Naklejki reklamowe

Samoprzylepne naklejki reklamowe należą do grupy najczęściej zamawianych materiałów o charakterze informacyjno-marketingowym. Mogą one zawierać logo firmy, a także ważne informacje na temat produktów czy oferowanych przez Ciebie usług. Na naklejkach mogą również zostać wyeksponowane rozmaite oznaczenia dotyczące konkretnego produktu, na przykład: data ważności, sposób bezpiecznego użytkowania czy termin następnego przeglądu technicznego. Jednak naklejki reklamowe to przede wszystkim bezkonkurencyjny nośnik treści marketingowych! Mogą być dokładnie takie, jakie chcesz - mieć dowolny kształt i wielkość oraz kolorystykę. To rozwiązanie ekonomiczne i maksymalnie uniwersalne, wyróżniające się jakością i trwałością.
Druk naklejek reklamowych

Druk naklejek reklamowych – doskonała jakość grafiki

Jako producent naklejek reklamowych wykorzystujemy do ich drukowania plotery eco-solwentowe o wysokiej rozdzielczości lub nowoczesny, wydajny ploter rolowy UV, zapewniający niemal fotograficzną jakość wydruku naklejek reklamowych przy zachowaniu jednocześnie atrakcyjnej ceny.

Technologia UV nie generuje ciepła, stąd przy jej pomocy jesteśmy w stanie realizować najwyższej jakości nadruki nawet na bardzo trudnych i podatnych na wysokie temperatury materiałach. Nasz ploter jest również w stanie drukować 3 warstwy równocześnie, dzięki czemu naklejki dwustronne z białym separatorem drukujemy w jednym przelocie. Potrafimy także „drukować od strony kleju”.

Precyzyjne cięcie – naklejka reklamowa w dowolnym kształcie i rozmiarze

Współczesne plotery cechują się ogromną dokładnością pracy, stąd druk naklejek reklamowych na określony wymiar nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Używamy precyzyjnego, w pełni automatycznego plotera tnącego z systemem optycznego rozpoznawania paserów, co pozwala w razie potrzeby wycinać wydrukowane naklejki reklamowe nawet o najbardziej skomplikowanych kształtach i na dowolny wymiar.

Twoje naklejki reklamowe zamówione w D-POS mogą mieć absolutnie każdy kształt i dowolny rozmiar. U nas każde cięcie jest przeprowadzane zgodnie ze specyfikacją Twojego projektu, dzięki czemu każda naklejka reklamowa z serii jest identyczna.

Produkcja naklejek reklamowych
Naklejki reklamowe na wymiar

Naklejki reklamowe na każde podłoże

Naklejki mogą być umieszczane na różnego rodzaju podłożach, między innymi na drewnie, betonie, szkle, tworzywach sztucznych czy lakierowanych powierzchniach metalowych. Nie działamy szablonowo! Materiały i metody obróbkowe dobierane są zawsze do konkretnego zlecenia! Wszystko po to, by reklamowe naklejki były stabilne wizualnie i trwałe, a siła klejenia była optymalnie dobrana do miejsca ekspozycji danej partii naklejek. W zależności od Twoich potrzeb i specyfiki projektu – naklejki mogą trwale przywierać do podłoża lub być bezproblemowe w usuwaniu (bez pozostawiania śladów!).

Reklamowe naklejki najwyższej jakości od D-POS

Mamy ponad 20. lat doświadczenia w produkcji najwyższej jakości materiałów POS i współpracujemy z ambitnymi specjalistami, którzy do swojej dyspozycji mają doskonale wyposażony park maszyn. Nasze naklejki reklamowe to ekonomiczne i uniwersalne rozwiązanie, które możesz dopasować do swoich potrzeb! U nas masz pewność, że każda naklejka reklamowa zostanie wyprodukowana z użyciem najwyższej jakości materiałów oraz najnowocześniejszych metod obróbkowych (druku i cięcia).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Zdjęcie domyślne