Wobblery reklamowe - kiwaki reklamowe (3D wypukłe)

Wobblery reklamowe to najprostsza odpowiedź na potrzebę skutecznego przykucia uwagi klienta. Warunek? Oryginalny pomysł, ciekawa forma i kształt, rzucająca się w oczy kolorystyka i niebanalne usytuowanie wobblera. Tylko tyle! Reszta marketingowej roboty zrobi się sama. Kiwaki reklamowe stosowane są przede wszystkim w mniejszych i większych sklepach spożywczych, księgarniach, sklepach z artykułami do domu, sklepach sportowych, a także na stacjach benzynowych.

Jaki wobler reklamowy możemy dla Ciebie przygotować?

Wobbler 3D producent

Efektownie i estetycznie – wobblery reklamowe 3D

Wobblery reklamowe, podobnie jak każdy produkt z kategorii POS, powinny być maksymalnie estetyczne i efektowne równocześnie. W d-pos dokładamy wszelkich starań, by tworzone dla Ciebie wobblery zaskakiwały na każdym kroku: doskonałym wykonaniem i wykończeniem, wyrazistą kolorystyką i pełną czytelnością. Jeśli dwa wymiary to dla Twojego produktu za mało, zdecyduj się na wobblery 3D – efektu „wow” gwarantowany.

Twoje trójwymiarowe wobblery stworzymy poprzez termoformowanie materiału, nadając mu pożądany kształt i stopień wypukłości.

Świetna jakość i wysoka trwałość kiwaków

Wobblery reklamowe umieszcza się najczęściej na półkach sklepowych regałów, za pomocą sprężystego mocowania lub odpowiedniej zawieszki. Reklamowe wobblery niemal cały czas są w ruchu – wystarczy delikatny podmuch, przechodzący obok klient, klimatyzacja, muśnięcie czy dotyk. Ciągłe kiwanie się wymaga zastosowania materiałów trwałych i odpornych na mechaniczne uszkodzenia.

Nie mniej ważna jest możliwość utrzymania wobblerów w nienagannej czystości. Nasze kiwaki reklamowe są odporne m.in. na wilgoć i ścieranie, co oznacza, że możesz je czyścić na sucho i na mokro, a także dezynfekować z zastosowaniem wybranych środków.

Wobbler 3D reklamowe
Zdjęcie domyślne

Marketingowe wobblery z PCV

Tworząc wobblery reklamowe dla naszych Klientów sięgamy przede wszystkim po solidne PCV, które dodatkowo zabezpieczamy warstwą lakieru. To materiał zapewniający optymalną trwałość kiwakom oraz stabilność wizualną produktu przez cały okres ich użytkowania. Musisz pamiętać, że w przypadku wobblerów ich jakość przekłada się bezpośrednio na estetykę tej formy promocji i reklamy, a co za tym idzie – również skuteczność wszelkich działań marketingowych.

Wobbler reklamowy z nadrukiem UV

Wobblery reklamowe 3D (wypukłe) zadrukowujemy najczęściej za pomocą technologii druku UV. Napylanie specjalnej farby bezpośrednio na powierzchnię wobblera oraz jej utwardzanie za pomocą światła ultrafioletowego przekłada się na maksymalną trwałość nadruku. Dodatkowa warstwa lakieru zabezpiecza i uszlachetnia nadruk.

Wybrany lakier błyszczący lub matowy możemy nakładać na całą powierzchnię wobblera, lub stosować go wybiórczo, co uatrakcyjnia wobbler czyniąc reklamę jeszcze skuteczniejszą.

Zdjęcie domyślne
Wobblery 3D

Wypromuj dowolny produkt wobblerem

Za pomocą wobblerów można zareklamować dowolny produkt lub wypromować dowolną akcję promocyjną. Kiwaki zwrócą uwagę klienta na nowy smak wody lub zmienione opakowanie batonów, wypromują kawę, chipsy i płatki śniadaniowe, każą zawiesić wzrok na nowej powieści lub poradniku czy serii doskonałych kosmetyków… Dla wobblerów nie ma rzeczy niemożliwych do wypromowania, dosłownie!

Oryginalne wobblery reklamowe mogą pełnić swoją funkcję solo lub być elementem szerszej kampanii marketingowej, zaplanowanej na określony, dłuższy czas i dedykowanej konkretnej grupie docelowej.

Wobbler reklamowy? To się po prostu rzuca w oczy!