Kina

Nowoczesne kino, ze swoją rozbudowaną infrastrukturą dodatkowych usług gastronomicznych, to miejsce idealnie wpisujące się w związane z rozrywką potrzeby współczesnego człowieka. Możliwość oglądnięcia na dużym ekranie filmowych nowości, w gronie przyjaciół, znajomych lub solo to kwintesencja dobrej zabawy dla fanów kinematografii. No i umówmy się, popcorn nigdzie nie smakuje tak, jak w kinie! Aranżacja wnętrz teraźniejszych multipleksów? Powinna zachwycać innowacyjnością, pobudzać wyobraźnię i sprzyjać komfortowi kinomanów, gwarantować doskonałą jakość i trwałość wszelkich rozwiązań. Czas na naszą ofertę! Fototapety i nadruki na ścianach w kinach to coś, w czym czujemy się doskonale! Sprawdź, co możesz z nami załatwić.
Kina
Kina poczekalnia

Nowoczesne fototapety w dowolnym stylu

Fototapety dają Ci możliwość dowolnej personalizacji wnętrza kina, bez względu na wielkość czy niestandardowy kształt ścian oraz konkretną lokalizację – to produkt, który sprawdza się zarówno w kinowych kasach i korytarzach, na ścianach kawiarni i punktów gastronomicznych, jak i w toaletach.

W naszej bazie zdjęć i grafik znajdziesz ponad 100 milionów oryginalnych propozycji, wśród których z pewnością jest motyw, który idealnie wpisze się w wybraną przez Ciebie przestrzeń. Z przyjemnością realizujemy również koncepcje oparte na zdjęciach i autorskich grafikach naszych Klientów – wyślij nam swój projekt, skonsultujemy go technicznie i możemy ruszać z produkcją.

Drukujemy we wszystkich kolorach, również na biało oraz na czarnych i bezbarwnych tłach. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie ploterów drukujących UV każdy wydruk perfekcyjnie oddaje kolorystykę Twojego projektu i wiernie odwzorowuje wszystkie jego detale. Większe fototapety, wymagające podziału projektu na części – drukujemy na styk, bez uciążliwych marginesów czy nieestetycznych zakładek.

Kina wejście

Doskonała jakość, trwałość i atesty

Nasze fototapety nie tylko rewelacyjnie wyglądają, ale również spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa przewidziane dla tego typu produktów, stosowanych w miejscach użyteczności publicznej, a dzięki laminacji są maksymalnie trwałe i odporne na uszkodzenia.

Fototapety D-POS posiadają komplet certyfikatów i świadectw jakości z polskich instytucji, wśród których są: Atest Higieniczny PZH (dotyczący nietoksyczności) oraz Atest ITB (dotyczący trudnopalności). Ponadto, najprawdopodobniej jako jedyni w Polsce, mamy atest na gotową, zamontowaną fototapetę, a nie wyłącznie jej składowe. To gwarancja, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości, bezpieczny w użytkowaniu oraz zgodny z wszelkimi wymogami i przepisami. Fototapety są łatwe do utrzymania w czystości i bezproblemowe w kontekście niezbędnej obecnie dezynfekcji.

Kina wejście
Kina warszawa

Montaż fototapet w kinach – kompleksowo

Ty znasz się na kinie i wszelkich niuansach związanych z jego organizacją i obsługą, a my znamy się na fototapetach. Mamy ponad 20 lat doświadczenia, wszelkie niezbędne materiały i nowocześnie wyposażony park maszyn oraz know-how. Dzięki temu możemy zaoferować Ci kompleksowe usługi: od pomiaru wnętrza, które chcesz zaaranżować za pomocą fototapety, przez perfekcyjne wykonanie produktu, po montaż realizowany przez profesjonalną ekipę. Całą odpowiedzialność za finalny wygląd ściany z Twoim projektem bierzemy na siebie!

Zrealizowaliśmy już sporo zleceń dla Cinema City. Czas na Ciebie!