Usługi druku i obróbki

Profesjonalne usługi druku i obróbki

Usługi, które świadczymy, to głównie druk UV i wycinanie/frezowanie. Aby zagwarantować najwyższą jakość w zakresie druku i obróbki materiałów reklamowych, współpracę zawsze rozpoczynamy od omówienia potrzeb oraz oczekiwań klienta i dopiero na tej bazie proponujemy konkretne rozwiązania. Pozwala nam to optymalnie wykorzystać możliwości naszego parku technologicznego i zaoferować atrakcyjne, konkurencyjne ceny świadczonych usług niezależnie od tego, czy realizujemy dużą serię elementów, czy mamy do czynienia z pojedynczym produktem. Po prostu przywieź swój materiał, prześlij grafikę – my zajmiemy się resztą.

Nowoczesne usługi druku

Nowoczesne usługi druku

Dla naszych klientów wykonujemy usługowo wydruki dowolnego typu przy użyciu nowoczesnych ploterów drukujących w technologii UV (stołowej i rolowej) lub ecosolwentowej. Maksymalny format stołu do druku UV to 2,1 m x 3,1 m, w wersji rolowej mamy do dyspozycji szerokość 1,6 m.

W obu wariantach swobodnie drukujemy także białym kolorem. W przypadku druku UV, który odbywa się w temperaturze pokojowej, możliwe jest naniesienie nadruku na każdy rodzaj tworzywa, w tym takie, które ulegają uszkodzeniu lub odkształceniu w wyniku działania wysokiej temperatury.

Rolowy ploter UV dysponuje innowacyjną technologią druku 3 warstw jednocześnie, co pozwala nam drukować dwustronne naklejki na bezbarwnej folii, oddzielone białym kolorem w zaledwie jednym przelocie, co znacząco skraca czas oraz zwiększa precyzję realizacji tego typu projektów.

Obróbka tworzyw sztucznych

Usługi obróbki materiałów sztucznych

W naszej ofercie znajduje się również kompleksowa obróbka wszelkiego rodzaju materiałów i tworzyw sztucznych wykorzystywanych w branży reklamowej, poczynając od plexi, PVC czy dibondu aż po folie samoprzylepne, szkło i drewno lub sklejkę. Większa frezarka dysponuje stołem roboczym 1,6 m x 3,1 m.

Spektrum świadczonych przez nas usług obejmuje przede wszystkim cięcie na wymiar, wycinanie dowolnych kształtów, wycinanie laserowe, gięcie na gorąco, polerowanie krawędzi, bigowanie, frezowanie i grawerowanie, ale w razie potrzeby jesteśmy w stanie wykonać dowolną inną niestandardową obróbkę.

Obróbka tworzyw sztucznych
Profesjonalny druk

D-POS – profesjonalny druk i obróbka

Nowoczesny, zaawansowany technologicznie park maszynowy pozwala nam realizować projekty i zamówienia w zakresie druku treści reklamowych nawet na najbardziej niestandardowych podłożach (np. beton, guma czy drewno) oraz precyzyjnie obrabiać każdy materiał – zarówno naturalny, jak i sztuczny.

Podczas prac nad każdym zleconym nam projektem wykorzystujemy bogate doświadczenie praktyczne, zdobyte w ciągu 20 lat pracy w branży.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Zobacz również

Materiały
POS

Druk UV
i frezowanie

Fototapety
na wymiar

Panele szklane
na wymiar

Obrazy
na płótnie

Obsługa inwestycji
komercyjnych

Park
maszynowy

Nasz
blog