Naklejki reklamowe

Samoprzylepne naklejki reklamowe należą do grupy najczęściej zamawianych materiałów o charakterze informacyjno-marketingowym. Mogą one zawierać ważne informacje na temat produktów czy usług firmy, często umieszcza się na nich także logo firmy lub inne oznaczenia dotyczące produktu, na którym się znajdują (jak np. data ważności, sposób bezpiecznego użytkowania czy termin następnego przeglądu technicznego). Jako nośnik reklamy naklejki są jednym z najbardziej trwałych rozwiązań dostępnych obecnie na rynku.
Produkcja naklejek reklamowych

Wycinanie i druk naklejek reklamowych na dowolny wymiar

Współczesne plotery cechują się ogromną dokładnością pracy, stąd druk naklejek reklamowych na określony wymiar nie stanowi dla nas najmniejszego problemu.

Używamy precyzyjnego, w pełni automatycznego plotera tnącego z systemem optycznego rozpoznawania paserów, co pozwala w razie potrzeby wycinać wydrukowane naklejki reklamowe nawet o najbardziej skomplikowanych kształtach i na dowolny wymiar. Potrafimy także „drukować od strony kleju”.

Naklejki reklamowe na każde podłoże

Naklejki mogą być umieszczane na różnego rodzaju podłożach, między innymi na drewnie, betonie, szkle, tworzywach sztucznych czy lakierowanych powierzchniach metalowych.

Z tego względu konieczne jest właściwe dobranie materiału, na którym naklejki mają zostać wydrukowane – dzięki temu siła klejenia będzie dobrana optymalnie do miejsca ekspozycji danej partii naklejek, a ich usunięcie nie będzie stanowić problemu i nie pozostawi żadnych śladów.

Naklejki reklamowe na każde podłoże
Druk naklejek reklamowych

Wysokiej jakości druk i precyzyjne wycinanie naklejek reklamowych w D-POS

Jako producent naklejek reklamowych wykorzystujemy do ich drukowania plotery eco-solwentowe o wysokiej rozdzielczości lub nowoczesny, wydajny ploter rolowy UV, zapewniający niemal fotograficzną jakość wydruku naklejek reklamowych przy zachowaniu jednocześnie atrakcyjnej cenie.

Technologia UV nie generuje ciepła, stąd przy jej pomocy jesteśmy w stanie realizować najwyższej jakości nadruki nawet na bardzo trudnych i podatnych na wysokie temperatury materiałach. Nasz ploter jest również w stanie drukować 3 warstwy równocześnie, dzięki czemu naklejki dwustronne z białym separatorem drukujemy w jednym przelocie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!