Cięcie nożem warszawa

Cięcie nożem CNC

System cięcia CNC to innowacyjne rozwiązanie, pozwalające na perfekcyjną realizację nawet najbardziej wymagających i skomplikowanych projektów. Masz projekt, który wymaga dokładnego cięcia? Obróbka CNC z pewnością spełni Twoje oczekiwania! To najlepszy wybór wszędzie tam, gdzie liczy się najwyższa jakość i... każdy milimetr! Cięcie nożem CNC jest nowoczesną metodą obróbki, opierającą się na precyzji urządzeń sterowanych komputerowo. W naszym parku maszyn stoją najnowocześniejsze maszyny, a my mamy wiedzę, doświadczenie i umiejętności, pozwalające nam na ich obsługę z wykorzystaniem 100% możliwości ploterów tnących. Cieszymy się, że do nas trafiłeś!
Cięcie nożem warszawa
Cięcie nożem

Noż CNC – przekonaj się, co on potrafi

Cięcie i wycinanie CNC to technologia bazująca na urządzeniach wyposażonych w mikrokomputery – każde cięcie można dowolnie i z maksymalną dokładnością zaprogramować z wykorzystaniem odpowiedniego oprogramowania i z zastosowaniem tzw. sterowania numerycznego. CNC to skrót od: Computerized Numerical Control, co można przetłumaczyć jako komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych.

Twoim zadaniem jest dostarczenie nam projektu, a naszym – dobranie odpowiedniej metody cięcia CNC (cięcie laserem CNC, cięcie frezarką CNC, cięcie nożem CNC), precyzyjne zaprogramowanie pracy noża CNC oraz nadzorowanie pracy urządzenia. Tniemy i wycinamy bezwiórowo nożem wleczonym forniry, tektury, płyt uszczelkarskie, folie magnetyczne lub materiały, które słabo się frezują, bądź po prostu lepiej obrabia się nożem.

Wycięte nożem

Precyzyjne i ekonomiczne cięcie za każdym razem

Nóż CNC to gwarancja najwyższej precyzji oraz możliwość wykonywania misternych cięć, które byłyby niemożliwe do uzyskania z wykorzystaniem jakichkolwiek innych, tradycyjnych technik i metod. Dzięki automatyzacji procesu wycinania, nawet w przypadku zamówienia setek czy tysięcy produktów z jednej serii – każdy będzie identyczny! Ponadto obróbka CNC pozwala na takie zaplanowanie cięcia, które minimalizuje ilość produktów odpadowych. Powierzchnia elementów wyciętych z zastosowaniem technologii CNC jest najczęściej perfekcyjnie gładka i czysta – nie są potrzebne żadne dodatkowe prace wykończeniowe.

Wycięte nożem
Cięcie nożem w trakcie

Kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

W branży POS działamy od ponad 20 lat. W tym czasie zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie oraz umiejętności, które pozwalają nam ekspresowo i profesjonalnie realizować wszystkie zlecenia. W naszym parku maszyn stoją najnowocześniejsze, zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in. wyposażone w systemy cięcia nożami CNC. Oferujemy precyzyjne cięcie materiałów o różnej grubości i różnym stopniu twardości – lekkich, sztywnych, półsztywnych i elastycznych.

Noże CNC są w gotowości! Co mamy dla Ciebie wyciąć?