Ekspozytory do aptek

W aptece liczy się profesjonalizm, zarówno w kontekście obsługi klientów i pacjentów, jak i sposobu prezentowania leków, suplementów i preparatów kosmetycznych. Tutaj wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik i co do joty zgadzać się z wszelkimi wytycznymi, przepisami i normami. Nowoczesne ekspozytory do aptek to konstrukcje w 100% bezpieczne w użytkowaniu, estetyczne i łatwe do utrzymania w czystości. Szukasz eleganckiego sposobu na skuteczne wyróżnienie najważniejszych produktów w aptece? Doskonale trafiłeś!

Nowoczesne ekspozytory apteczne

Ekspozytor do apteki to możliwość zaprezentowania nowych preparatów i suplementów lub skutecznego wyeksponowania tych, których pacjenci szukają najczęściej. Na dedykowanych stojakach można również pokazać produkty dostępne w specjalnych obniżonych cenach lub te, które idealnie sprawdzą się w roli upominku, np. świątecznego, dla starszej osoby. Ekspozytory do apteki wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, przede wszystkim nowoczesnych tworzyw sztucznych, takich jak plexi czy PCV, które można dowolnie ukształtować, wykończyć i spersonalizować za pomocą dowolnego nadruku.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Stabilna, funkcjonalna i bezpieczna ekspozycja

Zdajemy sobie sprawę, że w aptece liczy się bezpieczeństwo i nieskazitelny, elegancki design wyposażenia. Produkowane przez nas ekspozytory są trwałe i wytrzymałe, mają solidną i stabilną konstrukcję, która pozwala na efektywne i efektowne prezentowanie dowolnych produktów – bez względu na ich wielkość, ciężar i ilość. Wszystkie stojaki do aptek spełniają wyśrubowane normy i wytyczne dla wyposażenia tego typu punktów, są bezpieczne w użytkowaniu i bezproblemowe do utrzymaniu w czystości. Można je również skutecznie dezynfekować, co jest szczególnie ważne w kontekście pandemii Covid-19.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Zaprojektuj idealny ekspozytor do apteki – zrobimy go dla Ciebie

D-pos to ponad 20 lat doświadczenia w produkcji różnego rodzaju materiałów POS. Dysponujemy nowocześnie wyposażonym parkiem maszyn i zaawansowanych technologicznie urządzeń, dzięki którym jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zlecenie. Pokaż nam Twój projekt, skonsultujemy wszystkie techniczne szczegóły, a w razie potrzeby wprowadzimy niezbędne korekty – wszystko po to, by gotowy produkt spełniał Twoje oczekiwania w 100% i idealnie wpisywał się w dedykowaną mu przestrzeń. Twój ekspozytor może mieć dowolny kształt, wielkość i formę, każdy kolor (również przezroczysty) oraz zaprojektowany przez Ciebie nadruk, np. Twoje logo, wybraną grafikę lub napis. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i ekspresową realizacje Twojego zlecenia.