Zdjęcie domyślne główne

Ekspozytory na papierosy

Sprzedajesz papierosy? Zadbaj o ich elegancką i subtelną ekspozycję! Ekspozytory na papierosy pozwalają na estetyczne i nowoczesne zaprezentowania szerokiej oferty wyrobów tytoniowych i / lub e-papierosów w sposób bezpieczny i całkowicie zgodny z obowiązującymi w Unii Europejskiej przepisami. Ekspozytory dedykowane tej kategorii produktów mogą stanowić wyposażenie stoisk i wysp handlowych oraz sklepów specjalizujących się w sprzedaży papierosów, bądź stanowić dodatkowy element wyposażenia sklepu, umożliwiający skuteczną sprzedaż przy kasie. Dystrybuujesz papierosy? Zleć nam wykonanie ekspozytora, który wpisze się w Twoją koncepcję!
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Nowoczesny i elegancki ekspozytor papierosów

Nowoczesne ekspozytory na papierosy to konstrukcje eleganckie i bardzo funkcjonalne. Możesz na nich ułożyć i zaprezentować w wybrany przez siebie sposób zarówno pojedyncze produkty lub produkty konkretnej marki, jak całe serie czy linie papierosów. Kompozycja będzie estetyczna i maksymalnie skuteczna wizualnie, pozwalająca równocześnie na zachowanie porządku i pełnej funkcjonalności stanowiska pracy, lady sklepowej lub kasy. Jesteśmy pewni, że odpowiednio zaprojektowany i skonstruowany eskpozytor papierosów to najlepszy pomysł na subtelne wyeksponowanie produktu i przyciągnięcie uwagi klientów.

Zdjęcie domyślne

Ekspozytor na papierosy – Wyeksponuj dokładnie tak, jak chcesz

To Ty tu rządzisz! Pokaż nam swój projekt ekspozytora na papierosy, omówimy wszystkie techniczne szczegóły, przeprowadzimy niezbędne korekty i dobierzemy wspólnie optymalne materiały do realizacji Twojego zlecenia. Twój ekspozytor na ladę może być wykonany z dowolnych tworzyw sztucznych, metalu lub sklejki, również z połączenia wybranych materiałów. Wykonujemy konstrukcje w każdym kształcie i rozmiarze, zarówno samodzielne i stojące, jak i te, które wmontujesz w stanowisko kasowe lub wybrane miejsce punktu handlowego. Do Ciebie również należy decyzja czy ekspozytor ma być przezroczysty, kolorowy czy posiadać dodatkowo nadruk reklamowy lub informacyjny.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Stojak na papierosy – uniwersalny czy spersonalizowany?

Każdy stojak na papierosy możemy dowolnie spersonalizować, zgodnie z Twoim pomysłem i projektem. Twój ekspozytor na papierosy może mieć uniwersalny charakter lub być przeznaczony do prezentowania konkretnego produktu, lub marki. W obydwu wypadkach możesz zdecydować o konieczności naniesienia na stojak na papierosy odpowiedniego nadruku lub nadruków, marketingowych lub informacyjnych. Wykonamy je dla Ciebie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, odpowiednio dobranych do materiałów, z których wykonaliśmy Twój stojak na papierosy.

Najczęściej sięgamy po druk UV, który gwarantuje precyzyjne odwzorowanie wszystkich kolorów i wzorów Twojego oraz maksymalną stabilność wizualną. Masz inny pomysł na personalizację? Możemy wykonać dla Ciebie naklejki samoprzylepne, a także zrealizować zamówienie na grawerowanie i frezowanie.

Zdjęcie domyślne

Ekspozytor na papierosy – najwyższa jakość I perfekcyjne wykonanie

D-POS to ponad 20 lat doświadczenia, nowoczesny park maszyn z zaawansowanymi technologicznie urządzeniami oraz bezcenne know-how w tworzeniu materiałów POS. Zlecając nam realizację swojego projektu masz pewność, że Twój ekspozytor na papierosy będzie dokładnie taki, jakiego potrzebujesz – elegancki i estetyczny, stabilny i trwały, skutecznie eksponujący wybraną przez Ciebie ilość produktów, łatwy do uzupełniania i bezpieczny w użytkowaniu. Do każdego zamówienia na ekspozytor na papierosy podchodzimy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, by było zrealizowane terminowo i zawsze z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.

Ekspozytor papierosów skrojony na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań? Z nami to możliwe!

Zdjęcie domyślne