Magnesy reklamowe - reklama magnetyczna

Niekonwencjonalny, efektowny gadżet w postaci magnesu reklamowego to doskonały sposób na promocję każdej marki. Coraz częściej magnesy z logo firmy rozdawane podczas eventów lub targów zastępują długopisy, smycze czy inne podobne, standardowe „reklamówki”. Odpowiednio zaprojektowany magnes z nadrukiem będzie przykuwać uwagę i może stać się skutecznym narzędziem wspomagającym działania zmierzające do zwiększenia rozpoznawalności marki. Nasze magnesy drukujemy na folii magnetycznej, którą później precyzyjnie wycinamy na dowolny kształt. Dzięki temu produkowane przez nas magnesy świetnie sprawdzają się nie tylko jako nośnik reklamy, ale także jako pomoc dydaktyczna w przedszkolach, szkołach czy domach kultury.

Magnesy na zamówienie

Do najważniejszych zalet tego nośnika reklamy należy jego wysoka trwałość oraz fakt, że może zostać zaprojektowany w praktycznie dowolny sposób. Produkowane przez nas magnesy reklamowe mogą mieć dowolne kształty – np. standardowe, geometryczne (koło, prostokąt itd.), jak i przyjmować formy nawet najbardziej nietypowe. Jedynym ograniczeniem jest tu wyłącznie wyobraźnia naszych klientów.

Dzięki wysokiej klasy frezarce wyposażonej w niezwykle precyzyjny nóż wleczony bez problemu realizujemy także krótkie serie zamówień nie ma bowiem konieczności wykonywania drogiego wykrojnika. Nie ograniczają nas także rozmiary magnesów, choć zdrowy rozsądek podpowiada, by zachować w tej kwestii umiar ze względów praktycznych.

Magnesy z własnym nadrukiem

Produkowane przez nas magnesy z nadrukiem mogą zawierać dowolnie wybraną grafikę, zdjęcie czy napis (lub kombinację tych elementów) – do dyspozycji klientów oddajemy naszą bazę ponad 100 mln wzorów.

Na magnesy reklamowe możemy także nadrukować zdjęcie dostarczone przez klienta, jeśli spełnia wymagania jakościowe. Jako producent magnesów wysokiej jakości możemy zabezpieczać ich powierzchnię trwałymi, odpornymi na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne laminatami.

D-POS – producent magnesów reklamowych

Nowoczesny, doskonale wyposażony park maszynowy umożliwia nam sprawną i terminową realizację niemal każdego zlecenia z zakresu produkcji magnesów reklamowych. Korzystając z naszego bogatego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy urzeczywistniamy nawet najbardziej nieszablonowe pomysły klientów, w atrakcyjnej cenie dostarczając optymalnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań produkty najwyższej jakości. Zawsze używamy bezpiecznych materiałów i farb, atestowanych na nietoksyczność i trudnopalność przez polskie instytucje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!