Panele szklane do biura Warszawa

Panele szklane do biura - z montażem

Urządzając powierzchnię biurową, warto zadbać zarówno o estetykę tego miejsca, jak jego funkcjonalność. Jednym z narzędzi, które może nam w tym pomóc, są panele szklane. Stosowane mogą być w holach windowych, na korytarzach, jako ozdoba wokół drzwi, czy w łazience – także w połączeniu z lustrami. Panele szklane to zatem bardzo efektowna dekoracja biura, która sprawia, że prezentuje się ono oryginalnie, a jednocześnie w pełni profesjonalnie. W naszej ofercie można znaleźć panele szklane jednobarwne (tzw. lacobel) jak i panele drukowane w jakości HD opierając się o naszą bardzo obszerną bazę zdjęć.
Panele szklane do biura Warszawa
* wcześniej pod marką:
Panel szklany w biurze

Szeroki wybór paneli szklanych

To, co wyróżnia naszą ofertę paneli szklanych do biura, to przede wszystkim:

 • kompleksowość obsługi (pomiary, zakup i docięcie szkła, profesjonalny nadruk oraz montaż),
 • doradztwo i konsultacje techniczne na każdym etapie,
 • fakt, że jesteśmy producentem a nie pośrednikiem (jakich wielu jest na rynku), w związku z czym możemy podejść do każdego zlecenia indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, oferując klientom idealnie dopasowane do ich potrzeb rozwiązania.
Biuro panele szklane

Najwyższa jakość

Jako producent mamy wpływ na to, z jakich rozwiązań korzystamy. Z tego powodu panele szklane do biura, które oferujemy, cechuje nie tylko wytrzymałość i fotorealistyczna jakość nadruku, ale również odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwość w utrzymaniu czystości.

Przygotowujemy także dokumentację powykonawczą. Słowem, są rozwiązaniem idealnie dopasowanym do biurowych potrzeb.

Biuro panele szklane
Panele szklane dla biur

Profesjonalny montaż w dobrej cenie

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że montaż paneli szklanych może być problematyczny, szczególnie jeśli nie posiada się doświadczenia w wykonywaniu tego typu prac. Dlatego też naszym klientom oferujemy możliwość zakupu paneli szklanych z montażem. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy działają szybko i sprawnie, a ich realizacje są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Podsumowując, dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu, jakim jest panel szklany, biuro twojej firmy ma szansę prezentować się naprawdę doskonale, a przy tym być miejscem niezwykle funkcjonalnym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu. Chętnie pomożemy w wyborze najlepszych paneli do twojego biura.

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko,
adres, nr telefonu).

Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze,
na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru
i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 6mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.