Panele szklane do domu Warszawa

Panele szklane do domu - z montażem

Urządzasz kuchnię lub łazienkę? Zastanawiasz się nad wykończeniem ścian w tych dość wymagających pomieszczeniach? Doskonale trafiłeś! Panele szklane to jeden z naszych topowych produktów, który wpisał się już w wiele aranżacji kuchennych i łazienkowych, gwarantując doskonały design i maksymalną funkcjonalność na długie lata satysfakcjonującego użytkowania. Panele szklane dostępne są w nieskończonej ilości kolorów i wzorów, zawsze perfekcyjnie wykończone i idealnie dopasowane.
* wcześniej pod marką:
Panel szklany - tulipany

Panel szklany z dowolnym zdjęciem lub motywem

Panele szklane do domu wykonujemy na szkle w wersji diamentowej optiwhite. To szkło, które jest specjalnie odbarwione, poprzez usunięcie tlenku żelaza, czyli zielonkawej poświaty – wszystko po to, by móc zagwarantować Ci perfekcyjne odwzorowanie wybranych przez Ciebie kolorów i motywów, bez nieestetycznej, zielonkawej poświaty. W naszej bazie znajduje się ponad 100 milionów zdjęć, grafik i wzorów, z których możesz dowolnie korzystać, projektując swój panel szklany.

Dzięki wsparciu technicznemu naszych projektantów zaplanujesz każdy detal Twojego dowolnie spersonalizowanego panelu szklanego. Jeśli chcesz mieć stuprocentową pewność, że panel będzie idealnie pasował do wnętrza Twojej kuchni czy łazienki – możesz zamówić dużą próbkę Twojego produktu, która ułatwi podjęcie ostatecznej decyzji o zamówieniu.

Panel szklany - most

Doskonała jakość i bezpieczeństwo

Panele szklane do Twojego domu wykonujemy na szkle hartowanym, spełniającym rygorystyczne normy PN-EN 12150-1, które pozwalają na bezpieczne stosowanie szkła w budownictwie. Nasze tafle paneli szklanych mają najczęściej grubość 6mm, ale z doświadczenia wiemy, że niektóre zlecenia wymagają użycia szkła o grubości 4 mm lub grubszego: 8 mm, 10 mm czy 12 mm.

Każde zamówienie jest analizowane indywidualnie i dopasowywane pod kątem Twoich potrzeb i parametrów miejsca, w którym ma zostać przyklejony panel ze szkła. Możesz być pewny perfekcyjnego wykończenia, które zagwarantuje najwyższą odporność na wilgoć i rozmaite zabrudzenia, efektywnie chroniąc ścianę w miejscach najbardziej narażonych, np. nad kuchennymi blatami, nad umywalkami i wannami czy w kabinach prysznicowych.

Panel szklany - most
Panel szklany w kuchni

Kompleksowa usługa dla optymalnego efektu

Zamawiając panel szklany do domu chcesz mieć pewność, że będzie idealnie dopasowany, rewelacyjnie zadrukowany i profesjonalnie zamontowany. Nasza kompleksowa usługa obejmuje: pomiar, wsparcie projektowe, wydruk oraz montaż.

Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za optymalne dopasowanie wielkości panelu (również w miejscach, w których występują konstrukcyjne nierówności – odstępstwa od pionu czy poziomu nie są dla nas żadnym problemem!), precyzyjne wycięcie niezbędnych otworów (np. na gniazdka elektryczne), najwyższej jakości, trwały wydruk (w naszym parku maszyn znajdują się m.in. nowoczesne plotery drukujące w technologii UV, nanoszące kolor, zdjęcie lub grafikę bezpośrednio na tylną ścianę tafli) oraz profesjonalny montaż realizowany przez doświadczoną ekipę fachowców.

Najwyższej jakości panele szklane do domu? Doskonale trafiłeś, robimy tylko takie!

Panele szklane do domu bank zdjęć

Gotowe wzory paneli szklanych do domu

Szukasz gotowego rozwiązania? Przygotowaliśmy dla Ciebie setki gotowych wzorów, które idealnie wpiszą się do wnętrz Twojego domu! To wizualizacje topowych grafik, przygotowane w najpopularniejszym formacie 300 cm na 60 cm. W tym miejscu nie musisz martwić się o rozdzielczość i rozmiar zdjęcia czy wielkość motywu! Każda propozycja została zaprojektowana i opracowana w taki sposób, by panel szklany prezentował się perfekcyjnie, optymalnie eksponując walory wybranej grafiki lub zdjęcia. Nasze wzory możesz również potraktować jako inspirację, dzięki której będziesz wiedzieć, czego szukasz i na co musisz zwrócić uwagę, planując wygląd panelu szklanego.

Ściana, którą chcesz zaaranżować za pomocą szklanych paneli ma inne, od tych zaproponowanych przez nas, wymiary? Żaden problem! Kliknij projekt, który wpadł Ci w oko i sprawdź, jak możesz go zmienić, dopasowując do indywidualnych potrzeb, zarówno pod kątem rozmiaru, jak i koloru czy umiejscowienia motywu na szkle. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytani i rozwiejemy wszelkie wątpliwości – skontaktuj się z nami tak, jak Ci wygodnie: przez formularz kontaktowy, mailowo lub telefonicznie, podaj identyfikator projektu (to numer w lewym dolnym rogu) i przedyskutujmy Twój pomysł!

Aby bezpośrednio przejść do projektów, kliknij TUTAJ

Panele szklane do domu bank zdjęć

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 4mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.
Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.