+48 22 678 07 27 biuro@d-pos.pl

Aranżacje - panele szklane

Panele szklane to coraz popularniejsze rozwiązanie, które pozwala nie tylko wykończyć, ale również ozdobić i zabezpieczyć ściany w pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka. Co więcej, aranżacje paneli szklanych w kuchni lub łazience pozwalają skutecznie chronić ścianę przed zabrudzeniem, ponieważ są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Dlatego też posiadamy je w swojej ofercie. Przedstawiamy aranżacje paneli szklanych, które wykonaliśmy dotychczas.

Aranżacje panele szklane kuchenne

Szeroki wybór paneli szklanych

Jak widać, aranżacje paneli szklanych w kuchniach i łazienkach mogą przyjmować różne oblicza. Dbamy bowiem o to, żeby zarówno miłośnicy klasyki, jak i wielbiciele nowoczesności i odważnych form mogli znaleźć w naszej ofercie to, czego potrzebują.

Jesteśmy w stanie zaproponować panele szklane z dowolną grafiką do każdego pomieszczenia, niezależnie od jego wymiarów oraz stylu, w jakim zostało urządzone. Zrealizujemy wszystkie pomysły oraz wykorzystamy twoje inspiracje.

Przystępne ceny, wysoka jakość

To co wyróżnia nasze aranżacje paneli szklanych, to przede wszystkim doskonały wygląd pomieszczeń. Wpływa na to nie tylko profesjonalny montaż, ale również najwyższa jakość materiałów i techniki nadruku.

Jako producent dbamy o to, by panele szklane, które oferujemy, były solidne, trwałe, a przy tym prezentowały się idealnie. Dzięki temu możemy poszczycić się setkami pozytywnych opinii naszych klientów.

Aranżacje panele szklane - łazienka
Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Profesjonalny montaż

Poniższe zdjęcia to nie są wizualizacje, lecz prawdziwe zdjęcia wykonane przez naszych montażystów w domach naszych klientów. Aranżacje łazienki i kuchni z paneli szklanych, które prezentujemy, to wynik działania naszych doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Klienci mogą bowiem liczyć nie tylko na zakup indywidualnie zamawianych paneli z naszej szerokiej oferty, ale również na profesjonalny montaż. Dzięki doświadczeniu działamy szybko i sprawnie, a efekt końcowy prac jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jak widać, panele szklane w aranżacji wnętrz potrafią prezentować się naprawdę zjawiskowo oraz dodawać pomieszczeniom wyrazu i charakteru. Serdecznie zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy również na każde pytanie i pomożemy w wyborze odpowiednich rozwiązań.