Zdjęcie domyślne główne

Magnesy reklamowe na lodówkę

Magnesy to jeden z naszych ulubionych gadżetów reklamowych! Definiuje je niewielka forma, oryginalny design i funkcjonalność, dzięki którym idealnie wpisują się w działania marketingowo - reklamowe wielu firm i przedsiębiorstw. Masz pomysł na magnesy na lodówkę? Cieszymy się, że do nas trafiłeś! Mamy ponad 20 lat doświadczenia, know-how i nowocześnie wyposażony park maszyn - to wszystko pozwala nam ekspresowo zrealizować każde Twoje zamówienie, bez względu na rozmiar i kształt magnesów, stopień skomplikowania grafiki oraz wielkość nakładu.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Magnesy na lodówkę – skuteczna reklama

Magnesy na lodówkę to wygodny gadżet reklamowy, po który chętnie sięgają zarówno dorośli jak i dzieci. Gdzie lądują firmowe magnesy? Najczęściej na lodówce, solidnie podtrzymując bieżące rachunki i faktury do opłacenia, rodzinne planery oraz prace plastyczne dzieci. Twoja reklama będzie więc zawsze w zasięgu wzroku wszystkich domowników, skutecznie utrwalając logo firmy lub nazwę. Za pomocą magnesów możesz również wypromować konkretny produkt lub dowolną ofertę specjalną czy hasło kampanii marketingowej lub społecznej.

Zdjęcie domyślne

Najwyższa jakość i solidne wykonanie

Twoje magnesy wykonujemy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, przede wszystkim mocnych i uniwersalnych tworzyw sztucznych, sklejki oraz solidnych magnesów, które są gwarancją, że gadżet będzie funkcjonalny i zawsze na swoim miejscu. Wszystkie cięcia są wykonywane z niemal chirurgiczną precyzją, która pozwala na wierne odwzorowanie Twojego projektu, a poszczególne elementy magnesu trwale ze sobą łączone z zastosowaniem niezawodnych klejów lub innych metod, dopasowanych do specyfikacji Twojego zamówienia.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

PERSONALIZOWANY MAGNES NA LODÓWKĘ

Magnesy na lodówkę wykańczamy sięgając po różne techniki, optymalnie dopasowane do Twojego projektu, potrzeb i oczekiwań. Większość materiałów, z których korzystamy może zostać wykończona za pomocą grawerowania laserowego / frezowania lub poprzez wykonanie najwyższej jakości nadruku. Grawerowanie to doskonały sposób na produkcję minimalistycznych magnesów prezentujących krótkie hasła, nazwę firmy, jej logo lub dowolny symbol. Plotery drukujące w technologii UV umożliwiają z kolei wydruk w każdym kolorze i na każdej powierzchni, w sposób perfekcyjnie oddający kolory, które zaplanowałeś dla tego projektu.

Zdjęcie domyślne

MAGNES NA LODÓWKĘ ZE ZDJĘCIEM 

Personalizowany magnes na lodówkę to również magnes ze zdjęciem! Możesz zlecić nam wykonanie dowolnego magnesu na lodówkę ze zdjęciem – stock’owym (do Twojej dyspozycji jest nasza baza zdjęć i grafik) lub autorskim. Zdjęcie może być również tłem dla napisów, haseł marketingowych lub reklamowych, a także nazwy firmy lub produktu, bądź firmowego logo.

 

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Magnesy na lodówkę na zamówienie

Masz projekt magnesu na lodówkę? Pokaż go nam, skonsultujemy produkt od strony technicznej i możemy ruszać z produkcją! Produkujemy magnesy reklamowe w każdym kształcie, nie poprzestając na standardowych magnesach okrągłych, kwadratowych i prostokątnych! Chcesz stworzyć magnesy w kształcie Twojego produktu, nawiązujące formą do kształtu regionu, w którym działasz? Nie ma sprawy! Dzięki najwyższej jakości frezarkom i ploterom możemy precyzyjnie wycinać i zadrukowywać nawet najbardziej skomplikowane formy. I to bez żadnych ograniczeń co do ilości zamawianych przez Ciebie sztuk!

Twój magnes na lodówkę będzie perfekcyjny!