Fototapety na wymiar

Obrazy na szkle

Szklane obrazy to wyjątkowe elementy dekoracyjne, które świetnie prezentują się zarówno w nowoczesnych przestrzeniach urządzonych w stylu loftowym czy industrialnym, jak i we wnętrzach klasycznych, gdzie odpowiednio dobrana grafika na szkle może stać się kluczowym elementem wystroju danego pomieszczenia. Oferowane przez nas obrazy na szkle drukujemy na wytrzymałych taflach ze szkła hartowanego termicznie, dzięki czemu doskonale sprawdzają się zarówno we wnętrzach reprezentacyjnych, jak i użytkowych.
* wcześniej pod marką:

Grafiki na szkle

Każdy tworzony przez nas obraz na szkle drukujemy w CMYK + biel na wysokiej klasy ploterze UV w jakości Full HD, co przekłada się na doskonale odwzorowane, nasycone, żywe barwy i trwały, wyrazisty zadruk od krawędzi do krawędzi.

Ponieważ możemy dowolnie operować przezroczystościami w druku, a same obrazy drukowane na szkle zamontować na ozdobnych śrubach dystansowych, finalny efekt może być naprawdę spektakularny – szczególnie po podświetleniu obrazu (wykonanie instalacji podświetleniowej i elektrycznej nie leży w zakresie naszych usług).

Nowoczesne szklane obrazy na ścianę

Ponieważ obrazy szklane drukujemy w technologii UV, zapewniającej niemal fotograficzną jakość zadruku, ogranicza nas tematycznie jedynie wyobraźnia naszych klientów. Dysponujemy bazą ponad 100 mln grafik i zdjęć, których wyszukiwarka znajduje się po prawej stronie w środkowej części ekranu.

Oczywiście możemy także wykonać szklany obraz z pliku graficznego dostarczonego przez klienta – warunkiem jest spełnienie wymagań jakościowych. Każda grafika drukowana na szkle jest przez nas precyzyjnie docinana na wymiar, a krawędzie tafli dodatkowo szlifujemy. Korzystamy wyłącznie ze szkła Optiwhite (odżelazionego w celu uzyskania idealnego odwzorowania barw) i bezpiecznych, atestowanych na nietoksyczność atramentów.

D-POS – producent zdjęć na szkle

Doskonale wyposażony park maszynowy pozwala nam tworzyć nowoczesne obrazy na szkle w pełni zgodne ze specyfikacją i oczekiwaniami klienta. Oferujemy korzystne ceny, fachowe doradztwo i rzetelne, kompleksowe usługi w zakresie druku niepowtarzalnych obrazów i fotografii na szkle.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 4mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.