+48 22 678 07 27 biuro@d-pos.pl
Panele szklane dla firm z montażem

Panele szklane dla firm z montażem

Szklane panele mogą być z powodzeniem wykorzystywane do urozmaicenia i wzbogacenia aranżacji pomieszczeń o charakterze komercyjnym – np. biur, recepcji, salonów sprzedaży, hoteli, restauracji, wspólnot mieszkaniowych, siłowni, klubów fitness czy ośrodków zdrowia. Szkło z właściwie dobranym nadrukiem jest elementem dekoracyjnym, który doskonale wpasowuje się w każdy rodzaj aranżacji, ożywiając wnętrze, podkreślając jego charakter i dodając mu oryginalności. Panele szklane z nadrukiem mogą również zostać podświetlone, co szczególnie dobrze sprawdza się w pomieszczeniach o charakterze reprezentacyjnym (recepcje, sale konferencyjne itp.).

Panel szklany w biurowcu

Eleganckie panele szklane do firmy

Panele szklane przeznaczone do umieszczenia w przestrzeni biznesowej przygotowujemy w taki sposób, by idealnie wpasowywały się w potrzeby klienta i spełniały wszystkie oczekiwania. Ze względów bezpieczeństwa korzystamy wyłącznie z termicznie hartowanego szkła ze szlifowanymi krawędziami, które spełnia wymogi normy PN-EN 12150-1.

Aby zapewnić perfekcyjne odwzorowanie kolorów, zawsze używamy tzw. szkła optiwhite, czyli pozbawionego domieszki tlenku żelaza, który to odpowiada za zielonkawą poświatę szkła. Używane przez nas szkła są krystalicznie czyste. Maksymalny format zadruku w jednym arkuszu to 2100×3100 mm choć oczywiście możemy tworzyć poprzez łączenie większe powierzchnie, a montaż jest możliwy poprzez przyklejenie paneli bezpośrednio do ściany (klej nanosi się na tylną stronę szkła, gdzie jest nadruk) bądź za pomocą ozdobnych śrub dystansowych.

Panel szklany z logo firmy

Dekoracyjne panele szklane z atestami

Nadruki na panelach szklanych wykonujemy w przyjaznej dla środowiska technologii UV, pozwalającej uzyskać niemal fotograficzną jakość wydruku i gwarantującej żywe, idealnie odwzorowane barwy.

Wykorzystywane przez nas farby posiadają atesty na nietoksyczność i są całkowicie bezpieczne. W celu zapewnienia wizualnej głębi i ostrości wydruku, nanosimy go na tylną stronę tafli szkła (drukujemy bez marginesów, od krawędzi do krawędzi), dzięki czemu czyszczenie tak wykonanych paneli jest bezproblemowe i w żaden sposób nie zagraża nadrukowi.

Panel szklany z logo firmy
Panele szklane w firmie

Panele szklane – oferta dla firm w D-POS

Najwyższa jakość obsługi i konkurencyjna cena to podstawy, na których opieramy współpracę z partnerami biznesowymi. Jako producent z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży i doskonale wyposażonym parkiem maszynowym jesteśmy w stanie sprostać nawet bardzo wymagającym projektom w zakresie paneli szklanych dla firm.

Nasze usługi zawsze realizujemy kompleksowo: wykonujemy pomiary, docinamy i obrabiamy szkło, udostępniamy grafiki i zdjęcia (nasza baza to ponad 100 mln pozycji!), przygotowujemy projekt, wykonujemy nadruk i zapewniamy transport z montażem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!