Stojaki reklamowe

Stojaki reklamowe to stojaki do zadań specjalnych, idealnie wpisujące się w różnego rodzaju kampanie marketingowe i społeczne, umożliwiające skuteczne prezentowanie wybranych produktów i gadżetów oraz ulotek lub informacji. Chcesz coś zareklamować lub wyeksponować? Doskonale trafiłeś! Od ponad 20 lat tworzymy solidne materiały POS, które zaspokajają potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Jaki stand reklamowy możemy zrobić dla Ciebie?

Standy i ekspozytory reklamowe najwyższej jakości

Stojaki, standy i ekspozytory reklamowe tworzymy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów – przede wszystkim tworzyw sztucznych (plexi, PCV), ale również z metalu i sklejki. Tworzymy stojaki w różnych rozmiarach i kształtach, które doskonale sprawdzają się w roli niewielkich ekspozytorów ladowych lub dużych i solidnych standów podłogowych. Stojaki mogą być minimalistyczne w formie i designie, przezroczyste i niemal całkowicie niewidoczne po zapełnieniu ich produktami lub broszurami, albo być wykonane z tworzyw kolorowych bądź dowolnie zadrukowanych.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Stojaki reklamowe wewnętrzne i zewnętrzne

Wykonujemy stojaki reklamowe, które z powodzeniem mogą być użytkowane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Powiedz nam co dokładnie chcesz prezentować oraz gdzie i jak postawić stand, a my zaproponujemy Ci rozwiązanie optymalnie dopasowane do Twoich potrzeb. Każdy projekt poddajemy szczegółowej analizie i konsultacji technicznej, dobierając materiały i sposoby łączenia poszczególnych elementów w sposób gwarantujący maksymalną trwałość i wytrzymałość stojaka, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz promieniowanie UV i zmienne warunki atmosferyczne.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Twój projekt w naszych rękach

Naszym celem jest dostarczenie Ci produktu, który przewyższy Twoje oczekiwania i zaspokoi wszelkie potrzeby, umożliwiając eksponowania towarów lub dowolnych materiałów informacyjnych, reklamowych czy treści marketingowych w sposób estetyczny i bezpieczny. Dysponujemy nowoczesnym parkiem technologicznie maszyn, które umożliwiają nam realizację najbardziej zaawansowanych zleceń, wymagających perfekcyjnej dokładności i precyzji. Wszystkie stojaki, standy i ekspozytory reklamowe wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów i z dbałością o najdrobniejsze detale zamówienia.

Jesteśmy pewni, że to będzie produkt skrojony na miarę Twoich oczekiwań!