Druk UV stołowy

Usługowy druk UV stołowy na wszystkim

Druk UV jest pod względem technologicznym najnowocześniejszą dostępną metodą wykonywania druku wielkoformatowego ma dużych powierzchniach płaskich – zarówno sztywnych, jak i elastycznych. Technologia UV może być również z powodzeniem wykorzystywana do wykonywania nadruków na niewielkich przedmiotach lub gadżetach reklamowych i elementach o nieregularnym kształcie. Do wydruków UV posiadamy m. in. 2 plotery stołowe o powierzchni 2,1 m x 3,1 m oraz 2,5 m x 1,30 m cenionej firmy z Dalekiego Wschodu - Mimaki. Ogromną zaletą druku UV jest to, że nie generuje wysokich temperatur, można więc bez obawy używać tej technologii do bezpiecznego nanoszenia druku nawet na delikatne, podatne na szok termiczny materiały. Ponadto stoły są podciśnieniowe, co pozwala na bardzo precyzyjne pozycjonowanie podłoża do nadruku.
Specjalistyczny druk stołowy UV

Trwały druk UV na szkle, metalu i innych materiałach

Technologia UV opiera się na wykorzystaniu specjalnego tuszu polimerowego, który jest napylany na daną powierzchnię, a następnie utwardzany światłem ultrafioletowym emitowanym przez lampy LED.

Dzięki temu możemy wykonać nadruk praktycznie na każdym typie powierzchni czy materiału – druk UV na drewnie, metalu czy plexi nie stanowi żadnego problemu. Drukujemy w kombinacjach atramentów kolorowych i białych.

Gotowe nadruki cechują się ogromną trwałością i odpornością na warunki zewnętrzne, zachowując swą oryginalną kolorystykę przez bardzo długi czas.

Druk UV stołowy na szkle

Druk UV – zastosowania

Z uwagi na swoją specyfikę druk polimerowy jest szeroko wykorzystywany w branży reklamowej, gdzie najczęściej służy do przygotowywania różnego typu treści reklamowych, standów czy tablic. Nasze doświadczenie pokazuje jednak, że nie sposób wymienić wszystkich zastosowań. Na naszych stołach drukarskich umieszczaliśmy już laptopy, maski samochodowe, beton, mosiądz, power banki, szkło, dibond, sklejkę, surowe drewno, lakierowany MDF, impregnowane płyty gipsowe, długopisy, PET G, PCV, plexi, lakierowane płytki ceramiczne i wiele, wiele innych materiałów i przedmiotów.

Dzięki technologii UV możliwe jest sprawne przygotowanie wysokiej jakości grafik czy dowolnego rodzaju plansz lub arkuszy na targi albo eventy. Pamiętaj, że mamy możliwość precyzyjnego nadruku na skomplikowanych, nieregularnych kształtach o wysokości nie większej niż 50 mm. Śmiało można powiedzieć, że w zasadzie jedynym ograniczeniem jest wielkość stołu, choć często drukujemy gabaryty składające się z kilku części.

Nadruki UV to także świetne rozwiązanie jako elementy dekoracyjne we wnętrzach – zarówno w prywatnych mieszkaniach czy domach, jak i w pomieszczeniach firmowych. Najczęściej jest to szkło lub płótno canvas.

Druk UV stołowy na szkle
Trwały druk stołowy UV

D-POS – zaufaj profesjonalistom!

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wykonywania nadruków w technologii UV na dowolnego typu materiałach i powierzchniach.

Staramy się dokładnie analizować potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów, dzięki czemu dostarczane przez nas usługi są optymalnie dobrane i rzetelnie zrealizowane niezależnie od wielkości projektu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!