Cięcie drewna warszawa

Frezowanie drewna

Frezowanie drewna to jeden z podstawowych sposobów obróbki tego naturalnego i uniwersalnego materiału, dzięki któremu możemy uzyskać nieskończoną ilość doskonałych form i wzorów. Szukasz kogoś, kto zna się na frezowaniu? Doskonale trafiłeś! W D-POS frezujemy z zaangażowaniem, na najwyższej jakości urządzeniach, dbając o precyzyjne odwzorowanie Twojego projektu i perfekcyjny efekt końcowy.

Wykańczamy kanty, zaokrąglamy brzegi, wycinamy rowki, tworzymy kanaliki i otwory, wykonujemy fantazyjne żłobienia i wzory, które są zawsze dopracowane w każdym calu. Zamówienia na frezowanie w drewnie realizujemy w maksymalnym formacie 150cm x 310cm. Czego dokładnie potrzebujesz?
Cięcie drewna warszawa
Cięcie drewna dokładne

Frezowanie CNC w drewnie – Precyzyjne cięcie i dokładne wykończenie

Frezowanie w drewnie i sklejce wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów, dokładając wszelkich starań, by efekt w 100% spełniał Twoje oczekiwania. Wykonujemy frezy każdego rodzaju: od głębokich żłobień, przez frezy typu V, frezy fazowe, trapezowe, profilujące i zaokrąglające, po frezy do wręgowania, frezy krawędziowe i puszkowe. Masz konkretny pomysł i projekt produkty, ale nie wiesz jaki frez będzie optymalnym rozwiązaniem? Z przyjemnością pomożemy Ci dopasować idealną metodę frezarską, a następnie wykonanym ją z chirurgiczną precyzją.

Cięcie drewna wzory

Frezowanie drewna CNC

Frezowanie CNC to rodzaj obróbki, który umożliwia maksymalnie dokładne obrabianie wszelkich płaszczyzn drewna – prostych i kształtowanych, kanalików i rowków. Nasze kanadyjskie frezarki firmy AXYZ bazują na innowacyjnych technologicznie rozwiązaniach i wykorzystują różne wymienne frezy, dzięki którym można stworzyć dowolne kształty i formy. Ponadto frezarka wyposażona jest w system rozpoznawania oznaczeń na obrabianych materiałach. Technologia CNC gwarantuje uzyskanie dokładnych efektów i precyzyjne odwzorowanie nawet najbardziej złożonych detali danego projektu.

Cięcie drewna wzory
Zdjęcie domyślne

Frezowanie i wycinanie otworów w drewnie

Na naszych stołach leżały już rozmaite rodzaje drewna różnego przeznaczenia. Sprawnie frezujemy fronty meblowe, szyldy reklamowe oraz tablice informacyjne. Możesz nam również zlecić wycinanie otworów w drewnie oraz wycinanie i frezowanie drewnianych gadżetów firmowych, np. breloków i podkładek, a także numerków do szatni, ram obrazów i elementów dekoracyjnych.

Zdjęcie domyślne

Precyzyjne cięcie drewna na wymiar

Cięcie drewna na wymiar wykonujemy zgodnie z zamówieniem, w oparciu o Twój projekt i dołączoną doń specyfikację. Możesz liczyć na nasze wsparcie już na etapie projektowania! W przypadku zlecenia polegającego na wycięciu większej ilości różnych elementów z jednej płyty drewna – zaplanujemy taki układ, by zapewnić Ci minimalne straty materiału. To ekonomiczne i proekologiczne podejście, z którego jesteśmy dumni! Gwarantujemy precyzję cięcia na poziomie do 0,5 mm.

 

Zdjęcie domyślne
Cięcie drewna efekt końcowy

Frezowanie drewna zgodnie z projektem

Masz projekt, w którym główną rolę gra drewno lub dowolna sklejka? My mamy wiedzę, doświadczenie oraz nowoczesny park maszyn, wyposażony m.in. zaawansowane technologicznie frezarki do obróbki drewna. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenie frezowania CNC w drewnie, wymagające maksymalnej precyzji i bezkompromisowej staranności. Pokaż nam swój projekt, omówimy techniczne szczegóły i możemy zaczynać pracę

Frezowanie drewna? Zleć to nam i bądź spokojny o efekt!

 

Polecamy też nasze usługi cięcia poliwęglanu komorowego oraz usługi wycinania laserowego.