Druk ekosolwentowy Warszawa

Druk eco-solventowy

Druk ecosolwentowy to nowoczesna metoda druku atramentowego, która stanowi rozwinięcie i ulepszenie w stosunku do standardowego solwentu. Atramenty ecosolwentowe są pozbawione toksycznych substancji, co sprawia, że są bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska naturalnego. Dzięki temu wykonywane przez nas wydruki ecosolwentowe mogą być z powodzeniem umieszczane we wnętrzach, ponieważ są całkowicie obojętne dla zdrowia i nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu, charakterystycznego dla tradycyjnego solwentu, co potwierdza atest PZH.
Druk ekosolwentowy D-POS

Technika druku ecosolwentowego

Dzięki zastosowaniu głowic drukujących o zmiennej wielkości kropli wydruki wykonane za pomocą druku ecosolwentowego cechują się wiernym odwzorowaniem kolorów i znacznie wyższą jakością niż tradycyjny druk solwentowy.

Są jednak nieco mniej odporne na czynniki zewnętrzne (wilgoć, promieniowanie UV) oraz uszkodzenia mechaniczne. Z tego względu wszystkie wydruki atramentami ecosolwentowymi pokrywamy dodatkową warstwą zabezpieczającą w postaci laminatu, który chroni zadruk przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych, promieniowaniem UV i uszkodzeniami mechanicznymi.

Wydruki ekosolventowe

Zastosowanie wydruków ecosolwentowych

Metoda druku ecosolwentowego sprawdza się dobrze wszędzie tam, gdzie potrzebne jest uzyskanie wysokiej jakości zadruku o żywej kolorystyce. Wykorzystując technikę druku ecosolwentowego można drukować między innymi na papierze, foliach czy płótnach.

Pozwala to tworzyć np. spersonalizowane obrazy (canvas), trwałe naklejki reklamowe czy etykiety przeznaczone do ekspozycji na zewnątrz budynków.

Wydruki ekosolventowe
Druk ecosolvent

Nowoczesny druk ecosolwentowy w D-POS

Doskonale wyposażony w niezwykle precyzyjne i wydajne urządzenia park maszynowy pozwala nam realizować wszelkiego typu zlecenia w zakresie druku ecosolwentowego.

Korzystamy wyłącznie z ekologicznych atramentów, które są w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego i nie mają negatywnego wpływu na zdrowie człowieka. Ponad 20 lat doświadczenia w branży przekłada się na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, kompleksową obsługę i konkurencyjne ceny. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!