Panele szklane dla firm z montażem

Panele szklane dla firm z montażem

Szklane panele mogą być z powodzeniem wykorzystywane do urozmaicenia i wzbogacenia aranżacji pomieszczeń o charakterze komercyjnym, np.: biur, recepcji, salonów sprzedaży, hoteli, restauracji, wspólnot mieszkaniowych, siłowni, klubów fitness czy ośrodków zdrowia. Szkło z właściwie dobranym nadrukiem jest elementem dekoracyjnym, który doskonale wpasowuje się w każdy rodzaj aranżacji, ożywiając wnętrze, podkreślając jego charakter i dodając mu oryginalności. Panele szklane z nadrukiem mogą również zostać podświetlone, co szczególnie dobrze sprawdza się w pomieszczeniach o charakterze reprezentacyjnym (recepcje, sale konferencyjne itp.).
* wcześniej pod marką:
Panel szklany w biurowcu

Eleganckie panele szklane do firmy

Panele szklane przeznaczone do umieszczenia w przestrzeni biznesowej przygotowujemy w taki sposób, by idealnie wpisywały się w przeznaczone na nie miejsce oraz zaspokajały wszelkie potrzeby i oczekiwania klientów. Każdy panel szklany dla firmy przygotowywany jest z zachowaniem najwyższych standardów, z krystalicznie czystego szkła optiwhite (pozbawionego domieszki tlenku żelaza odpowiedzialnego za zielonkawą poświatę szkła) i z zastosowaniem doskonałej jakości tuszu polimerowego.

Twoje firmowe panele szklane wykonujemy na zamówienie i na wymiar, dzięki czemu masz gwarancję perfekcyjnego dopasowania produktu do ściany. Maksymalny format zadruku w jednym arkuszu to 3100×2100 mm. Większe powierzchnie tworzymy poprzez precyzyjne łączenie szklanych paneli. Panele mogą być przyklejone bezpośrednio do ściany (klej nanoszony jest na tylną, zadrukowaną powierzchnię szkła i pozostaje całkowicie niewidoczny) lub zamocowane za pomocą eleganckich śrub dystansowych.

Panel szklany z logo firmy

Dekoracyjne panele szklane z atestami

Twoje panele szklane dla firmy zrealizujemy o Twój projekt. Na szkle możemy wydrukować dowolne zdjęcie, grafikę lub ilustrację, a także logo i różnego rodzaju napisy. Do Twojej dyspozycji oddajemy bazę ponad 200 milionów zdjęć i grafik, z której możesz swobodnie korzystać podczas planowania aranżacji powierzchni biurowych i projektowania paneli szklanych do kolejnych pomieszczeń.

Staramy się, aby wszystkie umieszczone w bazie zdjęcia i grafiki były doskonałej jakości i rozdzielczości, co pozwala na ich wydruk w naprawdę dużym formacie oraz dowolne kadrowanie. Bazę możesz przeszukać korzystając z wygodnych filtrów. Oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne podczas opracowywania Twojego projektu!

Panel szklany z logo firmy
Warszawa panele szklane dla firm

Panel szklany dla firm z drukiem UV – najwyższa jakość

Nadruki na panelach szklanych wykonujemy w przyjaznej dla środowiska technologii UV, pozwalającej uzyskać niemal fotograficzną jakość wydruku i gwarantującej żywe, idealnie odwzorowane barwy. Druk UV realizujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszych ploterów stołowych, umożliwiających precyzyjne zadrukowanie podłoża o maksymalnej powierzchni 2,1m x 3,1m oraz 2,5m x 1,3m – bez marginesów, od krawędzi do krawędzi. Wykonując panele szklane dla firm zadrukowujemy zawsze tylną taflę szkła, dzięki czemu produkt jest maksymalnie łatwy do utrzymania w czystości i może być bez ograniczeń dezynfekowany.

Podczas druku farba jest napylana na powierzchnię, a następnie utwardzana światłem UV emitowanym przez lampy LED. Drukujemy w kolorze i na biało, dowolnie sterując odcieniami i przezroczystościami. Dzięki zastosowaniu głowicy ze zmienną wielkością kropli atramentu (od 4 pikolitrów) możemy zrealizować nawet najbardziej skomplikowany projekt z niemal fotograficzną dokładnością, zachowując wizualną głębie i ostrość obrazu. Wykorzystywane przez nas farby są całkowicie bezpieczne dla człowieka i jego otoczenia.

Panele szklane dla firm na wymiar

Firmowe panele szklane z atestami

Panele szklane do firmy muszą spełniać określone wymogi bezpieczeństwa, być zgodne z przepisami BHP oraz posiadać niezbędne atesty i certyfikaty, potwierdzające ich zgodność z najważniejszymi normami. Firmowe panele szklane wykonujemy wyłącznie z termicznie hartowanego szkła ze szlifowanymi krawędziami. To tzw. szkło bezpieczne, które spełnia wymogi normy PN-EN 12150-1 i jest ponad pięciokrotnie trwalsze i mocniejsze od zwykłego szkła nie hartowanego. W przypadku rozbicia panelu – szklana tafla popęka i/lub rozpadnie się na małe, nieostre elementy.

Panele szklane dla firm na wymiar
Panele szklane w firmie

Panele szklane – oferta dla firm w D-POS

Najwyższa jakość obsługi i konkurencyjna cena to podstawy, na których opieramy współpracę z partnerami biznesowymi. Jako producent z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży i doskonale wyposażonym parkiem maszynowym jesteśmy w stanie sprostać nawet bardzo wymagającym projektom w zakresie paneli szklanych dla firm.

Nasze usługi zawsze realizujemy kompleksowo: wykonujemy pomiary, docinamy i obrabiamy szkło, udostępniamy grafiki i zdjęcia, wspieramy w opracowywaniu projektów, wykonujemy nadruk i zapewniamy transport z montażem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 4mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.