Wystawy muzealne

Każda wystawa muzealna jest inna i wymaga indywidualnego podejścia do kwestii związanych z jej przygotowaniem i aranżacją. Organizujesz lub projektujesz wystawę w muzeum lub innym miejscu i zastanawiasz się, jakie środki komunikacji wizualnej uda Ci się zrealizować? Z nami niemal wszystkie! Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej oryginalnym i niestandardowym wyzwaniom i zleceniom, gwarantując zawsze najwyższej jakości wydruk - trwały, maksymalnie wyrazisty i w 100% wpisujący się w Twoją wizję! Przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić!
Wystawy muzealne warszawa
Wystawy muzealne producent

Najwyższej jakości nadruk na dowolnej powierzchni

Mamy ponad 20 lat doświadczenia, szeroką, specjalistyczną wiedzę oraz nowocześnie wyposażony park maszynowy. To wszystko pozwala nam na realizowanie zleceń drukarskich na dowolnych materiałach. Drukujemy na szkle i tworzywach sztucznych (m.in. na dibond, PCV i plexi, polipropylenie i piance), na sklejce i drewnie, a także na betonie i blasze. Masz projekt zakładający druk na jakiejś innowacyjnej bazie? Zmierzymy się z nim!

Wystawy muzealne

Wierne odwzorowanie kolorów i perfekcyjne cięcie

Druk wykonujemy za pomocą zaawansowanych ploterów drukujących UV (rolowych i stołowych) oraz w technologii eco-solventowej. Drukujemy w każdym kolorze (również na biało) i na dowolnym tle (również czarnym i przezroczystym). Każdy wydruk zabezpieczamy warstwą ochronnego laminatu, dzięki której zaprojektowane przez Ciebie materiały na wystawę muzealną są maksymalnie trwałe i wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, nie blaknące i nie odbarwiające, nie tracące wyrazistości się nawet pod wpływem mocnego, punktowego oświetlenia. Gwarantujemy również precyzyjne docięcie Twojego projektu – każdy wymiar będzie zgodny ze specyfikacją w zleceniu.

Wystawy muzealne
Wystawa muzealna

Kompleksowa obsługa Twojego projektu

Masz projekt wystawy muzealnej? Pokaż go nam! Przeprowadzimy profesjonalną konsultację techniczną i możemy ruszać z realizacją zlecenia! Chcesz zamówić wyłącznie wydruk? Z przyjemnością przeniesiemy Twój projekt na wybrany przez Ciebie materiał, dbając o każdy detal projektu. Interesuje Cię usługa kompleksowa? Do Twojej dyspozycji jest nasza doświadczona ekipa pomiarowo – montażowa, która w zależności od szczegółów zlecenia, może wykonać wszelkie pomiary przed wydrukiem oraz zrealizować sprawny montaż, zawsze terminowo i z zachowaniem najwyższych standardów. Każdy produkt, który wychodzi z naszej pracowni jest bezpieczny i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty oraz atesty, m.in.: Atest Higieniczny PZH (dotyczący nietoksyczności) oraz Atest ITB (dotyczący trudnopalności).

Jesteśmy pewni, że efektem naszej współpracy będzie rewelacyjna wystawa muzealna!