+48 22 678 07 27 biuro@d-pos.pl
Panele szklane do domu Warszawa

Panele szklane do domu

Ścienne panele szklane są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych płytek ceramicznych w kuchni czy łazience, mogą również stanowić ważny element wystroju wnętrz o charakterze reprezentacyjnym, jak np. salonu. Dzięki praktycznie nieograniczonej możliwości personalizacji pod względem kształtu, wymiarów oraz nadruku produkowane przez nas panele szklane do domu podkreślają indywidualny charakter każdego pomieszczenia, w którym się znajdują.

Panel szklany - tulipany

Bezpieczne szklane panele na wymiar do domu

Wykorzystywane w naszych realizacjach szkło hartowane termicznie spełnia rygorystyczne wymagania stawiane szkłu przeznaczonemu do zastosowań budowlanych (norma PN-EN 12150-1). To gwarancja całkowitego bezpieczeństwa osób przebywających w tych pomieszczeniach, w których zamontowane są panele szklane produkcji D-POS.

Aby dodatkowo chronić tafle przed uszkodzeniem, zawsze szlifujemy krawędzie szkła po docięciu na wymiar i odpowiednio je zabezpieczamy podczas montażu panelu. 

Panel szklany - most

Ozdobne panele szklane z atestami

Nadruki na taflach wykonujemy w technologii UV, nanosząc grafikę lub zdjęcie na tylną stronę panelu. Nasze plotery pozwalają uzyskać niemal fotograficzną jakość wydruku, a dzięki drukowaniu w CMYK + biel odwzorowanie kolorów jest perfekcyjne a kilka warstw bieli powoduje, że panele nie prześwitują.

Jako odpowiedzialny producent dbamy o środowisko naturalne i ludzkie zdrowie, dlatego do druku na szkle stosujemy wyłącznie atramenty, które posiadają wymagane przez prawo atesty bezpieczeństwa i nietoksyczności.

Panel szklany - most
Panel szklany w kuchni

Panele szklane od D-POS – oferta dla domu

Ponad 20 lat doświadczenia w branży oraz doskonale wyposażony park maszynowy to gwarancja najwyższej jakości i konkurencyjnych cen. Naszym klientom zapewniamy fachową, kompleksową usługę – od precyzyjnego pomiaru miejsca, w którym panele szklane mają się znajdować, poprzez dokładne docięcie szkła i jego obróbkę oraz wybór zdjęcia lub grafiki do wydruku, aż po druk i transport z montażem.

Nie ogranicza nas ani kształt, ani rozmiar tafli, a w razie potrzeby precyzyjnie wycinamy otwory na gniazdka elektryczne i armaturę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!