Druk UV rolowy Warszawa

Usługowy druk UV rolowy, także białym kolorem!

Posiadamy m. in. ploter rolowy UV o szerokości 1,6 m uznanej firmy z Japonii - Mimaki. Druk UV rolowy (podobnie jak druk UV stołowy) jest pod względem technologicznym najnowocześniejszą dostępną obecnie metodą wykonywania druku wielkoformatowego na podłożach występujących w postaci rolowej. Technologia UV rolowa może być z powodzeniem wykorzystywana do wykonywania nadruków na foliach, (również kolorowych), papierach, PET G, poliestrach czy foliach do laminacji szkła. Ogromną zaletą tej maszyny jest to, że nie generuje wysokich temperatur, można więc bez obawy używać jej do bezpiecznego nanoszenia druku nawet na bardzo cienkie, podatne na szok termiczny materiały. Ponadto z powodzeniem drukujemy białym kolorem na bezbarwnych i kolorowych foliach.
Druk UV rolowy na folii

Trwały druk UV na foliach, papierach, PET-G i innych materiałach

Drukujemy z fotograficzną jakością w kombinacjach atramentów kolorowych i białych. Technologia trwałego druku UV opiera się na wykorzystaniu specjalnego tuszu polimerowego, który jest napylany na dane podłoże, a następnie utwardzany światłem ultrafioletowym, emitowanym przez lampy LED. Dzięki temu, że możemy wykonać nadruk także białym kolorem, wszelkie nadruki na kolorowych czy bezbarwnych foliach otwierają przed Wami szerokie możliwości wykonania np. naklejek częściowo bezbarwnych lub drukowanych tylko białym atramentem.

Jedną z najbardziej spektakularnych możliwości naszego plotera rolowego UV jest wydruk np. naklejki w kombinacji kolor + biały + kolor w jednym przejściu podłoża. Tak, możesz zamówić u nas dwustronne naklejki z białym separatorem, gdzie obie warstwy koloru będą precyzyjnie spasowane. Nasz park maszynowy pozwala nam również tak wydrukowane naklejki precyzyjnie powycinać w dowolnym kształcie (tzw. rycowanie). Gotowe nadruki UV cechują się trwałością i odpornością na warunki zewnętrzne, zachowując swą oryginalną kolorystykę przez bardzo długi czas.

Rolowy druk UV

Druk UV rolowy – zastosowania

Z uwagi na swoją innowacyjność i możliwość drukowania CMYK, CMYK+WHITE, CMYK+WHITE+CMYK lub samym WHITE atramentem na podłożach o grubości do 1 mm, rolowy druk polimerowy jest szeroko wykorzystywany w branży reklamowej. Najczęściej służy do przygotowywania różnego typu treści reklamowych, podłoży stosowanych po zadruku do laminacji szkła, naklejek dwustronnych wykorzystywanych np. w witrynach sklepów, nadruków białym kolorem np. na czarnej czy złotej folii, wysokojakościowych nadruków na papierze fotograficznym czy płótnie canvas.

Dzięki technologii UV rolowej możliwe jest sprawne i niemalże bezobsługowe przygotowanie wysokiej jakości grafik w większych nakładach. Pamiętaj, że przy druku na foliach samoprzylepnych mamy możliwość precyzyjnego wycięcia dowolnych kształtów nadruku, a co najważniejsze, te kształty nie muszą być powtarzalne!

Rolowy druk UV
Nadruk UV rolowy

Rolowy druk UV z D-POS – zaufaj profesjonalistom!

Naszym klientom oferujemy doradztwo i kompleksowe usługi w zakresie wykonywania nadruków w technologii UV rolowej na wielu typach materiałów.

Co prawda z uwagi na prowadzenie podłoża zakres stosowanych materiałów jest węższy niż w przypadku druku UV stołowego, ale w kilku przypadkach jest o wiele szybszy i zdecydowanie bardziej bezobsługowy. Możemy drukować białą i kolorową farbą w fotograficznej jakości np. na złotej folii z prędkością od 20 mkw/h.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!