Druk na szkle

Usługowy druk na szkle dla szklarzy

Potrzebujesz wsparcia w realizacji zlecenia dla swojego Klienta? Gonią Cię terminy kolejnych zobowiązań i szukasz partnera, który profesjonalnie podejdzie do każdego, nawet najtrudniejszego wyzwania i weźmie na siebie pełną odpowiedzialność za rezultat? Jesteś we właściwym miejscu! Co możemy Ci zaoferować? Kompleksowe podejście, najwyższą jakość nadruku, bardzo krótkie terminy realizacji oraz specjalny cennik w ramach B2B. Żeby było jeszcze łatwiej - nie pobieramy zaliczek! Sprawdź, jak pracujemy i co dokładnie możemy Ci zaoferować.
Druk na szkle
Zdjęcie domyślne

Kompleksowa obsługa szklarzy, stolarzy i producentów mebli – szkło z nadrukiem

Druk UV na szkle w kompleksowej usłudze oferujemy szklarzom, stolarzom oraz producentom mebli. Twój grafik jest napięty do granic możliwości? Zleć nam druk na szkle, a my zajmiemy się resztą, we wskazanym przez Ciebie zakresie.

Masz gotowy projekt? Perfekcyjny nadruk na szkle wykonamy dla Ciebie nawet w ciągu 48 godzin! Projekt graficzny nadruku na szkle wymaga jeszcze dopracowania? Możemy opracować go dla Ciebie, zarówno w oparciu o ścisłe wytyczne i konkretną grafikę, jak i luźne sugestie i ogólnie opisane wymagania. Możemy również wziąć na siebie pełną odpowiedzialność za cały proces akceptacji projektu graficznego przez Twojego Klienta, uzgodnienie wszystkich detali zlecenia, dopracowanie projektu graficznego oraz uzyskanie – my zajmiemy się „przesuwaniem kwiatków” w projekcie, a Ty zajmij się swoją pracą.

Nadruk na szkle

Nowoczesne drukowanie na szkle – druk UV

Nadruki na szkle wykonujemy w technologii druku UV. To metoda gwarantująca wyjątkową trwałość i wyrazistość wykonanego nadruku przy jednoczesnym zapewnieniu niemal fotograficznej jakości. Dysponujemy dwoma najnowocześniejszymi stołowymi ploterami drukującymi UV japońskiej firmy Mimaki, pozwalającymi na drukowanie na szkle w maksymalnych formatach do 2100 x 3100 mm oraz 2500 x 1300 mm. Nadruk na szkle wykonujemy bezpośrednio, warstwa po warstwie napylając farby polimerowe w odpowiedniej kombinacji kolorystycznej, które następnie są utrwalane za pomocą światła ultrafioletowego emitowanego przez lampy LED.

Nadruk na szkle
Wysoka jakość druku na szkle

Drukowanie na szkle – trwałe i bezpieczne

Druk na szkle UV to gwarancja stabilności wizualnej projektu. Nadruki UV na szkle nie odbarwiają się i nie blakną pod wpływem promieniowania słonecznego i sztucznego oświetlenia (również silnego oświetlenia punktowego). Wydruk UV na szkle cechuje optymalna wyrazistość, perfekcyjne odwzorowanie kolorów i wszystkich detali projektu.

Panele szklane z nadrukiem UV to także maksymalnie bezpieczne rozwiązanie do każdego pomieszczenia. Są bezproblemowe w pielęgnacji, mogą być czyszczone z użyciem standardowych środków czystości przeznaczonych do mycia szyb i luster oraz dowolnie dezynfekowane. Ponadto nadruk UV na szkle nie emituje żadnych szkodliwych substancji do otoczenia i nie wchodzi w reakcje z klejem i ścianą, na której panel został zamontowany (bez względu na rodzaj jej wykończeni).

Zdjęcie domyślne

Nadruk na szkle – pełne wsparcie techniczne podczas projektowania

Na Twojej tafli szklanej możemy bez problemu nadrukować zarówno fotografię, jak i grafikę dowolnej treści. Aby druk na szkle prezentował się doskonale – wybrane zdjęcie lub grafika muszą być odpowiednio wysokiej jakości. Możesz być spokojny – czuwamy nad jakością projektów, które przyjmujemy do realizacji i służymy technicznym wsparcie w dopracowywaniu ich szczegółów.

Dla naszych Klientów wykonaliśmy już tysiące nadruków UV na szkle w oparciu o dostarczone przez nich autorskie zdjęcia i grafiki – teraz czas na Ciebie i Twoich Klientów. Jeżeli projekt graficzny Twojego Klienta wymaga dopracowania – zajmiemy się tym, przeprowadzając niezbędne konsultacje z Twoim zleceniodawcą.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Drukowanie zdjęć na szkle – wymarzona grafika na wyciągnięcie ręki

Widziałeś już naszą bazę zdjęć, grafik wektorowych i ilustracji przeznaczonych do druku na szkle? Oddajemy ją do Twojej dyspozycji! Możesz dowolnie korzystać z naszych zasobów obsługując swoich Klientów. Nasi specjaliści mogą wesprzeć Ciebie i Twoich Klientów w procesie podejmowania kluczowych decyzji związanych z wyglądem paneli szklanych i projektowania nadruku UV na szkle.

Wszystkie zdjęcia i grafiki do nadruku na szkle udostępnione w bazie są doskonałej jakości – ich parametry pozwalają na wykorzystanie motywów w dowolny sposób, m.in. poprzez ich powiększenie czy wykadrowanie wybranego fragmentu. Inteligentna wyszukiwarka oraz intuicyjne filtry ułatwiają znalezienie interesujących grafik. Możliwe jest również skorzystanie z filtra kolorystycznego – wystarczy zaznaczyć na kole barw interesujący Klienta odcień grafik i przeglądać wyłącznie zdjęcia w kolorystyce idealnie dopasowanej do danego projektu.

Druk na szkle Warszawa

Profesjonalny nadruk na szkle w D-POS

Druk na szkle wykonujemy z zastosowaniem najnowocześniejszego plotera UV, dzięki któremu jesteśmy w stanie uzyskać naprawdę spektakularne efekty oraz niemal fotograficzną jakość grafiki. Obróbką Twojego zlecenia zajmą się doświadczeni specjaliści. To zespół wysoko wykwalifikowanych fachowców, których wiedzy, zaangażowania i lojalności jesteśmy po prostu pewni.

Przywieź szkło, przekaż nam rysunek wymiarowy, pokaż projekt, który chciałby otrzymać Twój Klient i… za kilka dni odbierz gotowy do montażu panel szklany. Twoje zlecenie zrealizujemy z zachowaniem najwyższych standardów, rzetelnie i terminowo. Wszystko po to, byś mógł bez żadnych dodatkowych komplikacji wywiązać się ze swoich zobowiązań wobec Klientów.

Skontaktuj się z nami, ustalmy szczegóły i bierzmy się do pracy!

Polecamy też obrazy szklane do salonu lub panele szklane do łazienki!

Druk na szkle Warszawa