Fotoobrazy na wymiar - producent

Fotoobraz to uniwersalny pomysł na oryginalny, dowolnie spersonalizowany prezent. To produkt, który nie wychodzi z mody, idealnie wkomponowując się we wnętrza naszych domów i biur, subtelnie dekorując wybrane pomieszczenie lub dodając mu zdecydowanego charakteru. Jaką rolę odegra Twój fotoobraz? Wszystko zależy od Ciebie! Wybierz doskonałej jakości zdjęcie z naszej bazy lub zaprojektuj oryginalną grafikę, zdecyduj jakie ma mieć wymiary i z jakich materiałów ma powstać, a następnie... po prostu zleć nam wykonanie Twojego fotoobrazu.
Jak zamawiać?
dowiedz się więcej
Zdjęcia i projekty
kliknij
Zakres usług
dowiedz się więcej
Galeria realizacji
kliknij
Fotoobrazy producent

Fotoobrazy na płótnie – nowoczesna klasyka

Fotoobraz typu canvas to doskonała alternatywa dla tradycyjnych obrazów malowanych na płótnie. Nasze fotoobrazy drukujemy w zaawansowanej technologii UV, która gwarantuje fotograficzne odwzorowanie kolorów oraz wszystkich detali Twojego projektu. Dla zapewnienia maksymalnej stabilności wymiarowej – fotoobrazy naciągane są na solidną ramę z płyty MDF. Gwarantujemy Ci również rewelacyjną trwałość wydruku oraz bezproblemową konserwację – każdy fotoobraz wykańczamy ochronną warstwą płynnego laminatu.

Fotoobrazy wnęka

Fotoobrazy na szkle – elegancja i trwałość na lata

Fotoobrazy na szkle to kwintesencja awangardowej elegancji i dekoracja o ponadczasowym charkterze. Dzięki swoim niezrównanym walorom użytkowym, trwałości i wytrzymałości, odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz bezproblemowemu czyszczeniu – szklane footobrazy harmonijnie wpisują się we wszystkie wnętrza, z kuchnią włącznie! Szklane fotoobrazy wykonujemy na atestowanym szkle hartowanym, nadrukowując wybrane zdjęcie lub grafikę na wewnętrzną stronę szklanej tafli za pomocą zaawanowanej technologii UV. Drukujemy w absolutnie każdym kolorze (CMYK + biel) i w jakości Full HD.

Fotoobrazy wnęka
Fotoobrazy na ścianie

Twój fotoobraz na wymiar – z nami go wydrukujesz!

Twój fotoobraz na prezent będzie dokładnie taki, jakiego potrzebujesz! Możesz skorzystać z naszej bazy zdjęć i grafik, w której znajduje się ponad 100 milionów unikatowych propozycji – każda w doskonałej jakości i rozdzielczości pozwalającej na wydruk w dowolnym formacie, zarówno na płótnie, jak i na szkle. Możesz również zlecić nam wykonanie dowolnie spersonalizowanego fotoobrazu, w oparciu o własne zdjęcie lub autorską grafikę, wzbogacając produkt o wybrane napisy czy daty. Prześlij nam swój projekt, skonsultujemy go pod kątem technicznym i… możemy ruszać z produkcją!

Kogo i z jakiej okazji chcesz obdarować fotoobrazem?