INWESTYCJE
KOMERCYJNE

Obsługa inwestycji komercyjnych wymaga rzetelności i terminowości, profesjonalnego podejścia oraz fachowej wiedzy i doświadczenia. Od ponad 20 lat działamy zgodnie z tymi zasadami, współpracując z firmami i instytucjami w ramach B2B, z powodzeniem realizując nawet najbardziej skomplikowane i rozbudowane projekty aranżacyjne.

Zmieniamy wnętrza różnej wielkości i przeznaczenia, m.in. przestrzenie biurowe, sale muzealne i kinowe, zawsze zgodnie z Twoim pomysłem i projektem. Usługi dla firm świadczymy kompleksowo – możesz liczyć na nasze profesjonalne wsparcie na każdym etapie inwestycji! Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Tapety komercyjne na wystawy
Zdjęcie domyślne

Usługi dla biznesu – co robimy i jak pracujemy?

Dla naszych Klientów wykonaliśmy już setki fototapet obiektowych (ściennych, sufitowych i podłogowych), paneli szklanych (z dowolnymi nadrukami) i lacobelu, a także folii okiennych / witrynowych, naklejek i tablic z różnych materiałów…. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z pasją i pełnym zaangażowaniem! Możesz liczyć na nasze techniczne wsparcie już na etapie projektowania! Naszym celem jest bowiem dostarczenie Ci rozwiązań skrojonych na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań, idealnie dopasowanych do wnętrz i co do centymetra zagospodarowujących przestrzeń przeznaczoną pod instalacje wybranych produktów. .

Tapety komercyjne w biurach

Fototapety obiektowe do przestrzeni biurowych i… znacznie więcej!

Nasze usługi dla firm obejmują m.in. produkcję najwyższej jakości fototapet obiektowych. To nowoczesne fototapety, tworzone na papierze lateksowym i zadrukowywane z wykorzystaniem technologii UV. Wszystkie fototapety pokrywamy warstwą ochronnego laminatu, dzięki czemu otrzymujesz produkt trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne (nasze fototapety możesz czyścić i zmywać na mokro!). Najprawdopodobniej jako jedyni w Polsce posiadamy komplet atestów wydanych przez polskie instytucje (PZH, ITB) na zamontowaną fototapetę, a nie wyłącznie jej składowe. W naszej ofercie znajdziesz również nowoczesne panele szklane, lacobel oraz szeroki wybór folii samoprzylepnych.

Tapety komercyjne w biurach
Zdjęcie domyślne

Bezpieczeństwo inwestycji komercyjnych – zawsze z atestem!

Tworząc kolejne fototapety, panele szklane, lacobel czy folie samoprzylepne używamy wyłącznie atestowanych materiałów i w pełni bezpiecznych dla człowieka technologii. Wszystkie dostarczone przez nas produkty posiadają stosowne certyfikaty oraz spełniają wszelkie wymagania przeciwpożarowe oraz wymagania związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Co równie ważne – utrzymanie w czystości naszych fototapet i paneli szklanych jest bezproblemowe, nie wymaga stosowania żadnych specjalnych środków czy sprzętów. Wszystkie powierzchnie można również skutecznie dezynfekować.

Zdjęcie domyślne

Nowoczesny park maszynowy – wszystko mamy pod ręką!

Nasi doświadczeni specjaliści mają do swojej wyłącznej dyspozycji nowoczesny i doskonale wyposażony park maszyn. To m.in. innowacyjne plotery drukujące w technologii UV (stołowe i rolowe), proekologiczny ploter eco-solventowy oraz plotery tnące, laserowe i multizadaniowe frezarki. Połączenie fachowej wiedzy i najnowszych technologii to gwarancja zleceń wykonywanych zawsze na czas, z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych oraz maksymalnej precyzji w odwzorowywaniu wszelkich detali projektów naszych Klientów.

 

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Kompleksowe usługi dla firm – produkcja i montaż

Zależy Ci na perfekcyjnym efekcie aranżacji? Skorzystaj z kompleksowej usługi, w której całą odpowiedzialność za finalny wygląd zamówionych materiałów bierzemy na siebie. Świadcząc usługi dla biznesu wiemy, że dla naszych Klientów liczy się czas i kompletność oferty.

W ramach kompleksowej obsługi inwestycji komercyjnych oferujemy zarówno dokładny pomiar wnętrz (ścian, podłóg, sufitów), które mają zostać zaaranżowane za pomocą wybranych przez Ciebie materiałów, produkcję zgodną z projektem (wyłącznie z najwyższej jakości, atestowanych materiałów) oraz profesjonalny montaż. Nasi specjaliści zajmują się realizacją zleceń od początku do końca, a my udzielamy gwarancji na każdy etap prac.

Tapety komercyjne Warszawa

D-POS – profesjonalna obsługa inwestycji komercyjnych

W ramach inwestycji komercyjnych realizujemy usługi dla firm na różnych poziomach zaawansowania i skomplikowania zleceń. Wszystkie zadania realizujemy terminowo i zgodnie z projektami naszych Klientów. Korzystamy wyłącznie z atestowanych materiałów, które mogą być bezpiecznie stosowane w miejscach świadczenia pracy czy obiektach przeznaczonych dla celów rozrywkowych bądź edukacyjnych. Montaż zamówionych materiałów możemy zrealizować o dowolnej porze dnia i nocy, także w weekendy – wszystko po to, by zapewnić Ci ekspresową realizację usługi, bez zakłócania pracy Twojej firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Tapety komercyjne Warszawa

Zobacz również

Materiały
POS

Druk UV
i frezowanie

Fototapety
na wymiar

Panele szklane
na wymiar

Obrazy
na płótnie

Obsługa inwestycji
komercyjnych

Park
maszynowy

Nasz
blog