Wyroby z plexi

Ze względu na elegancki wygląd, dużą wytrzymałość, łatwość obróbki (również termicznej) i odporność na czynniki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, plexi jest materiałem bardzo często i chętnie wykorzystywanym w branży reklamowej do produkcji różnego rodzaju materiałów i wyrobów o charakterze reklamowo-marketingowym. Klientom oferujemy możliwość zrealizowania z naszą pomocą nawet najbardziej śmiałych lub niecodziennych projektów jeśli chodzi o wyroby z plexi.

Wyroby z plexi na wymiar

Wyroby z plexi na wymiar

Plexi (szkło organiczne, PMMA) jest doskonałym materiałem do budowy wszelkiego rodzaju ekspozytorów, podstawek, półek lub innych konstrukcji. Dzięki precyzyjnej obróbce plexi na najwyższej klasy obrabiarkach możemy dla naszych klientów tworzyć wyroby z plexi na dowolny wymiar, gwarantując jednocześnie całkowitą zgodność z projektem.

Produkty wykonane z PMMA możemy również wyciąć laserem, frezarką lub zadrukowywać w technologii UV na dowolnie określonym obszarze roboczym.

Wyroby z plexi na zamówienie

Wyroby z plexi na indywidualne zamówienie

Ponad 20 lat praktycznego doświadczenia w branży i odpowiednio wyposażony park maszynowy pozwalają nam podejmować się realizacji nawet bardzo skomplikowanych i wymagających zleceń związanych z wyrobami z pleksi na zamówienie. Do każdego projektu podchodzimy z równie wielką starannością oraz dbałością o wszystkie, nawet najmniejsze detale, a pracę rozpoczynamy wyłącznie po dokładnym określeniu wymagań i potrzeb klienta.

Dzięki temu unikamy nieporozumień lub niejasności i zawsze dostarczamy wysokiej jakości wyroby w pełni zgodne z oczekiwaniami klienta.

Wyroby z plexi na zamówienie

D-POS – producent wyrobów z plexi w Warszawie

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy nowoczesny i doskonale wyposażony park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zlecenie w zakresie wyrobów z plexi na wymiar. Zapewniamy kompleksową, fachową obsługę, najwyższą jakość usług, konkurencyjne ceny oraz terminową realizację nawet bardzo skomplikowanych i nietypowych projektów. Nie ogranicza nas ani rozmiar, ani kształt – jedynym limitem jest wyobraźnia klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!