Elementy wizualne identyfikacji stacji paliw

Kreowanie oraz utrwalanie w świadomości konsumentów faktu istnienia danego biznesu oraz jego pozytywnego wizerunku obejmuje między innymi elementy wizualne przestrzeni, w której odbywa się kontakt z produktami danej marki. W przypadku stacji benzynowej istotny jest wygląd nie tylko samego głównego budynku, ale również pozostałych często odwiedzanych pomieszczeń i wnętrz, jak łazienki, korytarze czy strefy gastronomiczne. Odpowiednio zrealizowana oprawa wizualna tych przestrzeni przekłada się na znaczącą poprawę zauważalności firmy wśród potencjalnych klientów, a także pomaga pozytywnie wyróżnić się na tle rynkowej konkurencji. Oferujemy swoje usługi w zakresie realizacji prac związanych z identyfikacją wizualną danej marki.
Stacje benzynowe wnętrza
Stacje benzynowe stołówka

Identyfikacja wizualna stacji paliw

W przypadku stacji benzynowych ogromnie ważne jest, by wystrój oraz wygląd wszystkich stacji benzynowych należących do danej sieci był spójny ze strategią komunikacyjną marki, a jednocześnie zachęcał potencjalnego klienta do zatankowania paliwa właśnie w tym konkretnym miejscu. Jako wykonawca zajmujemy się montażem i produkcją zewnętrznych oraz wewnętrznych elementów reklamowych, jak folie, fototapety, panele szklane czy inne elementy wizualne.

Stacje benzynowe toaleta

Oklejanie stacji benzynowych

Do oklejania witryn szklanych na stacjach benzynowych wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości folie, na których wykonujemy nadruki w technologii eco-solwentowej lub UV zgodnie ze specyfikacją klienta. Każda folia przeznaczona do oklejania stacji benzynowych jest dodatkowo zabezpieczana trwałym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne i zewnętrzne czynniki atmosferyczne laminatem, dzięki czemu nadruków nie da się zniszczyć czy uszkodzić. W przypadku folii samoprzylepnych klej nałożony jest w strukturze plastra miodu, co przekłada się na brak bąbli powietrza w trakcie montażu folii.

Stacje benzynowe toaleta
Stacje benzynowe korytarz

Fototapety na stacjach benzynowych

W ofercie posiadamy także najwyższej jakości fototapety, które doskonale sprawdzą się jako wystrój coffee cornerów, upiększą korytarze i nadadzą wyjątkowego charakteru dowolnej przestrzeni w obrębie stacji benzynowej. Wszystkie fototapety wykonujemy na importowanym z USA papierze lateksowym wysokiej klasy, dzięki czemu kolory zawsze są idealnie odwzorowane, a grafika jest oddana z fotograficzną jakością. Każda fototapeta jest dodatkowo zabezpieczona wyjątkowo trwałym i odpornym na uszkodzenia mechaniczne laminatem, pozwalającym na bezproblemowe utrzymanie czystości i dezynfekcje przy użyciu preparatów przeznaczonych do odkażania powierzchni w związku z pandemią COVID-19. Jesteśmy prawdopodobnie jedynym producentem fototapet w Polsce, który posiada wymagane atesty PZH (na nietoksyczność) i ITB (na trudnopalność) zarówno na sam produkt, jak i na montaż.

Stacje benzynowe ubikacja

Higiena i łatwe utrzymanie czystości na stacji benzynowej

Utrzymanie czystości i najwyższego standardu higienicznego jest niezwykle istotne zwłaszcza w łazienkach na stacjach benzynowych – w tym zakresie oferujemy nowoczesne, łatwe w pielęgnacji panele szklane, na których jesteśmy w stanie nadrukować dowolnie wybraną przez klienta grafikę lub wzór, gwarantując spektakularny efekt wizualny. Panele szklane zawsze przygotowujemy po uprzednim dokładnym pomiarze przestrzeni, w której mają zostać zamontowane, dzięki czemu w każdym przypadku prezentują się zgodnie z intencją i oczekiwaniami klienta. W ofercie posiadamy także lustra z podświetleniem led i lustra uchylne, wymagane w łazienkach dla osób niepełnosprawnych.

Stacje benzynowe ubikacja
Stacje benzynowe warszawa

D-POS – profesjonalne wykonawstwo elementów wyposażenia stacji benzynowych

Ponad 20 lat praktycznego doświadczenia w branży oraz park maszynowy wyposażony w nowoczesne maszyny i urządzenia oraz własne ekipy montażowe to dla naszych klientów stuprocentowa pewność kompleksowego, fachowego i terminowego wykonawstwa i najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i podejmujemy się realizacji dopiero po dokładnym określeniu potrzeb i oczekiwań klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!