Panele szklane do biura Warszawa

Panele szklane do biura - z montażem

Aranżowanie nowoczesnej przestrzeni biurowej powinno być dążeniem do stworzenia idealnej równowagi między elegancją i komfortem oraz optymalną funkcjonalnością. Dobrze zaprojektowane i urządzone biuro powinno sprzyjać skupieniu i potęgować efektywność pracowników, pozostając równocześnie przestrzenią maksymalnie bezpieczną i wygodną.

Biurowe panele szklane doskonale wpisują się w ideę office fit-out: spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa, stanowią estetyczną i łatwą do utrzymania w czystości aranżację ścian oraz umożliwiają pełną personalizację każdego projektu. Chcesz zamówić panele szklane do biura? Jesteś we właściwym miejscu!

Panele szklane do biura Warszawa
* wcześniej pod marką:
Panele szklane do biura warszawa

Office fit-out i bezpieczne panele szklane do biura

Office fit-out jest szczególnym rodzajem podejścia do projektowania przestrzeni biurowej, która powinna pozytywnie wpływać na potencjał zespołu w niej pracującego. Specjaliści z zakresu projektowania biur coraz chętniej sięgają właśnie po panele szklane, stosując je jako element wystroju gabinetów, wnętrz roboczych typu open-space, a także firmowych holi i kuchni, stref socjalnych i stref relaksu oraz sanitariatów. Każdy zamówiony u nas panel szklany do biura spełnia zasady bezpieczeństwa i higieny pracy oraz jest zgodny z przepisami przeciwpożarowymi. Biurowe panele szklane wykonujemy wyłącznie na atestowanym szkle hartowanym z wykorzystaniem neutralnej dla człowieka i jego otoczenia technologii druku UV.
Panele szklane do biura na wymiar

Biurowe panele szklane – idealne dopasowanie i trwały nadruk

Panele szklane do biur wykonujemy wyłącznie na zamówienie i na wymiar. Naszym celem jest dostarczenie Ci produktu, który idealnie wpisze się w przestrzeń na niego przeznaczoną – bez względu na jej rozmiar i kształt. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn, który umożliwia nam realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Tafle szklane docinamy z najwyższa precyzją, zgodnie z kartą wymiarową. Przed hartowaniem szkła wycinamy w panelach ewentualne otwory (np. pod gniazda elektryczne, włączniki światła czy armaturę), zgodnie ze specyfikacją projektu.

Wszystkie panele szklane do biura zadrukowujemy z wykorzystaniem innowacyjnej technologii druku UV. Specjalistyczne farby polimerowe są napylane na wewnętrzną / roboczą powierzchnię szkła, a następnie utwardzane światłem ultrafioletowym. Efekt? Nadruk jest maksymalnie trwały i wytrzymały, grafiki nie blakną i nie odbarwiają się, nawet pod wpływem promieniowania UV oraz punktowego, mocnego oświetlenia sztucznego. Panele szklane mogą być stosowane wyłącznie jako element dekoracyjny lub dodatkowo skutecznie ochraniać ściany (to doskonałe rozwiązanie do wszystkich pomieszczeń, w których istnieje podwyższone ryzyko zabrudzenia ścian, np. w firmowej kuchni, łazience czy holu). Biurowe panele ze szła są bezproblemowe w utrzymaniu w czystości i można je dowolnie dezynfekować.

Panele szklane do biura na wymiar
Panele szklane do biura na zamówienie

Nie masz pomysłu na panel szklany do biura? Masz naszą bazę zdjęć i grafik!

Na panelach szklanych możemy wykonać dowolny nadruk, bez żadnych ograniczeń co do jego szczegółowości i zastosowanej kolorystyki. Drukujemy z wykorzystaniem nowoczesnych ploterów stołowych na taflach szklanych o maksymalnych wymiarach: 2,1 x 3,1 m. Większe projekty realizujemy w estetycznych częściach – panele szklane są zawsze zadrukowywane od brzegu do brzegu, bez nieestetycznych marginesów.

Możesz zlecić nam druk UV na panelu szklanym dowolnej grafiki lub zdjęcia, autorskiego lub wybranego z naszej darmowej bazy. Znajduje się w niej ponad 100 milionów propozycji najwyższej jakości i w doskonałej rozdzielczości. Bazę możesz przeglądać wedle własnego uznania, korzystając z wyszukiwarki motywów lub stosując wygodne filtry. Projektując panele szklane do biura możesz liczyć na pełne wsparcie techniczne naszych specjalistów.

Panele szklane do biura

Profesjonalny montaż w dobrej cenie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że montaż paneli szklanych może być sporym wyzwaniem. Nie posiadasz doświadczenia w wykonywaniu tego typu prac? Zależy Ci na perfekcyjnym efekcie końcowym? Panele szklane do biur oferujemy w usłudze kompleksowej, która obejmuje: dokładny pomiar ścian lub ściany, docinanie i hartowanie szkła, najwyższej jakości wydruk, bezpieczny transport oraz profesjonalny montaż. Nasz zespół fachowców działa szybko i sprawnie. Działamy zawsze terminowo i z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i przekonaj się, że to najlepsza opcja na panele szklane do Twojego biura!

Panele szklane do biura

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 4mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.