Zdjęcie domyślne główne

Drukowanie vlepek

Vlepki to małe, samoprzylepne naklejki. Stosuje się je przede wszystkim w przestrzeni publicznej, ingerując w nią wizualnie (czasem nielegalnie), w celu przykucia uwagi odbiorców. Wlepki mogą poruszać tematykę filozoficzną i społeczną, sportową i muzyczną, mogą bawić lub skłaniać do refleksji, a także być zaskakującym elementem nowoczesnych kampanii marketingowych. Nie pytamy, po co Ci vlepki! Pytamy, jakie vlepki mamy dla Ciebie wydrukować?
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Vlepki z własnym nadrukiem – produkcja vlepek

Masz oryginalny pomysł na vlepki? Jesteś we właściwym miejscu! Wykonujemy vlepki na zamówienie, w oparciu o Twój projekt. Kształt i wielkość vlepek? Twoje vlepki z własnym nadrukiem mogą mieć dowolny kształt i wielkość. Dzięki dokładnym, automatycznym ploterom tnącym z systemem optycznego rozpoznawania paserów, jesteśmy w stanie wyciąć nawet najbardziej skomplikowany kształt i wyprodukować wlepki dowolnej wielkości (od malutki vlepek po duże vlepy). Produkcja vlepek odbywa się zawsze z zachowaniem najwyższej precyzji!

Zdjęcie domyślne

Najwyższej jakości nadruk – drukarnia vlepek

W naszym parku maszyn stoją m.in. najnowocześniejsze plotery drukujące UV oraz plotery eco-solwentowe. Twoje wlepki zadrukowujemy w wybranej technologii, z maksymalną precyzją i dbałością o detale, we wszystkich kolorach (drukujemy również na biało!) i na każdym tle (Twoje wlepki mogą być wykonane również na folii przezroczystej!). Używamy wyłącznie najwyższej jakości, atestowanych atramentów, które gwarantują trwały, wyrazisty zadruk i perfekcyjne odwzorowanie kolorów i motywów.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Trwałe vlepki na każdą powierzchnię – laminacja

Twoje wlepki drukujemy na trwałej i wytrzymałej folii, którą dodatkowo pokrywamy warstwą ochronnego laminatu. Sięgamy po najwyższej jakości laminat, będący pochodną laminatu podłogowego. Laminowane vlepki to naklejki maksymalnie odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne (promieniowanie UV, wilgoć i opady, zmienne temperatury). Możesz je z powodzeniem stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz – wszędzie będą prezentowały się nienagannie, zachowując pełną czytelność i stabilność wizualną na długi czas.

Zdjęcie domyślne

Uniwersalne vlepki na każdą powierzchnię

Masz konkretny plan na vlepki? A może będziesz je rozdawał swoim Klientom dając im wolną rękę w kontekście doboru miejsca, na którym umieszczą swoje naklejki? Nasze vlepki mogą być umieszczane na różnego rodzaju podłożach: od betonu i drewna, przez szkło i tworzywa sztuczne, po rozmaite powierzchnie metalowe i stalowe, również lakierowane. W zależności od Twoich potrzeb – wykonamy dla Ciebie vlepki uniwersalne lub optymalnie dopasowane do konkretnego rodzaju podłoża. Powiedz nam, gdzie planujesz je rozklejać, a my dobierzemy odpowiedni klej.

Gwarantujemy Ci, że Twoje vlepki będą łatwe do naklejenia, dobrze przywrą do powierzchni, ale w żaden sposób jej nie uszkodzą.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Twoje vlepki na zamówienie – zróbmy je razem!

Drukarnia vlepek? To my! Mamy ponad 20. lat doświadczenie w branży, zespół uznanych fachowców i nowoczesny, świetnie wyposażony park maszyn. Masz projekt vlepki? Prześlij go nam! Przeprowadzimy konsultacje techniczne, omówimy szczegóły zlecenia i… ruszamy z produkcją! Realizujemy zarówno pojedyncze zamówienia na drukowanie vlepek, jak i zamówienia na duże serie – zawsze szybko i z pełnym zaangażowaniem. Do każdego zlecenia na vlepki na zamówienie podchodzimy indywidualnie, optymalnie dobierając materiały i technologie, by finalny produkt spełniał wszystkie wymagania Klienta.

My drukujemy i wycinamy, Ty naklejasz jak i gdzie chcesz.