Obrazy szklane do salonu - producent

Nowoczesna dekoracja do salonu? Obraz szklany jest dokładnie tym, czego potrzebujesz! Tym bardziej, że możesz go samodzielnie zaprojektować, decydując zarówno o wielkości obrazu i jego kształcie, jak i tym, co będzie przedstawiał. To produkt maksymalnie spersonalizowany, który idealne wpisze się w Twój salon, jego styl i kolorystykę oraz oczekiwania i preferencje domowników. Zaczynamy?
* wcześniej pod marką:

Nasz baza zdjęć do Twojej dyspozycji

Przygotowaliśmy dla Ciebie bazę ponad 100 milionów zdjęć, grafik i wzorów. Projektując swój obraz możesz z niej swobodnie korzystać, dowolnie zestawiając lub przerabiając wybrane zdjęcia, dodając napisy czy ważne dla Ciebie symbole. Z przyjemnością wykonujemy również oryginalne obrazy szklane, w oparciu o Twoje zdjęcia lub autorskie grafiki. Każdy projekt możesz z nami skonsultować pod kątem technicznych walorów, m.in. rozdzielczości i planowanej wielkości obrazu. Obrazy drukujemy bezpośrednio na wewnętrznej stronie tafli szkła, sięgając po najbardziej zaawansowane technologicznie plotery drukujące UV. Drukujemy we wszystkim kolorach (CMYK + biel), bez żadnych ograniczeń co do wielkości czy kształtu obrazu. Obrazy szklane wiernie odwzorowują Twój projekt i jego kolorystykę. Wszystkie barwy są żywe i maksymalnie nasycone, a detale doskonale widoczne.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Rewelacyjna jakość i bezpieczeństwo

Wszystkie nasze obrazy szklane wykonujemy na bezpiecznym szkle hartowanym, spełniającym rygorystyczne wymagania normy PN-EN 12150-1. To produkt, który może być z powodzeniem stosowany zarówno w domach prywatnych, jak i wnętrzach należących do instytucji publicznych. W Twoim salonie będzie jedną z tych dekoracji, które nigdy się nie zestarzeją – zawsze będzie wyglądał jak nowy. Szklane obrazy są maksymalnie łatwe do utrzymania w czystości, trwałe i wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne. Montaż następuje poprzez bezpośrednie przyklejenie do ściany lub poprzez ozdobne śruby dystansowe.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Zróbmy razem obraz szklany do Twojego salonu

Obraz na szkle doskonale wpisuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrze. Idealnie pasuje również do stylu modern classic oraz wszystkich wnętrz, w których dowolny styl (np. industrialny czy skandynawski) wzbogacono o elementy glamour. Twój obraz na szkle to dekoracja, która wniesie do salonu świeżość i doda pomieszczeniu charakteru. Jakiego? To już zależy wyłącznie od Ciebie i tego, jakie zdjęcie bądź grafikę wyeksponujesz.

Mamy szkło i zapał do pracy. Czekamy na Twój projekt.

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 4mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.