Fototapety ze zdjęcia z montażem

Zdjęcia umożliwiają optymalną personalizację wnętrz naszych domów, w sposób przyjemny dla oka i serca. Cudowne wspomnienia zamknięte w pojedynczych kadrach, szczególne okazje i portrety najbliższych... Możemy wyeksponować je w eleganckich ramkach lub sięgnąć po metodę, która da zdjęciom nowy wymiar - dosłownie i w przenośni! Fototapety ze zdjęć to możliwość zaaranżowania dowolnego wnętrza i dowolnej ściany, w sposób maksymalnie oryginalny i zdecydowanie przyjemny w odbiorze. Warunek? Dobrej jakości zdjęcie! Resztą zajmiemy się my! Z prawdziwą przyjemnością tworzymy fototapety z własnych zdjęć naszych Klientek i Klientów, dbając o najwyższą jakość wizualną i użytkową finalnych produktów.
Jak zamawiać?
dowiedz się więcej
Zdjęcia i projekty
kliknij
Zakres usług
dowiedz się więcej
Galeria realizacji
kliknij
Fototapety ze zdjęcia na wymiar

Twoje zdjęcie – nasza fototapeta

Fototapeta na zamówienie ze zdjęcia, które przedstawia ważną dla Ciebie osobę lub osoby, ulubione miejsce, przepiękny widok? To Twoje dzieło czy efektem profesjonalnej sesji fotograficznej? Jeśli tylko jakość i rozdzielczość zdjęcia pozwalają na jego wywołanie w formacie XXL – możemy z niego wykonać fototapetę na wymiar, perfekcyjnie dopasowaną do wielkości ściany, którą chcesz zaaranżować! Fototapety na indywidualne zamówienie wykonujemy na importowanym z USA papierze lateksowym, który zadrukowujemy za pomocą najnowocześniejszych ploterów drukujących – masz gwarancję, że wszystkie detale zdjęcia będą doskonale widoczne, a kolory wiernie odwzorowane. Drukujemy fototapety w pasach / brytach na styk, bez uciążliwych marginesów czy nieestetycznych zakładek.

 

Fototapety ze zdjęcia na zamówienie

Doskonała jakość i trwałość – aranżacja na lata

Twoją fototapetę na wymiar ze zdjęcia zabezpieczymy specjalną warstwą ochronną, laminatem. Dzięki temu aranżacja ściany będzie maksymalnie trwała i wytrzymała, odporna na uszkodzenia mechaniczne i odbarwienia. Nie uszkodzisz jej przypadkowo ani krzesłem, ani parasolką, a Twój czworonożny przyjaciel nie zniszczy jej pazurami. Laminowana powierzchnia będzie łatwa do utrzymania w czystości – można ją przecierać na sucho i morko, a nawet zmywać przy użyciu wybranych detergentów! Twoje zdjęcie na fototapecie zawsze będzie się prezentowało doskonale! Nasze fototapety posiadają Atest Higieniczny PZH (dotyczący nietoksyczności) oraz Atest ITB (dotyczący trudnopalności), są bezpieczne dla ludzi i przyjazne dla środowiska – możesz je z powodzeniem zamontować w każdym wnętrzu swojego domu czy mieszkania!

 

Fototapety ze zdjęcia na zamówienie
Fototapety ze zdjęcia

Zrealizujemy każde Twoje zamówienie! Kompleksowo!

Zamawiając fototapetę z własnego zdjęcia w D-pos możesz zdecydować, jaką część pracy nam zlecasz. Samodzielnie wykonasz pomiary i własnoręcznie zamontujesz fototapetę? Nie ma sprawy! Zajmiemy się wydrukiem i laminacją Twojego projektu. Chcesz, by efekt był perfekcyjny, a do zaaranżowania masz naprawdę dużą powierzchnię? Możesz skorzystać z naszej kompleksowej obsługi Twojego zamówienia. Profesjonalna ekipa pomiarowo – montażowa najpierw wykona niezbędne pomiary, następnie zrobimy wydruk i zabezpieczymy produkt warstwą ochronnego laminatu, a potem, w umówionym terminie, ekspresowo przeprowadzimy montaż. W obydwu przypadkach możesz liczyć na nasze wparcie techniczne obejmujące korektę kompozycyjną lub kolorystyczną Twojego projektu.

Fototapeta ze zdjęciem od D-pos? Satysfakcja gwarantowana!