Zdjęcie domyślne główne

Stojaki sklepowe

Stojaki sklepowe to szeroka kategoria produktów, które mogą stanowić dodatkowe lub podstawowe wyposażenie dowolnego sklepu czy stoiska handlowego. Szukasz producenta najwyższej jakości standów, regałów i stojaków sklepowych? Właśnie go znalazłeś! Mamy ponad 20 lat doświadczenia, nowoczesny park maszyn i urządzeń oraz nieograniczony dostęp do wszelkiego rodzaju materiałów. Nasze stojaki ekspozycyjne są stabilne i funkcjonalne oraz umożliwiają perfekcyjne wyeksponowanie dowolnych towarów. Nie posiadamy własnych wzorów, realizujemy tylko indywidualne projekty. Czego dokładnie potrzebujesz?
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Stabilne i uniwersalne stojaki do sklepu

Regały i stojaki sklepowe tworzymy wyłącznie z najwyższej jakości, bezpiecznych i sprawdzonych w różnych warunkach materiałów, przede wszystkim nowoczesnych tworzyw sztucznych, ale również tradycyjnej sklejki czy metalu. HIPS, PCV i plexi dają nam niemal nieograniczone możliwości kształtowania i formowania, dzięki czemu Twój stojak może mieć absolutnie każdą formę i kształt oraz dowolne gabaryty, optymalnie dopasowane do Twoich potrzeb oraz towarów, które będą na nim wyeksponowane. Gwarantujemy stabilność i solidność konstrukcji oraz jej maksymalną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Potrzebujesz stojaka handlowego, który sprawdzi się na zewnątrz sklepu? Taki również możemy dla Ciebie zrobić! Jego konstrukcja będzie dodatkowo odporna na promieniowanie UV i zmienne warunki atmosferyczne.

Zdjęcie domyślne

Nowoczesny design i dowolna personalizacja

Twój stojak może być konstrukcją perfekcyjnie dopasowaną do konkretnych zadań i ekspozycji konkretnych towarów lub mieć charakter uniwersalny i sprawdzać się w wielu handlowych sytuacjach, na co dzień i od święta. Kształt i forma stojaka? To Ty tu rządzisz! Wykonujemy zarówno minimalistyczne meble sklepowe, proste i jednokolorowe (również przezroczyste), jak i stojaki w oryginalnych kształtach i przykuwających uwagę kolorach. Na zamówionym przez Ciebie stojaku możemy wykonać dowolny, najwyższej jakości nadruk – trwały, idealnie odwzorowujących Twój projekt i jego barwy. To najlepszy sposób na trwałe i estetyczne spersonalizowanie wyposażenia sklepu!

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Stojak handlowy na Twoje zamówienie

Zaprojektuj dokładnie taki stojak, jaki jest Ci potrzebny. Skonsultujemy Twój projekt technicznie, wprowadzimy niezbędne korekty i dobierzemy idealne materiały do realizacji zlecenia. Z równym zaangażowanie, perfekcyjną dokładnością i precyzją tworzymy zarówno pojedyncze stojaki, regały i ekspozytory, jak i serie elementów, które złożą się na kompletne wyposażenie Twojej placówki. Pracujemy zawsze z zachowaniem najwyższych standardów, chcąc dostarczyć Ci produkty, który w 100% spełni Twoje oczekiwania i zaspokoi wszelkie potrzeby.

Jakie stojaki sklepowe mamy stworzyć dla Ciebie?