Naklejki Easy Dot

Potrzebujesz naklejek, które będziesz mógł swobodnie naklejać i odklejać, a następnie... znowu naklejać i odklejać? Potrzebujesz Easy Dot! To naklejki wielokrotnego użytku, wykonywane na folii monomerycznej z PCV i wyposażane w klej kropeczkowy (nazywany również wypustkowym), czyli właśnie "dot". Taka konstrukcja naklejki umożliwia jej maksymalnie łatwą i estetyczną aplikację na wybraną powierzchnię oraz równie łatwy demontaż (bez pozostawiania śladów na powierzchni), podczas którego klej nie traci swoich właściwości i naklejka może zostać użyta ponownie. Łatwe? Jaki Easy Dot!

Naklejki reklamowe Easy Dot – doskonała jakość

Naklejki Easy Dot mają pełnić funkcję gadżetu reklamowego, wpisywać się w dowolną kampanię marketingową oraz budować rozpoznawalność Twojej marki? Wykonany je na najwyższej jakości materiałach, za pomocą najnowocześniejszych ploterów drukujących UV – wydruk będzie trwały i wytrzymały. Drukujemy w każdym kolorze (również na biało!) i na każdym tle (również na folii przezroczystej / bezbarwnej). Twoje naklejki pokryjemy dodatkowo laminatem, dla podniesienia ich odporności na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne – to u nas standard!

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Naklejki bezklejowe w dowolnym kształcie i rozmiarze

Nasze plotery drukujące i tnące cechuje perfekcyjna dokładność, dzięki której możemy zaoferować Ci dowolne naklejki reklamowe, Easy Dot / bezklejowe, w każdym kształcie i rozmiarze. Do wycinania naklejek używamy w pełni automatycznego plotera tnącego z systemem optycznego rozpoznawania paserów, co pozwala wycinać wydrukowane naklejki nawet o najbardziej skomplikowanych kształtach – żaden szczegół nam nie umknie, a efekt będzie dokładnie taki, jakiego oczekiwałeś.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Profesjonalna obsługa Twojego zamówienia

Nasza drukarnia realizuje zamówienia w sposób kompleksowy, z równym zaangażowaniem podchodząc do zleceń indywidualnych, na ściśle określoną liczbę naklejek, jak i tych wielonakładowych, w których naklejki liczymy w tysiącach… Dzięki nowoczesnemu, świetnie wyposażonemu parkowi maszyn jesteśmy w stanie w ekspresowym tempie, z zachowaniem najwyższych standardów, zrealizować każde zamówienie – zawsze profesjonalnie i precyzyjnie, z użyciem doskonałej jakości materiałów.

Jakie naklejki Easy Dot mamy wydrukować dla Ciebie?