej wytrzymałości oraz odporności na czynniki zewnętrzne. PVC daje się również łatwo obrabiać i wyginać, a jednocześnie zachowuje dużą stabilność wymiarową.
Gięcie PCV Fifa
Gięcie PCV

Gięcie PCV na gorąco

Precyzyjne gięcie PCW na gorąco wymaga starannego, równomiernego podgrzania tworzywa do optymalnej temperatury, w której pozwala się ono łatwo formować do pożądanego kształtu bez utraty swych właściwości fizycznych. Ten efekt osiągamy dzięki zastosowaniu nowoczesnych giętarek szczelinowych, pozwalających giąć PCV na dowolny kształt.

W razie potrzeby możemy PCW poddać obróbce (cięcie, frezowanie) przed gięciem. Bez problemu wyginamy także PCV uprzednio zadrukowane w technologii UV.

Gięcie PCV twardego

Twarde PCV – zarówno białe jak i bezbarwne – ma formę wytrzymałych płyt o różnej grubości (najczęściej od 1 do 10 mm), które stanowią podstawowy półfabrykat w różnego typu konstrukcjach reklamowych. Nasze precyzyjne giętarki szczelinowe pozwalają na gięcie PCV na praktycznie dowolny kształt zgodnie ze specyfikacją klienta przy zachowaniu pełnej wytrzymałości materiału na zgięciach.

Dzięki temu wykonane przez nas z PCW standy, ekspozytory, szyldy, plansze reklamowe, litery, elementy zabudowy stoisk wystawienniczych czy dowolne inne wyroby z PCV zawsze są estetyczne i trwałe.

Gięcie PCV ekspozytor
Gięcie PCV warszawa

Profesjonalne gięcie PCV w D-POS

Konkurencyjne ceny, doskonale wyposażony park maszynowy, kompleksowa obsługa i ponad 20 lat doświadczenia to podstawy, na których budujemy współpracę z naszymi klientami. Realizację każdego projektu zawsze zaczynamy od dokładnej analizy oczekiwań i potrzeb klienta w kontekście naszych możliwości, zapewniając kompleksową, fachową obsługę na każdym etapie realizacji zlecenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!