Producent materiałów POS

Producent
materiałów POS

Skuteczna reklama to taka, która przyciągnie uwagę odbiorcy i zachęci go do dokonania zakupu. We współczesnych realiach osiągnięcie tego efektu nie należy jednak do zadań łatwych, warto zatem wesprzeć działania marketingowe odpowiednio przygotowanymi materiałami reklamowymi umieszczonymi bezpośrednio w przestrzeni sprzedażowej i jej najbliższym sąsiedztwie.

Realizujemy dla Państwa

stoiska i lady

plakaty i postery

ramki OWZ

plandeki reklamowe

i co tylko przyjdzie
Państwu do głowy…

Rodzaje materiałów POS

Materiały POS to bardzo szeroka grupa o dużym zróżnicowaniu zarówno pod względem funkcji, jak i lokalizacji.

Pod względem trwałości obowiązuje ogólny podział na materiały POS twarde (półki, kasetony, regały, standy, stojaki itp.) oraz miękkie (ulotki, druki, materiały na bazie papieru), natomiast klasyfikacja ze względu na umiejscowienie w przestrzeni handlowej jest znacznie obszerniejsza.

Materiały POS mogą bowiem znajdować się na ladzie (dyspensery, bilonownice), półkach (wobblery, shelf-linery, wypełniacze, shelfstoppery), suficie (flagietki, hangery), podłodze (stojaki, potykacze, roll-upy, naklejki) czy ścianach lub oknach (plakaty, folie okienne, tablice).

Rodzaje materiałów POS
Produkcja materiałów POS

Nowoczesne materiały POS od D-POS

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w wytwarzaniu różnego rodzaju materiałów POS, dysponujemy również nowoczesnym, stale poszerzanym parkiem maszynowym i specjalistyczną wiedzą.

Dzięki temu jako producent jesteśmy w stanie zrealizować większość zleceń i projektów w zakresie przygotowania materiałów POS dowolnego typu z tworzyw sztucznych, metalu i sklejki, proponując jednocześnie naszym klientom atrakcyjne, konkurencyjne ceny, rzetelne i profesjonalne wykonawstwo oraz najwyższą jakość i zgodność z oczekiwaniami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Zobacz również

Materiały
POS

Druk UV
i frezowanie

Fototapety
na wymiar

Panele szklane
na wymiar

Obrazy
na płótnie

Obsługa inwestycji
komercyjnych

Park
maszynowy

Nasz
blog