Aranżacje paneli szklanych w kuchni

Aranżacje - panele szklane

Panele szklane to coraz popularniejsze rozwiązanie, które pozwala nie tylko wykończyć, ale również ozdobić i zabezpieczyć ściany w pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka. Co więcej, aranżacje paneli szklanych w kuchni lub łazience pozwalają skutecznie chronić ścianę przed zabrudzeniem, ponieważ są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Dlatego też posiadamy je w swojej ofercie. Przedstawiamy aranżacje paneli szklanych, które wykonaliśmy dotychczas.
* wcześniej pod marką:
Aranżacje panele szklane kuchenne

Szeroki wybór paneli szklanych

Jak widać, aranżacje paneli szklanych w kuchniach i łazienkach mogą przyjmować różne oblicza. Dbamy bowiem o to, żeby zarówno miłośnicy klasyki, jak i wielbiciele nowoczesności i odważnych form mogli znaleźć w naszej ofercie to, czego potrzebują.

Jesteśmy w stanie zaproponować panele szklane z dowolną grafiką do każdego pomieszczenia, niezależnie od jego wymiarów oraz stylu, w jakim zostało urządzone. Zrealizujemy wszystkie pomysły oraz wykorzystamy twoje inspiracje.

Aranżacje panele szklane - łazienka

Przystępne ceny, wysoka jakość

To co wyróżnia nasze aranżacje paneli szklanych, to przede wszystkim doskonały wygląd pomieszczeń. Wpływa na to nie tylko profesjonalny montaż, ale również najwyższa jakość materiałów i techniki nadruku.

Jako producent dbamy o to, by panele szklane, które oferujemy, były solidne, trwałe, a przy tym prezentowały się idealnie. Dzięki temu możemy poszczycić się setkami pozytywnych opinii naszych klientów.

Aranżacje panele szklane - łazienka
Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Profesjonalny montaż

Poniższe zdjęcia to nie są wizualizacje, lecz prawdziwe zdjęcia wykonane przez naszych montażystów w domach naszych klientów. Aranżacje łazienki i kuchni z paneli szklanych, które prezentujemy, to wynik działania naszych doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Klienci mogą bowiem liczyć nie tylko na zakup indywidualnie zamawianych paneli z naszej szerokiej oferty, ale również na profesjonalny montaż. Dzięki doświadczeniu działamy szybko i sprawnie, a efekt końcowy prac jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jak widać, panele szklane w aranżacji wnętrz potrafią prezentować się naprawdę zjawiskowo oraz dodawać pomieszczeniom wyrazu i charakteru. Serdecznie zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy również na każde pytanie i pomożemy w wyborze odpowiednich rozwiązań.

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 4mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.