Ekspozytory na papierosy

Sprzedajesz papierosy? Zadbaj o ich elegancką i subtelną ekspozycję! Ekspozytory na papierosy pozwalają na estetyczne i nowoczesne zaprezentowania szerokiej oferty wyrobów tytoniowych i / lub e-papierosów w sposób bezpieczny i całkowicie zgodny z obowiązującymi w Unii Europejskiej przepisami. Ekspozytory dedykowane tej kategorii produktów mogą stanowić wyposażenie stoisk i wysp handlowych oraz sklepów specjalizujących się w sprzedaży papierosów, bądź stanowić dodatkowy element wyposażenia sklepu, umożliwiający skuteczną sprzedaż przy kasie. Dystrybuujesz papierosy? Zleć nam wykonanie ekspozytora, który wpisze się w Twoją koncepcję!

Nowoczesny i elegancki ekspozytor papierosów

Nowoczesne ekspozytory na papierosy to konstrukcje eleganckie i bardzo funkcjonalne. Możesz na nich ułożyć i zaprezentować w wybrany przez siebie sposób zarówno pojedyncze produkty lub produkty konkretnej marki, jak całe serie czy linie papierosów. Kompozycja będzie estetyczna i maksymalnie skuteczna wizualnie, pozwalająca równocześnie na zachowanie porządku i pełnej funkcjonalności stanowiska pracy, lady sklepowej lub kasy. Jesteśmy pewni, że odpowiednio zaprojektowany i skonstruowany eskpozytor papierosów to najlepszy pomysł na subtelne wyeksponowanie produktu i przyciągnięcie uwagi klientów.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Wyeksponuj papierosy dokładnie tak, jak chcesz

To Ty tu rządzisz! Pokaż nam swój projekt ekspozytora na papierosy, omówimy wszystkie techniczne szczegóły, przeprowadzimy niezbędne korekty i dobierzemy wspólnie optymalne materiały do realizacji Twojego zlecenia. Twój ekspozytor na ladę może być wykonany z dowolnych tworzyw sztucznych, metalu lub sklejki, również z połączenia wybranych materiałów. Wykonujemy konstrukcje w każdym kształcie i rozmiarze, zarówno samodzielne i stojące, jak i te, które wmontujesz w stanowisko kasowe lub wybrane miejsce punktu handlowego. Do Ciebie również należy decyzja czy ekspozytor ma być przezroczysty, kolorowy czy posiadać dodatkowo nadruk reklamowy lub informacyjny.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Ekspozytor na papierosy – najwyższa jakość i perfekcyjne wykonanie

D-POS to ponad 20 lat doświadczenia, nowoczesny park maszyn z zaawansowanymi technologicznie urządzeniami oraz bezcenne know-how w tworzeniu materiałów POS. Zlecając nam realizację swojego projektu masz pewność, że Twój ekspozytor na papierosy będzie dokładnie taki, jakiego potrzebujesz – elegancki i estetyczny, stabilny i trwały, skutecznie eksponujący wybraną przez Ciebie ilość produktów, łatwy do uzupełniania i bezpieczny w użytkowaniu.

Ekspozytor papierosów skrojony na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań? Z nami to możliwe!