Obrazy szklane do salonu - producent

Nowoczesna dekoracja do salonu? Obraz szklany jest dokładnie tym, czego potrzebujesz! Tym bardziej, że możesz go samodzielnie zaprojektować, decydując zarówno o wielkości obrazu i jego kształcie, jak i tym, co będzie przedstawiał. To produkt maksymalnie spersonalizowany, który idealne wpisze się w Twój salon, jego styl i kolorystykę oraz oczekiwania i preferencje domowników. Zaczynamy?
* wcześniej pod marką:

Nasz baza zdjęć do Twojej dyspozycji

Przygotowaliśmy dla Ciebie bazę ponad 100 milionów zdjęć, grafik i wzorów. Projektując swój obraz możesz z niej swobodnie korzystać, dowolnie zestawiając lub przerabiając wybrane zdjęcia, dodając napisy czy ważne dla Ciebie symbole. Z przyjemnością wykonujemy również oryginalne obrazy szklane, w oparciu o Twoje zdjęcia lub autorskie grafiki. Każdy projekt możesz z nami skonsultować pod kątem technicznych walorów, m.in. rozdzielczości i planowanej wielkości obrazu. Obrazy drukujemy bezpośrednio na wewnętrznej stronie tafli szkła, sięgając po najbardziej zaawansowane technologicznie plotery drukujące UV. Drukujemy we wszystkim kolorach (CMYK + biel), bez żadnych ograniczeń co do wielkości czy kształtu obrazu. Obrazy szklane wiernie odwzorowują Twój projekt i jego kolorystykę. Wszystkie barwy są żywe i maksymalnie nasycone, a detale doskonale widoczne.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Rewelacyjna jakość i bezpieczeństwo

Wszystkie nasze obrazy szklane wykonujemy na bezpiecznym szkle hartowanym, spełniającym rygorystyczne wymagania normy PN-EN 12150-1. To produkt, który może być z powodzeniem stosowany zarówno w domach prywatnych, jak i wnętrzach należących do instytucji publicznych. W Twoim salonie będzie jedną z tych dekoracji, które nigdy się nie zestarzeją – zawsze będzie wyglądał jak nowy. Szklane obrazy są maksymalnie łatwe do utrzymania w czystości, trwałe i wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne. Montaż następuje poprzez bezpośrednie przyklejenie do ściany lub poprzez ozdobne śruby dystansowe.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Zróbmy razem obraz szklany do Twojego salonu

Obraz na szkle doskonale wpisuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrze. Idealnie pasuje również do stylu modern classic oraz wszystkich wnętrz, w których dowolny styl (np. industrialny czy skandynawski) wzbogacono o elementy glamour. Twój obraz na szkle to dekoracja, która wniesie do salonu świeżość i doda pomieszczeniu charakteru. Jakiego? To już zależy wyłącznie od Ciebie i tego, jakie zdjęcie bądź grafikę wyeksponujesz.

 

Mamy szkło i zapał do pracy. Czekamy na Twój projekt.

 

Polecamy też obrazy na szkle do kuchni oraz fototapety do salonu.

 

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 4mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.