Magnesy reklamowe - reklama magnetyczna

Niekonwencjonalny, efektowny gadżet w postaci magnesu reklamowego to doskonały sposób na promocję każdej marki. Coraz częściej magnesy z logo firmy rozdawane podczas eventów lub targów zastępują długopisy, smycze czy inne podobne, standardowe „reklamówki”. Odpowiednio zaprojektowany magnes z nadrukiem będzie przykuwać uwagę i może stać się skutecznym narzędziem wspomagającym działania zmierzające do zwiększenia rozpoznawalności marki. Nasze magnesy drukujemy na folii magnetycznej, którą później precyzyjnie wycinamy na dowolny kształt. Twój magnes reklamowy może być dokładnie taki, jakim go sobie zaplanowałeś!

Jakich magnesów dokładnie potrzebujesz?

Zdjęcie domyślne

Spersonalizowane magnesy na zamówienie

Najistotniejsza zaletą magnesów reklamowych jest możliwość ich całkowitej personalizacji. Realizujemy zamówienia na magnesy reklamowe w rozmaitych kształtach i rozmiarach, zadrukowane w absolutnie dowolny sposób. Produkując magnesy reklamowe na zamówienie sięgamy wyłącznie po najwyższej jakości materiały oraz sprawdzone metody obróbkowe i wykończeniowe.

Nasi specjaliści mają do swojej wyłącznej dyspozycji nowocześnie wyposażony park maszyn, w którym stoją m.in. zaawansowane technologicznie plotery drukujące i precyzyjne, cyfrowe plotery tnące.

Magnesy reklamowe w każdym kształcie i rozmiarze

Produkowane przez nas magnesy reklamowe mogą mieć absolutnie każdy kształt, od standardowych, geometrycznych kół, prostokątów i kwadratów, po oryginalne formy dopasowane do symboli czy grafik nadrukowanych na magnesie.

Dzięki wysokiej klasy frezarce wyposażonej w niezwykle precyzyjny nóż wleczony bez problemu realizujemy także krótkie serie zamówień w atrakcyjnej dla Ciebie cenie – nie musimy bowiem wykonywać drogiego wykrojnika. Nie ograniczają nas także rozmiary magnesów, choć zdrowy rozsądek podpowiada, by zachować w tej kwestii umiar ze względów praktycznych.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Magnesy z własnym nadrukiem

Produkowane przez nas magnesy z nadrukiem mogą zawierać dowolnie wybraną grafikę, zdjęcie czy napis lub kombinację tych elementów. Do Twojej dyspozycji oddajemy naszą bazę ponad 100 mln wzorów, z której możesz korzystać wedle uznania.

Z przyjemnością realizujemy również zamówienia na magnesy reklamowe z autorskimi nadrukami. Wystarczy, że dostarczysz nam projekt z dobrej jakości zdjęciem, grafiką czy firmowym logo.

Reklamowe magnesy z laminatem 

Naszym celem jest dostarczenie Ci produktu estetycznego, w 100% zgodnego z Twoim projektem, ale… to nie wszystko! Chcemy, aby magnesy reklamowe z nadrukiem zachowywały stabilność wizualną przez maksymalnie długi czas. Dlatego w standardzie mamy usługę laminacji. Zadrukowane powierzchnie magnesów reklamowych pokrywamy laminatem będącym pochodną laminatu podłogowego, co zapewnia im ponadprzeciętną trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne i zmienne czynniki atmosferyczne. Nadruk na Twoich magnesach będzie czytelny, a kolory nie będą blaknąć.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

D-POS – producent magnesów reklamowych

Nowoczesny, doskonale wyposażony park maszynowy umożliwia nam sprawną i terminową realizację niemal każdego zlecenia z zakresu produkcji magnesów reklamowych. Korzystając z naszego bogatego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy urzeczywistniamy nawet najbardziej nieszablonowe pomysły klientów, w atrakcyjnej cenie dostarczając optymalnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań produkty najwyższej jakości. Zawsze używamy bezpiecznych materiałów i farb, atestowanych na nietoksyczność i trudnopalność przez polskie instytucje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!