Fototapety do domu

Fototapety do domu z montażem

Coraz częściej na ścianach domów i mieszkań zamiast płytek ceramicznych czy elementów drewnianych pojawiają się eleganckie, klimatyczne fototapety. Zastosowanie odpowiednio dobranej do rodzaju wnętrza fototapety podkreśli styl, w jakim została zaaranżowana dana przestrzeń, wyeksponuje znajdujące się w pomieszczeniu meble lub inne elementy wystroju oraz pozwoli uwydatnić jego charakter. Fototapety mogą znaleźć się nie tylko w salonie czy pokoju dziennym, często są montowane w kuchniach, łazienkach, pokojach dziecięcych oraz sypialniach.
* wcześniej pod marką:
Jak zamawiać?
dowiedz się więcej
Zdjęcia i projekty
kliknij
Zakres usług
dowiedz się więcej
Galeria realizacji
kliknij
Fototapety do domu warszawa

Fototapety do domu na wymiar

Jak większość producentów fototapet mamy w swojej ofercie ogromny zestaw grafik i zdjęć, które mogą zostać wykorzystane jako wzór do nadruku.

Dysponujemy ponad 100 mln wzorów. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by dostarczyć do nas wykonaną przez siebie fotografię albo grafikę – trzeba jedynie zadbać o to, by miała ona wystarczająco dużą rozdzielczość oraz dobrą jakość zgodnie z wymaganymi parametrami.

Dzięki temu można u nas stworzyć swoją własną, spersonalizowaną fototapetę, która będzie mieć dowolny kształt i wielkość.

Fototapety do domu na wymiar

Fototapety na ścianę z montażem

Fototapety, które mają duże rozmiary, docierają do klienta w brytach (fragmentach łączonych dopiero na ścianie). Nasze fototapety dostarczamy idealnie pocięte, a montowanie odbywa się w technologii „na styk” bez uciążliwych zakładek.

Fototapety są także trwale zalaminowane. Dla wygody naszych klientów oferujemy fachowe usługi w zakresie montażu wyprodukowanych fototapet, dzięki czemu kupujący zyskuje pewność, że instalacja została wykonana prawidłowo.

Fototapety do domu na wymiar
Fototapety do domu niebo

Atestowana fototapeta do domu

Fototapety do domu muszą być bezpieczne dla ludzi i zwierząt, czyli przede wszystkim – nie wydzielać do otoczenia jakichkolwiek szkodliwych substancji (również podczas mycia czy dezynfekowania) oraz charakteryzować się trudnopalnością.

Nasze fototapety, najprawdopodobniej jako jedyne w Polsce, posiadają atesty dla kompletnego, przyklejonego na ścianę produkt: atest PZH (dotyczący nietoksyczności) i atest ITB (dotyczący trudnopalności). To bezpieczne rozwiązanie, które możesz bez obaw zastosować w mieszkaniu lub domu.

Fototapety do domu na wymiar

Fototapety na ściany – dobry pomysł do każdego wnętrza

Szeroki wybór zdjęć i grafik dostępnych w naszej darmowej bazie oraz możliwość wydrukowania na fototapecie Twojego zdjęcia lub autorskiej grafiki sprawiają, że fototapeta ścienna do domu może być dokładnie taka, jak sobie zaplanujesz. Możesz zaprojektować fototapetę do każdego pomieszczenia w Twoim domu!

Dla naszych Klientów wykonaliśmy już setki fototapet do sypialni, salonów, pokojów dziecięcych i przedpokojów. Fototapeta ścienna sprawdzi się również w kuchni i łazience (pod warunkiem zastosowania jej poza strefami mokrym!), a także w garażu czy na poddaszu. Fototapety zawsze robimy na wymiar, dokładnie dopasowując je do powierzchni ściany, na której ma zostać zamontowany dany produkt.

Fototapety do domu na wymiar
Fototapeta do domu

Fototapeta ścienna do domu – w Twoim stylu!

Rozwiązania aranżacyjne, które chcesz zastosować w domu, muszą być bezpieczne i funkcjonalne, trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz bezproblemowe do utrzymania w czystości. Idealna fototapeta ścienna do domu to również produkt, który powinien w 100% odpowiadać gustom domowników i harmonijnie wpisywać się we wnętrza. Nasz fototapety takie właśnie są! Dlaczego? Bo nie działamy szablonowo!

Wszystkie fototapety ścienne do domu tworzymy na zamówienie i na wymiar! To produkty spersonalizowane, wykonane zawsze zgodnie z Twoim pomysłem i projektem. To najlepszy sposób na elegancką dekorację ścienną i maksymalnie estetyczną personalizację wnętrz Twojego domu!

Fototapety do domu na zamówienie

Wysokiej jakości fototapety do domu od D-POS

Dostępne w naszej ofercie obowiązkowo laminowane fototapety do domu to szeroki wybór wzorów i grafik, które mogą być z powodzeniem użyte w kuchniach, sypialniach, pokojach dziecięcych czy reprezentacyjnych salonach i pokojach dziennych.

Wszystkie fototapety wykonujemy z najwyższą starannością, korzystając wyłącznie z wysokiej klasy atestowanych materiałów i urządzeń, dzięki czemu nadruk jest trwały oraz w pełni bezpieczny. Potwierdzeniem jakości naszych fototapet są atesty: nietoksyczności od PZH oraz trudnopalności od ITB.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Fototapety do domu na zamówienie

JAK ZAMAWIAĆ
FOTOTAPETY

1. WYCENA

Wstępna wycena jest podawana na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila. Do wyceny potrzebne są przybliżone wymiary oczekiwanej fototapety i ewentualna odległość od Warszawy.

2. POMIAR

Pomiar zlecany jest przez Klienta poprzez e-mail, w którym otrzymujemy niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). W zdecydowanej większości zleceń nie ma potrzeby przyjazdu naszych specjalistów na pomiar. Wystarczy zdjęcie ściany wykonane smartfonem i samodzielny pomiar. Tapety mają zawsze nieco większe wymiary, które są docinane na miejscu montażu (tzw „spad” lub „naddatki”).

Pomiar i montaż następuje przed zainstalowaniem mebli lub po ich odsunięciu od ścian w celu swobodnego dostępu do ściany.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażystom. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. PRZYGOTWANIE ŚCIANY

Ściana powinna być przygotowana tak, aby była równa, czysta, sucha i chłonna. Fototapety całkowicie odwzorowują strukturę ściany, więc sugerujemy nie zakładać, że fototapeta zamaskuje nierówności i ubytki w ścianie.

Co bardzo ważne, minimum dobę przed montażem należy zagruntować ścianę czystym (nie dolewanym do farby) unigruntem firmy ATLAS w wydajności na poziomie 1,5 litra na 10 mkw.

4. OFERTA

końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu gniazdek elektrycznych, klimatyzatorów, prace w godzinach 17:00 – 8:00 oraz weekendy, ewentualne gruntowanie ścian, montaż na skośnych ścianach, prace na wysokości ponad 3m, klatki schodowe, montaż na suficie itd. są wyceniane indywidualnie).

5. ZGODA

Zlecenie/zamówienie przez Klienta, po przedstawieniu oferty, następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac. Bez akceptacji drogą mailową nie możemy rozpocząć prac.

Czas realizacji zamówienia, czyli wydruk, laminacja oraz montaż to ok. 7 dni roboczych od momentu zamówienia i zaakceptowania projektu. Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na fototapetę. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w bocznym pasku SZUKAJ ZDJĘCIA na naszej strony www, lub pod adresem grafiki.d-pos.pl

6. PROJEKT

Próby wyszukiwania czy kadrowania zdjęć nie pociągają za sobą żadnych konsekwencji, to kompletnie bezpłatna czynność.

 1. wchodzimy na naszą stronę grafiki.d-pos.pl
 2. na górze strony, na tle zdjęcia z rowerem, widzimy duży, biały pasek wyszukiwarki z napisem "szukaj"
 3. w tymże białym polu wyszukiwania wpisujemy poszukiwaną frazę, (np. Warszawa, zachód słońca) lub konkretny nr zdjęcia z Adobe Stock (dawna Fotolia) i klikamy ikonę lupy lub wciskamy Enter
 4. wyświetlają się miniatury zdjęć, klikamy w taką miniaturę, która nam odpowiada
 5. w pokazującym się interfejsie wpisujemy rozmiar tapety
 6. ustalamy kadr przesuwając pole na zdjęciu
 7. przysyłamy do nas Printscreeny z wyborem lub klikamy "wyślij zapytanie" i przysyłamy jako zapytanie ofertowe.

Cała ta procedura jest po to, abyśmy wiedzieli który fragment zdjęcia Państwa interesuje, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków, całe zdjęcia mają inne proporcje niż Państwa ściany, więc trzeba wybrać jakiś fragment.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 50,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

7. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

8. MONTAŻ

Po wyprodukowaniu fototapety nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu

9. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

10. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Papier lateksowy z profesjonalnym nadrukiem i bardzo trwałym laminatem
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć, ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Zakup zdjęcia

Nasza baza obejmującej
ponad 30 mln zdjęć,
ilustracji, fotografii

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Przepis na dobrą fototapetę:

1. Odpowiedni nośnik

Wydruki na syntetycznym papierze z domieszka lateksu charakteryzują się wysoka jakością, ale przede wszystkim papier ten daje możliwość poprawnego zamontowania na ścianie oraz - co dla wielu naszych odbiorców ma duże znaczenie - pozytywnie przeszedł test rozprzestrzeniania się płomieni: ASTM E-84-97a CLASS A

2. Obowiązkowa
laminacja

Każda fototapeta jest zabezpieczona laminatem płynnym, który ochroni kolory przed blaknięciem oraz ułatwia utrzymanie czystości - nasze fototapety można myć. Proponujemy fototapety zabezpieczone niezwykle odpornym na wilgoć, ścieranie, zarysowanie i inne uszkodzenia mechaniczne stałym laminatem PCV.

3. Profesjonalny
sprzęt

Używamy japońskiego plotera MIMAKI - rozdzielczość do 1440 dpi i oryginalnych ekosoventowych atramentów CMYKLmLc idealnie odwzorowujących kolory i wyjatkowo odpornych na działanie promieni UV.

4. Precyzyjne
pocięcie

Każda fototapeta jest starannie docięta do wymiaru i pocięta na bryty, co umożliwia precyzyjne spasowanie brytów przy klejeniu "na styk" - nie stosujemy uciążliwych marginesów transportowych” ani klejenia "na zakładkę"