+48 22 678 07 27 biuro@d-pos.pl
Panele szklane dla firm z montażem

Panele szklane dla firm z montażem

Szklane panele mogą być z powodzeniem wykorzystywane do urozmaicenia i wzbogacenia aranżacji pomieszczeń o charakterze komercyjnym – np. biur, recepcji, salonów sprzedaży, hoteli, restauracji, wspólnot mieszkaniowych, siłowni, klubów fitness czy ośrodków zdrowia. Szkło z właściwie dobranym nadrukiem jest elementem dekoracyjnym, który doskonale wpasowuje się w każdy rodzaj aranżacji, ożywiając wnętrze, podkreślając jego charakter i dodając mu oryginalności. Panele szklane z nadrukiem mogą również zostać podświetlone, co szczególnie dobrze sprawdza się w pomieszczeniach o charakterze reprezentacyjnym (recepcje, sale konferencyjne itp.).
* wcześniej pod marką:
Panel szklany w biurowcu

Eleganckie panele szklane do firmy

Panele szklane przeznaczone do umieszczenia w przestrzeni biznesowej przygotowujemy w taki sposób, by idealnie wpasowywały się w potrzeby klienta i spełniały wszystkie oczekiwania. Ze względów bezpieczeństwa korzystamy wyłącznie z termicznie hartowanego szkła ze szlifowanymi krawędziami, które spełnia wymogi normy PN-EN 12150-1.

Aby zapewnić perfekcyjne odwzorowanie kolorów, zawsze używamy tzw. szkła optiwhite, czyli pozbawionego domieszki tlenku żelaza, który to odpowiada za zielonkawą poświatę szkła. Używane przez nas szkła są krystalicznie czyste. Maksymalny format zadruku w jednym arkuszu to 2100×3100 mm choć oczywiście możemy tworzyć poprzez łączenie większe powierzchnie, a montaż jest możliwy poprzez przyklejenie paneli bezpośrednio do ściany (klej nanosi się na tylną stronę szkła, gdzie jest nadruk) bądź za pomocą ozdobnych śrub dystansowych.

Panel szklany z logo firmy

Dekoracyjne panele szklane z atestami

Nadruki na panelach szklanych wykonujemy w przyjaznej dla środowiska technologii UV, pozwalającej uzyskać niemal fotograficzną jakość wydruku i gwarantującej żywe, idealnie odwzorowane barwy.

Wykorzystywane przez nas farby posiadają atesty na nietoksyczność i są całkowicie bezpieczne. W celu zapewnienia wizualnej głębi i ostrości wydruku, nanosimy go na tylną stronę tafli szkła (drukujemy bez marginesów, od krawędzi do krawędzi), dzięki czemu czyszczenie tak wykonanych paneli jest bezproblemowe i w żaden sposób nie zagraża nadrukowi.

Panel szklany z logo firmy
Panele szklane w firmie

Panele szklane – oferta dla firm w D-POS

Najwyższa jakość obsługi i konkurencyjna cena to podstawy, na których opieramy współpracę z partnerami biznesowymi. Jako producent z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży i doskonale wyposażonym parkiem maszynowym jesteśmy w stanie sprostać nawet bardzo wymagającym projektom w zakresie paneli szklanych dla firm.

Nasze usługi zawsze realizujemy kompleksowo: wykonujemy pomiary, docinamy i obrabiamy szkło, udostępniamy grafiki i zdjęcia (nasza baza to ponad 100 mln pozycji!), przygotowujemy projekt, wykonujemy nadruk i zapewniamy transport z montażem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

JAK ZAMAWIAĆ
FOTOTAPETY

1. WYCENA

Wstępna wycena jest podawana na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila. Do wyceny potrzebne są przybliżone wymiary oczekiwanej fototapety i ewentualna odległość od Warszawy.

2. POMIAR

Pomiar zlecany jest przez Klienta poprzez e-mail, w którym otrzymujemy niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). W zdecydowanej większości zleceń nie ma potrzeby przyjazdu naszych specjalistów na pomiar. Wystarczy zdjęcie ściany wykonane smartfonem i samodzielny pomiar. Tapety mają zawsze nieco większe wymiary, które są docinane na miejscu montażu (tzw „spad” lub „naddatki”).

Pomiar i montaż następuje przed zainstalowaniem mebli lub po ich odsunięciu od ścian w celu swobodnego dostępu do ściany.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażystom. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. PRZYGOTWANIE ŚCIANY

Ściana powinna być przygotowana tak, aby była równa, czysta, sucha i chłonna. Fototapety całkowicie odwzorowują strukturę ściany, więc sugerujemy nie zakładać, że fototapeta zamaskuje nierówności i ubytki w ścianie.

Co bardzo ważne, minimum dobę przed montażem należy zagruntować ścianę czystym (nie dolewanym do farby) unigruntem firmy ATLAS w wydajności na poziomie 1,5 litra
na 10 mkw.

4. OFERTA

końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu gniazdek elektrycznych, klimatyzatorów, prace w godzinach 17:00 – 8:00 oraz weekendy, ewentualne gruntowanie ścian, montaż na skośnych ścianach, prace na wysokości ponad 3m, klatki schodowe, montaż na suficie itd. są wyceniane indywidualnie).

5. ZGODA

Zlecenie/zamówienie przez Klienta, po przedstawieniu oferty, następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac. Bez akceptacji drogą mailową nie możemy rozpocząć prac.

Czas realizacji zamówienia, czyli wydruk, laminacja oraz montaż to ok. 7 dni roboczych od momentu zamówienia i zaakceptowania projektu. Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na fototapetę. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w bocznym pasku SZUKAJ ZDJĘCIA na naszej strony www, lub pod adresem grafiki.d-pos.pl

6. PROJEKT

Próby wyszukiwania czy kadrowania zdjęć nie pociągają za sobą żadnych konsekwencji, to kompletnie bezpłatna czynność.

 1. wchodzimy na naszą stronę grafiki.d-pos.pl
 2. na górze strony, na tle zdjęcia z rowerem, widzimy duży, biały pasek wyszukiwarkiz napisem "szukaj"
 3. w tymże białym polu wyszukiwania wpisujemy poszukiwaną frazę, (np. Warszawa, zachód słońca) lub konkretny nr zdjęcia z Adobe Stock (dawna Fotolia) i klikamy ikonę lupy lub wciskamy Enter
 4. wyświetlają się miniatury zdjęć, klikamy w taką miniaturę, która nam odpowiada
 5. w pokazującym się interfejsie wpisujemy rozmiar tapety
 6. ustalamy kadr przesuwając pole na zdjęciu
 7. przysyłamy do nas Printscreeny z wyborem lub klikamy "wyślij zapytanie" i przysyłamy jako zapytanie ofertowe.

Cała ta procedura jest po to, abyśmy wiedzieli który fragment zdjęcia Państwa interesuje, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków, całe zdjęcia mają inne proporcje niż Państwa ściany, więc trzeba wybrać jakiś fragment.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 50,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

7. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

8. MONTAŻ

Po wyprodukowaniu fototapety nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu

9. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

10. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Papier lateksowy z profesjonalnym nadrukiem i bardzo trwałym laminatem
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć, ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.