Naklejki na panele szklane - producent

Panele szklane na wymiar to jeden z najbardziej uniwersalnych produktów, który znajduje zastosowanie zarówno w prywatnych domach, jak i przestrzeni publicznej - w biurowcach, kawiarniach, galeriach handlowych i sklepach. Za pomocą panelu szklanego możemy w sposób maksymalnie estetyczny i trwały ozdobić dowolną ścianę lub mebel, podkreślając charakter wnętrza i dodając mu ponadczasowej elegancji. Panele szklane wybierane są również ze względu na swoją funkcjonalność - są łatwe do utrzymania w czystości i bezproblemowe w dezynfekcji, stanowią także doskonałe tło dla dodatkowych oznakowań, informacji i komunikatów. O czym mowa? O naklejkach na panele szklane! Mamy je w swojej ofercie, oczywiście!

Naklej na panel szklany to, co chcesz!

Masz panel szklany na wymiar? Potrzebujesz naklejek na panele szklane, które łatwo przykleisz do szkła i bez problemu z niego usuniesz? Chcesz przykuć uwagę swoich Klientów, wypunktować zasady promocji lub podkreślić fakt, że w Twoim sklepie właśnie trwa wyprzedaż? Doskonale trafiłeś! Jesteśmy producentem najwyższej jakości naklejek stosowanych na panelach szklanych, które drukujemy w najnowocześniejsze technologii UV, na ploterach drukujących rolowych i stołowych, oferujących doskonałą jakość wydruku w każdym kolorze (również na biało – CMYK) i na każdym kolorze (również na czarnym, grafitowym, granatowym i bezbarwnym tle). Wielkość naklejki na lacobel? Nakład? Kształt? Nie mają dla nas znaczenia! Wykonujemy naklejki w dowolnych rozmiarach i kształtach (również tych wymagających maksymalnej precyzji przy docinaniu) oraz w każdym nakładzie.

 

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Panel szklany i naklejka – para idealnie dobrana

Naklejki na panele szklane wykonujemy z rewelacyjnej jakości folii z warstwą odpowiednio dobranego kleju. Świetne parametry produktu gwarantują doskonały efekt estetyczny i łatwy transfer naklejki na szkło – bez bąbli i nieestetycznych naciągnięć. Dasz sobie radę! Jeśli jednak zamówiona przez Ciebie naklejka jest naprawdę duża, a Tobie zależy na absolutnie perfekcyjnym rezultacie – polecamy usługi naszej doświadczonej ekipy montażowej, która w swojej karierze niejedną naklejkę już przykleiła.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Jakie naklejki są Ci potrzebne? Wydrukujemy je!

Potrzebujesz małych wlepek reklamowych lub informacyjnych, dużych naklejek promocyjnych czy naklejek marketingowych w wersji XXL? Prześlij nam swój projekt, skonsultujemy jego aspekt techniczny i możemy ruszać z produkcją! Dla nas nie ma zleceń niemożliwych do zrealizowania!

Jaka naklejka na panel szklany jest Ci potrzebna?

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 4mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.