+48 22 678 07 27 biuro@d-pos.pl

Obrazy na szkle

Szklane obrazy to wyjątkowe elementy dekoracyjne, które świetnie prezentują się zarówno w nowoczesnych przestrzeniach urządzonych w stylu loftowym czy industrialnym, jak i we wnętrzach klasycznych, gdzie odpowiednio dobrana grafika na szkle może stać się kluczowym elementem wystroju danego pomieszczenia. Oferowane przez nas obrazy na szkle drukujemy na wytrzymałych taflach ze szkła hartowanego termicznie, dzięki czemu doskonale sprawdzają się zarówno we wnętrzach reprezentacyjnych, jak i użytkowych.

Grafiki na szkle

Każdy tworzony przez nas obraz na szkle drukujemy w CMYK + biel na wysokiej klasy ploterze UV w jakości Full HD, co przekłada się na doskonale odwzorowane, nasycone, żywe barwy i trwały, wyrazisty zadruk od krawędzi do krawędzi.

Ponieważ możemy dowolnie operować przezroczystościami w druku, a same obrazy drukowane na szkle zamontować na ozdobnych śrubach dystansowych, finalny efekt może być naprawdę spektakularny – szczególnie po podświetleniu obrazu (wykonanie instalacji podświetleniowej i elektrycznej nie leży w zakresie naszych usług).

Nowoczesne szklane obrazy na ścianę

Ponieważ obrazy szklane drukujemy w technologii UV, zapewniającej niemal fotograficzną jakość zadruku, ogranicza nas tematycznie jedynie wyobraźnia naszych klientów. Dysponujemy bazą ponad 100 mln grafik i zdjęć, których wyszukiwarka znajduje się po prawej stronie w środkowej części ekranu.

Oczywiście możemy także wykonać szklany obraz z pliku graficznego dostarczonego przez klienta – warunkiem jest spełnienie wymagań jakościowych. Każda grafika drukowana na szkle jest przez nas precyzyjnie docinana na wymiar, a krawędzie tafli dodatkowo szlifujemy. Korzystamy wyłącznie ze szkła Optiwhite (odżelazionego w celu uzyskania idealnego odwzorowania barw) i bezpiecznych, atestowanych na nietoksyczność atramentów.

D-POS – producent zdjęć na szkle

Doskonale wyposażony park maszynowy pozwala nam tworzyć nowoczesne obrazy na szkle w pełni zgodne ze specyfikacją i oczekiwaniami klienta. Oferujemy korzystne ceny, fachowe doradztwo i rzetelne, kompleksowe usługi w zakresie druku niepowtarzalnych obrazów i fotografii na szkle.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!