Zdjęcie domyślne główne

Naklejki Easy Dot

Potrzebujesz naklejek, które będziesz mógł swobodnie naklejać i odklejać, a następnie... znowu naklejać i odklejać? Potrzebujesz Easy Dot! To naklejki wielokrotnego użytku, wykonywane na folii monomerycznej z PCV i wyposażane w klej kropeczkowy (nazywany również wypustkowym), czyli właśnie "dot". Taka konstrukcja naklejki umożliwia jej maksymalnie łatwą i estetyczną aplikację na wybraną powierzchnię oraz równie łatwy demontaż (bez pozostawiania śladów na powierzchni), podczas którego klej nie traci swoich właściwości i naklejka może zostać użyta ponownie. Łatwe? Jaki Easy Dot!
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Naklejki do wielokrotnego naklejania – wykorzystaj je, jak chcesz!

Naklejki Easy Dot mają pełnić funkcję gadżetu reklamowego, wpisywać się w dowolną kampanię marketingową oraz budować rozpoznawalność Twojej marki? A może chcesz stworzyć uniwersalny gadżet, który będziesz rozdawać w ramach rozmaitych działań kulturalnych podejmowanych przez Twój urząd na rzecz gminy czy miasta? Masz pomysł na drobny upominek dla uczniów lub kursantów? Naklejki Easy Dot to doskonałe rozwiązanie w każdej z tych sytuacji i… wielu innych!

Zdjęcie domyślne

Naklejki reklamowe easy dot – doskonała jakość nadruku

Naklejki do wielokrotnego naklejania wykonujemy na najwyższej jakości materiałach – foliach różnej grubości, optymalnie dopasowanych do specyfiki Twojego zlecenia. Nadruki realizujemy za pomocą najnowocześniejszych ploterów drukujących UV i ecosolventowych, które gwarantują trwałość i wytrzymałość wszelkich grafik i napisów.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Naklejki bezklejowe w dowolnym kształcie i rozmiarze

Nasze plotery tnące cechuje perfekcyjna dokładność, dzięki której możemy zaoferować Ci dowolne naklejki reklamowe Easy Dot / bezklejowe, w każdym kształcie i rozmiarze. Do wycinania naklejek używamy w pełni automatycznego plotera tnącego z systemem optycznego rozpoznawania paserów, co pozwala wycinać wydrukowane naklejki nawet o najbardziej skomplikowanych kształtach – żaden szczegół nam nie umknie, a efekt będzie dokładnie taki, jakiego oczekiwałeś.

Zdjęcie domyślne

Laminowana naklejka easy dot – trwała i wytrzymała

Wszystkie naklejki Easy Dot standardowo pokrywamy warstwą ochronnego laminatu, będącego pochodną najtrwalszego laminatu podłogowego. To gwarancja, że Twoje naklejki do wielokrotnego naklejania będą maksymalnie trwałe i wytrzymałe. Laminat podniesie ich odporność na uszkodzenia mechaniczne i zmienne czynniki atmosferyczne, m.in. promieniowanie UV, niskie i wysokie temperatury oraz wilgoć i opady. Naklejki Easy Dot będziesz mógł wielokrotnie odklejać i naklejać, a one zachowają estetyczny wygląd na najwyższym poziomie.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Profesjonalna obsługa twojego zamówienia na naklejki easy dot

Nasza drukarnia realizuje zamówienia w sposób kompleksowy, z równym zaangażowaniem podchodząc do zleceń indywidualnych, na ściśle określoną liczbę naklejek, jak i tych wielonakładowych, w których naklejki liczymy w tysiącach… Dzięki nowoczesnemu, świetnie wyposażonemu parkowi maszyn jesteśmy w stanie w ekspresowym tempie, z zachowaniem najwyższych standardów, zrealizować każde zamówienie – zawsze profesjonalnie i precyzyjnie, z użyciem doskonałej jakości materiałów.

Jakie naklejki Easy Dot mamy wydrukować dla Ciebie?