Panele szklane dla firm z montażem

Panele szklane dla firm z montażem

Szklane panele mogą być z powodzeniem wykorzystywane do urozmaicenia i wzbogacenia aranżacji pomieszczeń o charakterze komercyjnym – np. biur, recepcji, salonów sprzedaży, hoteli, restauracji, wspólnot mieszkaniowych, siłowni, klubów fitness czy ośrodków zdrowia. Szkło z właściwie dobranym nadrukiem jest elementem dekoracyjnym, który doskonale wpasowuje się w każdy rodzaj aranżacji, ożywiając wnętrze, podkreślając jego charakter i dodając mu oryginalności. Panele szklane z nadrukiem mogą również zostać podświetlone, co szczególnie dobrze sprawdza się w pomieszczeniach o charakterze reprezentacyjnym (recepcje, sale konferencyjne itp.).
* wcześniej pod marką:
Panel szklany w biurowcu

Eleganckie panele szklane do firmy

Panele szklane przeznaczone do umieszczenia w przestrzeni biznesowej przygotowujemy w taki sposób, by idealnie wpasowywały się w potrzeby klienta i spełniały wszystkie oczekiwania. Ze względów bezpieczeństwa korzystamy wyłącznie z termicznie hartowanego szkła ze szlifowanymi krawędziami, które spełnia wymogi normy PN-EN 12150-1.

Aby zapewnić perfekcyjne odwzorowanie kolorów, zawsze używamy tzw. szkła optiwhite, czyli pozbawionego domieszki tlenku żelaza, który to odpowiada za zielonkawą poświatę szkła. Używane przez nas szkła są krystalicznie czyste. Maksymalny format zadruku w jednym arkuszu to 2100×3100 mm choć oczywiście możemy tworzyć poprzez łączenie większe powierzchnie, a montaż jest możliwy poprzez przyklejenie paneli bezpośrednio do ściany (klej nanosi się na tylną stronę szkła, gdzie jest nadruk) bądź za pomocą ozdobnych śrub dystansowych.

Panel szklany z logo firmy

Dekoracyjne panele szklane z atestami

Nadruki na panelach szklanych wykonujemy w przyjaznej dla środowiska technologii UV, pozwalającej uzyskać niemal fotograficzną jakość wydruku i gwarantującej żywe, idealnie odwzorowane barwy.

Wykorzystywane przez nas farby posiadają atesty na nietoksyczność i są całkowicie bezpieczne. W celu zapewnienia wizualnej głębi i ostrości wydruku, nanosimy go na tylną stronę tafli szkła (drukujemy bez marginesów, od krawędzi do krawędzi), dzięki czemu czyszczenie tak wykonanych paneli jest bezproblemowe i w żaden sposób nie zagraża nadrukowi.

Panel szklany z logo firmy
Panele szklane w firmie

Panele szklane – oferta dla firm w D-POS

Najwyższa jakość obsługi i konkurencyjna cena to podstawy, na których opieramy współpracę z partnerami biznesowymi. Jako producent z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży i doskonale wyposażonym parkiem maszynowym jesteśmy w stanie sprostać nawet bardzo wymagającym projektom w zakresie paneli szklanych dla firm.

Nasze usługi zawsze realizujemy kompleksowo: wykonujemy pomiary, docinamy i obrabiamy szkło, udostępniamy grafiki i zdjęcia (nasza baza to ponad 100 mln pozycji!), przygotowujemy projekt, wykonujemy nadruk i zapewniamy transport z montażem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko,
adres, nr telefonu).

Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze,
na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru
i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 6mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.