Zdjęcie domyślne główne

Ekspozytory do aptek

W aptece liczy się profesjonalizm, zarówno w kontekście obsługi klientów i pacjentów, jak i sposobu prezentowania leków, suplementów i preparatów kosmetycznych. Tutaj wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik i co do joty zgadzać się z wszelkimi wytycznymi, przepisami i normami. Nowoczesne ekspozytory do aptek to konstrukcje w 100% bezpieczne w użytkowaniu, estetyczne i łatwe do utrzymania w czystości. Szukasz eleganckiego sposobu na skuteczne wyróżnienie najważniejszych produktów w aptece? Doskonale trafiłeś!
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Nowoczesne ekspozytory apteczne

Ekspozytor do apteki to możliwość zaprezentowania nowych preparatów i suplementów lub skutecznego wyeksponowania tych, których pacjenci szukają najczęściej. Na dedykowanych stojakach można również pokazać produkty dostępne w specjalnych obniżonych cenach lub te, które idealnie sprawdzą się w roli upominku, np. świątecznego, dla starszej osoby. Ekspozytory do apteki wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, przede wszystkim nowoczesnych tworzyw sztucznych, takich jak plexi czy PCV, które można dowolnie ukształtować, wykończyć i spersonalizować za pomocą dowolnego nadruku.

Zdjęcie domyślne

Stabilna, funkcjonalna i bezpieczna ekspozycja

Zdajemy sobie sprawę, że w aptece liczy się bezpieczeństwo i nieskazitelny, elegancki design wyposażenia. Produkowane przez nas ekspozytory są trwałe i wytrzymałe, mają solidną i stabilną konstrukcję, która pozwala na efektywne i efektowne prezentowanie dowolnych produktów – bez względu na ich wielkość, ciężar i ilość. Wszystkie stojaki do aptek spełniają wyśrubowane normy i wytyczne dla wyposażenia tego typu punktów, są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Ekspozytor do apteki – czystość I dezynfekcja

Każdy element wyposażenia apteki powinien być łatwy do utrzymania w czystości. Dlatego do najczęściej stosowanych w produkcji ekspozytorów aptecznych materiałów należy uniwersalne, eleganckie i przezierne pleksi. To materiał trwały i wytrzymały, który można zmywać zarówno z użyciem zwykłych detergentów, jak i środków dezynfekujących. Zamawiając ekspozytor do apteki koniecznie zwróć uwagę czy wybrany materiał można skutecznie dezynfekować – jest to szczególnie ważne w kontekście pandemii Covid-19.

Zdjęcie domyślne

Spersonalizowane ekspozytor do aptek

Wszystkie ekspozytory do aptek możemy dla Ciebie dowolnie spersonalizować. Metodą, po którą sięgamy najczęściej jest nowoczesna technologia druku UV, która gwarantuje perfekcyjne odwzorowanie wszystkich kolorów i detali Twojego projektu. na ekspozytorze może pojawić się logo Twojej firmy, dowolne zdjęcie lub grafika (np. będące elementem kampanii marketingowej), a także najważniejsze informacje na temat prezentowanego leku, suplementu lub kosmetyku aptecznego. Nadruki możemy wykonać przed i po obróbce wybranego przez Ciebie materiału. Każdy ekspozytor do apteki personalizowany jest w 100% zgodnie z projektem Klienta!

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Zaprojektuj idealny ekspozytor do apteki – zrobimy go dla Ciebie

D-pos to ponad 20 lat doświadczenia w produkcji różnego rodzaju materiałów POS. Dysponujemy nowocześnie wyposażonym parkiem maszyn i zaawansowanych technologicznie urządzeń, dzięki którym jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zlecenie. Pokaż nam Twój projekt, skonsultujemy wszystkie techniczne szczegóły, a w razie potrzeby wprowadzimy niezbędne korekty – wszystko po to, by gotowy produkt spełniał Twoje oczekiwania w 100% i idealnie wpisywał się w dedykowaną mu przestrzeń. Twój ekspozytor może mieć dowolny kształt, wielkość i formę, każdy kolor (również przezroczysty) oraz zaprojektowany przez Ciebie nadruk, np. Twoje logo, wybraną grafikę lub napis.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę i ekspresową realizacje Twojego zlecenia.