Producent materiałów POS

Producent
materiałów POS

Skuteczna reklama to taka, która przyciągnie uwagę odbiorcy i zachęci go do dokonania zakupu. We współczesnych realiach osiągnięcie tego efektu nie należy jednak do zadań łatwych, warto zatem wesprzeć działania marketingowe odpowiednio przygotowanymi materiałami reklamowymi umieszczonymi bezpośrednio w przestrzeni sprzedażowej i jej najbliższym sąsiedztwie.

Realizujemy dla Państwa

stoiska i lady

plakaty i postery

ramki OWZ

plandeki reklamowe

i co tylko przyjdzie
Państwu do głowy…

Rodzaje materiałów POS

Materiały POS to bardzo szeroka grupa rozmaitych konstrukcji, które wspierają Cię w Twoich działaniach sprzedażowych, marketingowych i reklamowych! Mogą być wykonane z różnych materiałów, zaskakiwać minimalistycznym lub oryginalnym designem oraz oferować rozmaite funkcjonalności. Jakich materiałów POS potrzebujesz?

Ze względu na trwałość i rodzaj tworzyw zastosowanych do produkcji materiałów POS – dzieli się je na materiały POS twarde (półki, kasetony, regały, standy, stojaki itp.) oraz materiały POS miękkie (ulotki, druki, materiały na bazie papieru). Klasyfikacja ze względu na zastosowanie i umiejscowienie w przestrzeni handlowej jest znacznie obszerniejsza. Materiały POS mogą bowiem znajdować się na ladzie (dyspensery, bilonownice), półkach (wobblery, shelf-linery, wypełniacze, shelfstoppery), suficie (flagietki, hangery), podłodze (stojaki, potykacze, roll-upy, naklejki) czy ścianach lub oknach (plakaty, folie okienne, tablice).

Jako doświadczony producent materiałów POS oferujemy każdy rodzaj produktów z tej kategorii. Wszystkie materiały POS wykonujemy na zamówienie, by idealnie wpisywały się w Twoje potrzeby i oczekiwania!

 

Rodzaje materiałów POS
Zdjęcie domyślne

Nowoczesne materiały POS od D-POS

Wszystkie materiały POS możemy dowolnie spersonalizować – bez względu na ilość zamówionych sztuk, ich wielkość i kształt oraz materiał, z którego będą wykonane. Na Twoich materiałach POS mogą pojawić się grafiki i zdjęcia oraz napisy i logotypy. Sięgając po odpowiednio dobrane metody personalizacji (druk, oklejanie, grawerowanie) uzyskujemy doskonałej jakości nośniki zaprojektowanych przez Ciebie treści informacyjnych lub reklamowych.

Nowoczesne materiały pos od d-pos

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w wytwarzaniu różnego rodzaju materiałów POS. Dysponujemy doskonale wyposażonym parkiem maszynowym, w którym stoją nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenia i sprzęty. Nasz zespół to zaangażowani specjaliści, posiadający know – how pozwalające im na realizowanie nawet najtrudniejszych zleceń – zawsze terminowo i z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.

Realizujemy zlecenia i projekty w zakresie przygotowania materiałów POS dowolnego typu z tworzyw sztucznych, metalu i sklejki oraz m.in. druk naklejek. Naszym Klientom gwarantujemy rzetelne i profesjonalne wykonawstwo oraz najwyższą jakość i zgodność z oczekiwaniami. Wszystko to w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Produkcja materiałów POS

Zobacz również

Materiały
POS

Druk UV
i frezowanie

Fototapety
na wymiar

Panele szklane
na wymiar

Obrazy
na płótnie

Obsługa inwestycji
komercyjnych

Park
maszynowy

Nasz
blog