Fotoobrazy na wymiar - producent

Fotoobraz to uniwersalny pomysł na oryginalny, dowolnie spersonalizowany prezent. To produkt, który nie wychodzi z mody, idealnie wkomponowując się we wnętrza naszych domów i biur, subtelnie dekorując wybrane pomieszczenie lub dodając mu zdecydowanego charakteru. Jaką rolę odegra Twój fotoobraz ze zdjęcia? Wszystko zależy od Ciebie! Wybierz doskonałej jakości zdjęcie z naszej bazy lub zaprojektuj oryginalną grafikę, zdecyduj jakie ma mieć wymiary i z jakich materiałów ma powstać, a następnie... po prostu zleć nam wykonanie Twojego fotoobrazu.
Jak zamawiać?
dowiedz się więcej
Zdjęcia i projekty
kliknij
Zakres usług
dowiedz się więcej
Galeria realizacji
kliknij
Fotoobrazy producent

Fotoobrazy na płótnie – nowoczesna klasyka

Fotoobraz na płotnie typu canvas to doskonała alternatywa dla tradycyjnych obrazów malowanych na płótnie. Nasze fotoobrazy drukujemy w zaawansowanej technologii UV, która gwarantuje fotograficzne odwzorowanie kolorów oraz wszystkich detali Twojego projektu. Dla zapewnienia maksymalnej stabilności wymiarowej – fotoobrazy naciągane są na solidną ramę z płyty MDF. Gwarantujemy Ci również rewelacyjną trwałość wydruku oraz bezproblemową konserwację – każdy fotoobraz wykańczamy ochronną warstwą płynnego laminatu.

 

Fotoobraz na wymiar

Płócienne fotoobrazy na wymiar – gotowe do powieszenia na ścianie

Fotoobrazy na płótnie są produktami gotowymi do powieszenia na ścianie. Sposób montażu dekoracji dobierz do własnych preferencji, parametrów ściany oraz wielkości i ciężaru fotoobrazu – zamówione fotoobrazy możesz powiesić m.in. na haczykach, dowolnych wkrętach oraz nowoczesnych taśmach montażowych i rzepach. Wszystkie fotoobrazy na zamówienie zadrukowujemy łącznie z bokami dekoracji, dzięki czemu fotoobraz prezentuje się zawsze doskonale, bez względu na to pod jakim kątem na niego patrzymy.

Fotoobraz na wymiar
Fotoobrazy wnęka

Fotoobrazy na szkle – elegancja i trwałość na lata

Fotoobrazy na szkle to kwintesencja awangardowej elegancji i dekoracja o ponadczasowym charakterze. Dzięki swoim niezrównanym walorom użytkowym, trwałości i wytrzymałości, odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz bezproblemowemu czyszczeniu – szklane footobrazy harmonijnie wpisują się we wszystkie wnętrza, z kuchnią włącznie! Szklane fotoobrazy wykonujemy na atestowanym szkle hartowanym, nadrukowując wybrane zdjęcie lub grafikę na wewnętrzną stronę szklanej tafli za pomocą zaawanowanej technologii UV. Drukujemy w absolutnie każdym kolorze (CMYK + biel) i w jakości Full HD.

Fotoobrazy na wymiar

Szklany fotoobraz na wymiar – idealnie dopasowany!

Szklany fotoobraz na wymiar może mieć dowolną wielkość. Dla naszych Klientów wykonaliśmy już setki zarówno pojedynczych obrazów i serii obrazów w standardowych dla tego typu dekoracji rozmiarach, jak i fotoobrazów na wymiar, w oryginalnych kształtach i niestandardowych rozmiarach. Nic nie stoi na przeszkodzie, by Twój fotoobraz dokładnie wpisywał się w przeznaczoną dla niego powierzchnię ściany, nawet jeśli ta jest bardzo wysoka czy bardzo szeroka.

Szklany fotoobraz wykonamy zgodnie z projektem, z najwyższą precyzją i perfekcyjnym wykończeniem. W przypadku fotoobrazów XXL proponujemy kompleksową usługę, która może objąć: pomiar ściany pod fotoobrazy na zamówienie, docinanie, hartowanie i druk UV na szkle oraz montaż realizowany przez naszych specjalistów.

Fotoobrazy na wymiar
Warszawa fotoobrazy na zamówienie

Fotoobraz na zamówienie w kompleksowej usłudze od D-POS

Zdecydowałeś się na zamówienie szklanego fotoobrazu w dużym rozmiarze? Zależy Ci na doskonałym efekcie wizualnym i nienagannym montażu? Zleć nam kompleksową obsługę Twojego zamówienia. Wykonamy dla Ciebie footoobraz na wymiar, w 100% zgodnie z projektem, a następnie nasza doświadczona ekipa fachowców wykona profesjonalny montaż (w umówionym terminie i pod wskazanym adresem). \

Fotoobrazy na zamówienie mogą być przeznaczone do przyklejenia bezpośrednio na ścianie (ściana pod fotoobraz powinna być odpowiednio przygotowana) lub przygotowane do montażu na eleganckich śrubach dystansowych (otwory na śruby dystansowe muszą zostać wykonane na początkowym etapie produkcji fotoobraz, przed hartowaniem szkła).

Fotoobrazy wnęka

Twój fotoobraz ze zdjęcia na wymiar – z nami go wydrukujesz!

Twój fotoobraz z własnego zdjęcia lub z naszej bazy, na prezent będzie dokładnie taki, jakiego potrzebujesz! Możesz skorzystać z naszej bazy zdjęć i grafik, w której znajduje się ponad 100 milionów unikatowych propozycji – każda w doskonałej jakości i rozdzielczości pozwalającej na wydruk w dowolnym formacie, zarówno na płótnie, jak i na szkle. Możesz również zlecić nam wykonanie dowolnie spersonalizowanego fotoobrazu, w oparciu o własne zdjęcie lub autorską grafikę, wzbogacając produkt o wybrane napisy czy daty. Prześlij nam swój projekt, skonsultujemy go pod kątem technicznym i… możemy ruszać z produkcją!

Kogo i z jakiej okazji chcesz obdarować fotoobrazem?

Fotoobrazy wnęka