Wyroby z plexi

Ze względu na elegancki wygląd, dużą wytrzymałość, łatwość obróbki (również termicznej) i odporność na czynniki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, plexi jest materiałem bardzo często i chętnie wykorzystywanym w branży reklamowej do produkcji różnego rodzaju materiałów i wyrobów o charakterze reklamowo-marketingowym. Klientom oferujemy możliwość zrealizowania z naszą pomocą nawet najbardziej śmiałych lub niecodziennych projektów jeśli chodzi o wyroby z plexi.

Wyroby z plexi na wymiar

Funkcjonalne wyroby z plexi na wymiar

Plexi jest doskonałym materiałem do tworzenia wszelkiego rodzaju ekspozytorów, podstawek, półek i innych konstrukcji służących do prezentowania rozmaitych materiałów i produktów.

Odpowiednio zaprojektowane standy, stojaki i meble ekspozycyjne mogą również pełnić rolę podajników, z których Twoi klienci będą mogli swobodnie pobierać zarówno ulotki, foldery czy próbki promowanych przez Ciebie produktów, jak i pełnowartościowe produkty przeznaczone do sprzedaży.

Zdjęcie domyślne

Gadżety firmowe – wyroby z plexi na zamówienie

Pleksi możemy również zastosować w tworzeniu różnego rodzaju firmowych gadżetów, np. eleganckich breloków, odznaczeń i statuetek, znaczków do kluczy, numerków do szatni… Wybór jest niemal nieograniczony! Każdy gadżet, który zamówisz będzie wykonany w 100% zgodnie z Twoim projektem, z najwyższej jakości szkła akrylowego (transparentnego lub kolorowego) oraz starannie wykończony.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Wyroby z pleksi z nadrukiem UV

Twój projekt zakłada umieszczenie na produkcie z plexi konkretnych informacji, firmowego logo, zdjęcia lub grafiki? Możemy to dla Ciebie zrobić! Pleksi zadrukowujemy sięgając po technologię druku UV, gwarantującą precyzyjne odwzorowanie Twojego pomysłu oraz wszystkich detali i kolorów zawartych w projekcie. Nadruki są trwałe i odporne na ścieranie, nie blakną i nie odbarwiają się.

Wyroby z plexi na zamówienie

Spersonalizowane wyroby z plexi 

Wyroby z pleksi na zamówienie mogą mieć dowolny kształt i rozmiar. Dla naszych Klientów tworzymy zarówno płaskie tabliczki i zawieszki, jak i przestrzenne figury i skomplikowane konstrukcje. Produkty wykonane z PMMA możemy wycinać laserem lub frezarką oraz zadrukowywać w technologii UV na nowoczesnych ploterach drukujących, na dowolnie określonym obszarze roboczym.

Służymy technicznym wsparciem już na etapie projektowania, dzięki czemu masz pewność, że Twój pomysł może zostać zrealizowany dokładnie w takiej formie, jaką sobie zaplanowałeś. Do realizacji każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, starannie, krok po kroku urzeczywistniając Twój pomysł na wyroby z plexi.

Wyroby z plexi na zamówienie

D-POS – producent wyrobów z plexi w Warszawie

Ponad 20 lat praktycznego doświadczenia w branży i odpowiednio wyposażony park maszynowy pozwalają nam podejmować się realizacji nawet bardzo skomplikowanych i wymagających zleceń związanych z wyrobami z pleksi na zamówienie. Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę, najwyższą jakość usług, konkurencyjne ceny oraz terminową realizację nawet bardzo skomplikowanych i nietypowych projektów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!