Drukowanie vlepek

Vlepki to małe, samoprzylepne naklejki. Stosuje się je przede wszystkim w przestrzeni publicznej, ingerując w nią wizualnie (czasem nielegalnie), w celu przykucia uwagi odbiorców. Wlepki mogą poruszać tematykę filozoficzną i społeczną, sportową i muzyczną, mogą bawić lub skłaniać do refleksji, a także być zaskakującym elementem nowoczesnych kampanii marketingowych. Nie pytamy, po co Ci vlepki! Pytamy, jakie vlepki mamy dla Ciebie wydrukować?

Trwałe vlepki na każdą powierzchnię

Twoje wlepki drukujemy na trwałej i wytrzymałej folii, którą dodatkowo pokrywamy warstwą ochronnego laminatu – to naklejki maksymalnie odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne. Vlepki mogą być umieszczane na różnego rodzaju podłożach: od betonu i drewna, przez szkło i tworzywa sztuczne, po rozmaite powierzchnie metalowe i stalowe, również lakierowane – powiedz nam, gdzie planujesz je rozklejać, a my dobierzemy odpowiedni klej. Gwarantujemy Ci, że Twoje vlepki będą łatwe do naklejenia, dobrze przywrą do powierzchni, ale w żaden sposób jej nie uszkodzą.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Najwyższej jakości nadruk na vlepkach

W naszym parku maszyn stoją m.in. najnowocześniejsze plotery drukujące UV oraz plotery eco-solwentowe. Twoje wlepki zadrukowujemy w wybranej technologii, z maksymalną precyzją i dbałością o detale, we wszystkich kolorach (drukujemy również na biało!) i na każdym tle (Twoje wlepki mogą być wykonane również na folii przezroczystej!). Używamy wyłącznie najwyższej jakości, atestowanych atramentów, które gwarantują trwały, wyrazisty zadruk i perfekcyjne odwzorowanie kolorów i motywów. Kształt i wielkość vlepek? Dzięki dokładnym, automatycznym ploterom tnącym z systemem optycznego rozpoznawania paserów, jesteśmy w stanie wyciąć nawet najbardziej skomplikowany kształt i wyprodukować wlepki dowolnej wielkości (od malutki vlepek po duże vlepy).

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Twoje vlepki na zamówienie – zróbmy je razem!

Masz projekt vlepki? Prześlij go nam! Przeprowadzimy konsultacje techniczne, omówimy szczegóły zlecenia i… ruszamy z produkcją! Realizujemy zarówno pojedyncze zamówienia o ograniczonej wielkości, jak i duże serie – zawsze szybko i z pełnym zaangażowaniem. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, optymalnie dobierając materiały i technologie, by finalny produkt spełniał wszystkie wymagania Klienta.

My drukujemy i wycinamy, Ty naklejasz jak i gdzie chcesz.