INWESTYCJE
KOMERCYJNE

Od ponad 20 lat zajmujemy się personalizacją wszelkiego typu przestrzeni komercyjnych niezależnie od ich wielkości i rodzaju. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i specjalistycznej wiedzy jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej śmiałą wizję zmiany wystroju i charakteru danej przestrzeni. Nie ma znaczenia, czy jest to kino, biurowy open space czy może sieć stacji benzynowych albo wystawa muzealna – do każdego projektu podchodzimy kompleksowo i z pełnym profesjonalizmem, a ogranicza nas jedynie wyobraźnia klienta!
Tapety komercyjne na wystawy
Tapety komercyjne w biurach

Fototapety obiektowe do przestrzeni biurowych

Nasze usługi dla firm obejmują również najwyższej jakości fototapety obiektowe, które bez najmniejszego problemu można myć (przy użyciu łagodnych środków czyszczących), ponieważ zabezpieczamy je bardzo odpornym na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć laminatem. Naszych tapet nie da się dzięki temu łatwo zadrapać ani zniszczyć. Najprawdopodobniej jako jedyni w Polsce posiadamy też komplet atestów wydanych przez polskie instytucje – PZH (na nietoksyczność) i ITB (dotyczący trudnopalności), przy czym atest przyznano nam nie tylko na sam produkt, ale na fototapety obiektowe wraz z montażem.

Tapety komercyjne duże formaty

W pełni kompleksowa obsługa firm – atesty i montaż

Cenimy i szanujemy czas naszych klientów, dlatego oferowane przez nas usługi w zakresie obsługi inwestycji komercyjnych świadczymy w sposób kompleksowy. Nasi specjaliści zajmują się realizacją prac od początku do końca – wykonujemy dokładne pomiary, dokonujemy zakupu zdjęć lub grafik, wykonujemy wydruki i laminujemy je (w przypadku fototapet – w każdym przypadku!), precyzyjnie docinamy na potrzebny wymiar i sprawnie montujemy. Na każdy etap prac udzielamy gwarancji. Nasi klienci kupują atestowany produkt zamontowany na ścianę!

Tapety komercyjne duże formaty
Tapety komercyjne Warszawa

D-POS – profesjonalna obsługa inwestycji komercyjnych

Aby zapewnić naszym klientom maksymalny komfort jesteśmy w stanie przeprowadzać prace związane z realizacją naszych usług poza normatywnymi godzinami pracy. Dzięki temu nie zakłócamy w żaden sposób pracy w danej przestrzeni, jednocześnie gwarantując rzetelne i sprawne wykonanie usługi w określonym przez klienta terminie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Zobacz również

Materiały
POS

Druk UV
i frezowanie

Fototapety
na wymiar

Panele szklane
na wymiar

Obrazy
na płótnie

Obsługa inwestycji
komercyjnych

Park
maszynowy

Nasz
blog