+48 22 678 07 27 biuro@d-pos.pl
Fototapety do domu

Fototapety do domu

Coraz częściej na ścianach domów i mieszkań zamiast płytek ceramicznych czy elementów drewnianych pojawiają się eleganckie, klimatyczne fototapety. Zastosowanie odpowiednio dobranej do rodzaju wnętrza fototapety podkreśli styl, w jakim została zaaranżowana dana przestrzeń, wyeksponuje znajdujące się w pomieszczeniu meble lub inne elementy wystroju oraz pozwoli uwydatnić jego charakter. Fototapety mogą znaleźć się nie tylko w salonie czy pokoju dziennym, często są montowane w kuchniach, łazienkach, pokojach dziecięcych oraz sypialniach.
Producent fototapet do domu

Fototapety do domu na wymiar

Jak większość producentów fototapet mamy w swojej ofercie ogromny zestaw grafik i zdjęć, które mogą zostać wykorzystane jako wzór do nadruku.

Dysponujemy ponad 100 mln wzorów. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by dostarczyć do nas wykonaną przez siebie fotografię albo grafikę – trzeba jedynie zadbać o to, by miała ona wystarczająco dużą rozdzielczość oraz dobrą jakość zgodnie z wymaganymi parametrami.

Dzięki temu można u nas stworzyć swoją własną, spersonalizowaną fototapetę, która będzie mieć dowolny kształt i wielkość.

Fototapety do domu na wymiar

Fototapety na ścianę z montażem

Fototapety, które mają duże rozmiary, docierają do klienta w brytach (fragmentach łączonych dopiero na ścianie). Nasze fototapety dostarczamy idealnie pocięte, a montowanie odbywa się w technologii „na styk” bez uciążliwych zakładek.

Fototapety są także trwale zalaminowane. Dla wygody naszych klientów oferujemy fachowe usługi w zakresie montażu wyprodukowanych fototapet, dzięki czemu kupujący zyskuje pewność, że instalacja została wykonana prawidłowo.

Fototapety do domu na wymiar
Fototapeta w domu na ścianie

Wysokiej jakości fototapety do domu od D-POS

Dostępne w naszej ofercie obowiązkowo laminowane fototapety do domu to szeroki wybór wzorów i grafik, które mogą być z powodzeniem użyte w kuchniach, sypialniach, pokojach dziecięcych czy reprezentacyjnych salonach i pokojach dziennych.

Wszystkie fototapety wykonujemy z najwyższą starannością, korzystając wyłącznie z wysokiej klasy atestowanych materiałów i urządzeń, dzięki czemu nadruk jest trwały oraz w pełni bezpieczny. Potwierdzeniem jakości naszych fototapet są atesty: nietoksyczności od PZH oraz trudnopalności od ITB.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

JAK ZAMAWIAĆ
FOTOTAPETY

1. WYCENA

Wstępna wycena jest podawana na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila. Do wyceny potrzebne są przybliżone wymiary oczekiwanej fototapety i ewentualna odległość od Warszawy.

2. POMIAR

Pomiar zlecany jest przez Klienta poprzez e-mail, w którym otrzymujemy niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). W zdecydowanej większości zleceń nie ma potrzeby przyjazdu naszych specjalistów na pomiar. Wystarczy zdjęcie ściany wykonane smartfonem i samodzielny pomiar. Tapety mają zawsze nieco większe wymiary, które są docinane na miejscu montażu (tzw „spad” lub „naddatki”).

Pomiar i montaż następuje przed zainstalowaniem mebli lub po ich odsunięciu od ścian w celu swobodnego dostępu do ściany.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażystom. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. PRZYGOTWANIE ŚCIANY

Ściana powinna być przygotowana tak, aby była równa, czysta, sucha i chłonna. Fototapety całkowicie odwzorowują strukturę ściany, więc sugerujemy nie zakładać, że fototapeta zamaskuje nierówności i ubytki w ścianie.

Co bardzo ważne, minimum dobę przed montażem należy zagruntować ścianę czystym (nie dolewanym do farby) unigruntem firmy ATLAS w wydajności na poziomie 1,5 litra
na 10 mkw.

4. OFERTA

końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu gniazdek elektrycznych, klimatyzatorów, prace w godzinach 17:00 – 8:00 oraz weekendy, ewentualne gruntowanie ścian, montaż na skośnych ścianach, prace na wysokości ponad 3m, klatki schodowe, montaż na suficie itd. są wyceniane indywidualnie).

5. ZGODA

Zlecenie/zamówienie przez Klienta, po przedstawieniu oferty, następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac. Bez akceptacji drogą mailową nie możemy rozpocząć prac.

Czas realizacji zamówienia, czyli wydruk, laminacja oraz montaż to ok. 7 dni roboczych od momentu zamówienia i zaakceptowania projektu. Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na fototapetę. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www, pod adresem www.fotocity.pl/szukaj

6. PROJEKT

Próby wyszukiwania czy kadrowania zdjęć nie pociągają za sobą żadnych konsekwencji, to kompletnie bezpłatna czynność.

 1. wchodzimy na naszą stronę www.fotocity.pl/szukaj
 2. na górze strony, na tle zdjęcia z rowerem, widzimy duży, biały pasek wyszukiwarkiz napisem "szukaj"
 3. w tymże białym polu wyszukiwania wpisujemy poszukiwaną frazę, (np. Warszawa, zachód słońca) lub konkretny nr zdjęcia z Adobe Stock (dawna Fotolia) i klikamy ikonę lupy lub wciskamy Enter
 4. wyświetlają się miniatury zdjęć, klikamy w taką miniaturę, która nam odpowiada
 5. w pokazującym się interfejsie wpisujemy rozmiar tapety
 6. ustalamy kadr przesuwając pole na zdjęciu
 7. przysyłamy do nas Printscreeny z wyborem lub klikamy "wyślij zapytanie" i przysyłamy jako zapytanie ofertowe.

Cała ta procedura jest po to, abyśmy wiedzieli który fragment zdjęcia Państwa interesuje, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków, całe zdjęcia mają inne proporcje niż Państwa ściany, więc trzeba wybrać jakiś fragment.

7. PRÓBA

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 50,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

8. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

9. MONTAŻ

Po wyprodukowaniu fototapety nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Papier lateksowy z profesjonalnym nadrukiem i bardzo trwałym laminatem
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć, ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż