Panele szklane do drzwi

Szukasz pomysłu na maksymalnie oryginalne, designerskie i eleganckie drzwi? Postaw na panele szklane, które dają Ci nieskończoną możliwość personalizacji tego elementu wyposażenia oraz jego optymalne dopasowanie do stylu czy kolorystyki pomieszczeń! To doskonałe rozwiązanie do każdego wnętrza, które sprawdzi się zarówno w komercyjnych przestrzeniach firmowych, jak i w nowoczesnych domach i apartamentach. Panele szklane to jeden z naszych najważniejszych produktów! Tworzymy je zawsze na Twoje zamówienie, gwarantując Ci rewelacyjny design i wykończenie oraz maksymalną funkcjonalność na długie lata satysfakcjonującego użytkowania.
* wcześniej pod marką:

Dekoracyjny szklany panel do drzwi

Panele szklane do drzwi, zarówno tradycyjnych (zawiasowych), jak i nowoczesnych drzwi przesuwnych wykonujemy na najwyższej jakości szkle w wersji diamentowej optiwhite. Szkło optiwhite, pozbawione tlenku żelaza, to gwarancja perfekcyjnego odwzorowania kolorystyki wybranych przez Ciebie motywów, bez nieestetycznej zielonkawej poświaty. Twój szklany panel do drzwi możesz zaprojektować w oparciu o dowolne zdjęcia i grafiki znajdujące się w naszej bazie (znajdziesz w niej ponad 100 milionów oryginalnych propozycji!) lub sięgając do własnych zasobów – odpowiedniej rozdzielczości zdjęć i autorskich grafik. Dzięki zastosowaniu technologii druku UV, możemy zagwarantować Ci najwyższą jakość i maksymalną trwałość każdego nadruku na szkle.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Bezpieczne panele szklane do drzwi w biurze i w domu

Drzwi to element, który stale jest w ruchu, dlatego panele szklane, które w nich zamontujemy muszą być bezpieczne! Nasze panele szklane produkujemy wyłącznie na szkle hartowanym, spełniającym rygorystyczne normy PN-EN 12150-1. W zależności od indywidualnych potrzeb i wymogów projektowych – stosujemy panele szklane o grubości od 4 mm do 12 mm. Drzwi z panelami szklanymi to doskonała inwestycja w produkt charakteryzujący się maksymalną trwałością i wytrzymałością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwością utrzymania go w czystości. Szklane drzwi są odporne na wilgoć i mogą być bez żadnych ograniczeń dezynfekowane.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Panel szklany do drzwi na zamówienie i z montażem

Zaprojektuj panel lub panele szklane do drzwi i pokaż nam swój projekt! Służymy technicznym wsparciem, a w razie potrzeby przeprowadzamy niezbędne korekty – wszystko po to, by efekt naszej pracy satysfakcjonował Cię w 100%. Jeśli chcesz mieć pewność, że wymyślony przez Ciebie panel będzie idealnie pasował do wnętrza – możesz zamówić dużą próbkę Twojego produktu, która ułatwi podjęcie ostatecznej decyzji o zamówieniu. Montażem możesz zająć się samodzielnie lub zlecić go naszej profesjonalnej ekipie, która upora się z każdym zadaniem w ekspresowym tempie, bez względu na ilość drzwi czy stopień skomplikowania zlecenia.

Jesteśmy gotowi obsłużyć Cię kompleksowo! Jakie panele szklane są Ci potrzebne?

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 4mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.