Druk na szkle

Usługowy druk na szkle dla szklarzy

Profesjonalnie świadczymy usługi bezpośredniego nadruku na dostarczonym szkle, w specjalnej cenie dla szklarzy, stolarzy, inżynierów czy projektantów. Maksymalna powierzchnia zadruku bez podziału to 2,1 m x 3,1 m. Nadruki na szkle są nanoszone w czterech warstwach, aby zadrukowane panele były całkowicie nieprzezroczyste po montażu. Możemy także zająć się przygotowaniem grafiki wskazanej przez Twojego klienta. Nic prostszego: przywozisz szkło, podajesz numer odpowiedniego zdjęcia z naszej bazy ponad 150 mln grafik i po ok. 3 dniach odbierasz zadrukowane panele szklane. Nie pobieramy zaliczek. Przyjedź i sprawdź nas!
Druk na szkle
Nadruk na szkle

Nowoczesne drukowanie na szkle

Obecnie do drukowania na szkle stosuje się najczęściej technologię UV, ponieważ gwarantuje ona wyjątkową trwałość i wyrazistość wykonanego nadruku przy jednoczesnym zapewnieniu niemal fotograficznej jakości.

Profesjonalnie wykonane dekoracje w szkle to rozwiązanie, które doskonale prezentuje się np. na panelach w łazience, zastępując glazurę na ścianach nad wanną albo pod prysznicem czy na panelach szklanych umieszczonych nad blatem roboczym w kuchni.

Dobrze dobrana grafika na szkle w postaci wielkoformatowego obrazu na ścianie może również stać się centralnym elementem wystroju salonu lub pokoju dziennego, nadając mu unikalnego charakteru i klimatu.

Wysoka jakość druku na szkle

Druk na szkle – grafika i fotografia

Na tafli szklanej możemy bez problemu nadrukować zarówno fotografię, jak i grafikę dowolnej treści – ważne, aby była ona odpowiednio wysokiej jakości, by po nadrukowaniu prezentowała się zgodnie z oczekiwaniami, dlatego czuwamy nad jakością grafik.

Spersonalizowana grafika na szkle do kuchni czy wielkoformatowy nadruk na szkle umieszczonym na ścianie salonu czy łazienki nie tylko urozmaicą dane wnętrze, nadając mu indywidualnego charakteru, ale także ułatwią utrzymanie tych dużych powierzchni w czystości.

Do pielęgnacji druku na szkle wystarczą standardowe środki czystości używane do szyb, ponieważ warstwa z nadrukiem jest nanoszona od wewnętrznej strony.

Wysoka jakość druku na szkle
Druk na szkle Warszawa

Profesjonalny nadruk usługowy na szkle w D-POS

Druk na szkle wykonujemy przy wykorzystaniu nowoczesnego plotera UV, dzięki któremu jesteśmy w stanie uzyskać naprawdę spektakularne efekty oraz zagwarantować najwyższą jakość nanoszonej na szkło grafiki.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam terminowo i rzetelnie realizować nawet najbardziej wymagające projekty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!