+48 22 678 07 27 biuro@d-pos.pl

Elementy wizualne identyfikacji stacji paliw

Kreowanie oraz utrwalanie w świadomości konsumentów faktu istnienia danego biznesu oraz jego pozytywnego wizerunku obejmuje między innymi elementy wizualne przestrzeni, w której odbywa się kontakt z produktami danej marki. W przypadku stacji benzynowej istotny jest wygląd nie tylko samego głównego budynku, ale również pozostałych często odwiedzanych pomieszczeń i wnętrz, jak łazienki, korytarze czy strefy gastronomiczne. Odpowiednio zrealizowana oprawa wizualna tych przestrzeni przekłada się na znaczącą poprawę zauważalności firmy wśród potencjalnych klientów, a także pomaga pozytywnie wyróżnić się na tle rynkowej konkurencji. Oferujemy swoje usługi w zakresie realizacji prac związanych z identyfikacją wizualną danej marki.

Identyfikacja wizualna stacji paliw

W przypadku stacji benzynowych ogromnie ważne jest, by wystrój oraz wygląd wszystkich stacji benzynowych należących do danej sieci był spójny ze strategią komunikacyjną marki, a jednocześnie zachęcał potencjalnego klienta do zatankowania paliwa właśnie w tym konkretnym miejscu. Jako wykonawca zajmujemy się montażem i produkcją zewnętrznych oraz wewnętrznych elementów reklamowych, jak folie, fototapety, panele szklane czy inne elementy wizualne.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Oklejanie stacji benzynowych

Do oklejania witryn szklanych na stacjach benzynowych wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości folie, na których wykonujemy nadruki w technologii eco-solwentowej lub UV zgodnie ze specyfikacją klienta. Każda folia przeznaczona do oklejania stacji benzynowych jest dodatkowo zabezpieczana trwałym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne i zewnętrzne czynniki atmosferyczne laminatem, dzięki czemu nadruków nie da się zniszczyć czy uszkodzić. W przypadku folii samoprzylepnych klej nałożony jest w strukturze plastra miodu, co przekłada się na brak bąbli powietrza w trakcie montażu folii.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Fototapety na stacjach benzynowych

W ofercie posiadamy także najwyższej jakości fototapety, które doskonale sprawdzą się jako wystrój coffee cornerów, upiększą korytarze i nadadzą wyjątkowego charakteru dowolnej przestrzeni w obrębie stacji benzynowej. Wszystkie fototapety wykonujemy na importowanym z USA papierze lateksowym wysokiej klasy, dzięki czemu kolory zawsze są idealnie odwzorowane, a grafika jest oddana z fotograficzną jakością. Każda fototapeta jest dodatkowo zabezpieczona wyjątkowo trwałym i odpornym na uszkodzenia mechaniczne laminatem, pozwalającym na bezproblemowe utrzymanie czystości i dezynfekcje przy użyciu preparatów przeznaczonych do odkażania powierzchni w związku z pandemią COVID-19. Jesteśmy prawdopodobnie jedynym producentem fototapet w Polsce, który posiada wymagane atesty PZH (na nietoksyczność) i ITB (na trudnopalność) zarówno na sam produkt, jak i na montaż.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Higiena i łatwe utrzymanie czystości na stacji benzynowej

Utrzymanie czystości i najwyższego standardu higienicznego jest niezwykle istotne zwłaszcza w łazienkach na stacjach benzynowych – w tym zakresie oferujemy nowoczesne, łatwe w pielęgnacji panele szklane, na których jesteśmy w stanie nadrukować dowolnie wybraną przez klienta grafikę lub wzór, gwarantując spektakularny efekt wizualny. Panele szklane zawsze przygotowujemy po uprzednim dokładnym pomiarze przestrzeni, w której mają zostać zamontowane, dzięki czemu w każdym przypadku prezentują się zgodnie z intencją i oczekiwaniami klienta. W ofercie posiadamy także lustra z podświetleniem led i lustra uchylne, wymagane w łazienkach dla osób niepełnosprawnych.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

D-POS – profesjonalne wykonawstwo elementów wyposażenia stacji benzynowych

Ponad 20 lat praktycznego doświadczenia w branży oraz park maszynowy wyposażony w nowoczesne maszyny i urządzenia oraz własne ekipy montażowe to dla naszych klientów stuprocentowa pewność kompleksowego, fachowego i terminowego wykonawstwa i najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i podejmujemy się realizacji dopiero po dokładnym określeniu potrzeb i oczekiwań klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!