Cięcie folii warszawa

Cięcie folii

Od wielu lat wiemy z doświadczenia, że właściwie wyposażone zaplecze techniczne ma zasadnicze znaczenie dla spektrum możliwości, jakie możemy zaoferować naszym klientom. Z tego właśnie powodu nieustannie rozbudowujemy i doposażamy nasz park maszynowy, bazując na najbardziej zaawansowanych rozwiązaniach renomowanych światowych marek. W przypadku cięcia folii oferujemy usługi w zakresie wycinania i docinania do pożądanego kształtu na profesjonalnych ploterach tnących wyposażonych m.in. w precyzyjne noże wleczone.
Cięcie folii warszawa
Cięcie folii - folie

Cięcie folii na formatki

Poza możliwością cięcia folii samoprzylepnej na dowolny kształt oferujemy również docinanie tego typu folii na tzw. formatki, czyli cięcia prostoliniowego według specyfikacji określonej przez klienta. Nasze plotery to nowoczesne, bardzo precyzyjne maszyny, pozwalające uzyskać wymaganą dokładność i powtarzalność cięcia niezależnie od wielkości zlecenia. Park maszynowy pozwala nam ciąć folię na formatki zarówno w przypadku materiału z rolki, jak i arkuszy.

Cięcie folii

Precyzyjne wycinanie folii samoprzylepnej

W świadomości wielu osób jedyna skuteczna metoda na dokładne wycinanie kształtów w folii samoprzylepnej to cięcie folii laserem, ale nie jest to prawda. Naszym klientom oferujemy niezwykle precyzyjne cięcie folii samoprzylepnych dowolnego rodzaju i grubości oraz docinanie ich na dowolnie określony kształt. Ponieważ używamy do tego bardzo dokładnych noży wleczonych, możemy ciąć folię samoprzylepną także po zadruku bez strat materiału w miejscu cięcia i z zachowaniem pełnej powtarzalności procesu.

Cięcie folii
Cięcie folii na ploterze

D-POS – profesjonalne cięcie folii

Od ponad 20 lat jesteśmy stale obecni w branży, nieustannie zajmując się dostarczaniem najwyższej jakości usług zgodnie z zasadą, że tylko najlepsze jest wystarczająco dobre. Doskonale wyposażony park maszynowy, dbałość o nawet najdrobniejsze detale, profesjonalna, kompleksowa obsługa i konkurencyjne ceny to podstawa, na której w każdym przypadku opiera się nasza oferta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!