Fototapety do przedpokoju - producent

Fototapety do przedpokoju z montażem

Pierwsze wrażenie można zrobić... tylko raz! Przedpokój jest pomieszczeniem wymagającym aranżacji efektownej i funkcjonalnej równocześnie. To tutaj witasz swoich gości, zostawiasz zabrudzone buty, odkładasz parasolkę i odwieszasz mokry płaszcz. Fototapety ścienne do przedpokoju to doskonały sposób na rewelacyjny przedpokój - zaskakujący nowoczesną estetyką i łatwy do utrzymania w nienagannej czystości, nawet jeśli w naszym domu mieszkają dzieci i czworonogi. W naszej bazie zdjęć i wzorów znajduje się ponad 100 milionów wyjątkowych propozycji - jesteśmy przekonani, że znajdziesz wśród nich tę, która idealnie wpisze się w Twój przedpokój. Jeśli jednak zależy Ci na maksymalnie oryginalnym efekcie i indywidualnym projekcie - z przyjemnością wykonamy fototapetę z Twojego, dobrej jakości zdjęcia lub zdjęć.
Fototapety do przedpokoju - producent
* wcześniej pod marką:
Jak zamawiać?
dowiedz się więcej
Zdjęcia i projekty
kliknij
Zakres usług
dowiedz się więcej
Galeria realizacji
kliknij
Fototapeta do przedpokoju - las

Oryginalny design – przedpokój inny niż wszystkie

Nasze fototapety wykonujemy na najwyższej jakości papierze lateksowym, który jest importowany z USA z myślą o fototapetach wykonywanych indywidualnie, na zamówienie. To materiał gwarantujący rewelacyjny efekt wizualny, z wiernym przedstawieniem kolorów i wszystkich detali wybranej fotografii czy wzoru. Fototapety drukujemy w brytach (pasach) na styk, bez uciążliwych marginesów i nieestetycznych zakładek – tutaj wszystko pasuje do siebie perfekcyjnie. Fototapety mogą pokryć całą ścianę lub część ściany, bez względu na jej wielkość. Drzwi, gniazdka i włączniki także nie stanowią dla nas problemu.

Odpowiednio dobrany wzór może Ci również pomóc w optycznym powiększeniu czy poszerzeniu tego najczęściej niewielkiego, wąskiego wnętrza. Fototapety do wąskiego przedpokoju? Fototapety 3D, które dodają wnętrzom głębi, sprawiając, że wyglądają na przestronniejsze.

Postaw na jakość i funkcjonalność fototapet do przedpokoju od d-pos

Decydując się na fototapetę od d-pos do swojego przedpokoju masz pewność najwyższej jakości. Realizując Twoje zamówienie użyjemy dokładnie tych samych, atestowanych materiałów, które stosujemy wykonując zamówienia dla klientów biznesowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Fototapety na ścianę przedpokoju, podobnie, jak wszystkie inne, pokrywamy laminatem, będącym pochodną laminatu podłogowego. To gwarantuje trwałość i wytrzymałość produktu oraz maksymalną odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Naszym fototapetom w przedpokoju niestraszne są buty, torby i torebki oraz szkolne plecaki. Fototapety nie zarysujemy parasolką (nawet jeśli ta znienacka się otworzy), kluczami czy kluczykami do samochodu. Ponadto ściana wykończona za pomocą fototapety w przedpokoju będzie odporna na zawilgocenie oraz maksymalnie łatwa do utrzymania w czystości (nasze fototapety można czyścić na sucho i zmywać na mokro).

Fototapeta do przedpokoju - kwiaty
Fototapety - miasto

Obsługa idealnie dopasowana do Twoich oczekiwań – piękna fototapeta w Twoim przedpokoju

Zamawiasz fototapetę do przedpokoju? Możesz liczyć na nasze wsparcie w techniczne w zakresie korekty kompozycyjnej czy kolorystycznej Twojego projektu. Dasz sobie radę z przyklejeniem tapety w przedpokoju? Pewnie, że tak! Gdybyś jednak chciał skorzystać z kompleksowej usługi – oferujemy całościową obsługę Twojego zlecenia: od pomiaru, przez wydruk do montażu fototapety na przedpokoju. W tej opcji całą odpowiedzialność za finalny wygląd Twojego przedpokoju bierzemy na siebie.

Usiądź wygodnie i poczekaj na efekt. Dołożymy wszelkich starań, by był doskonały!

Sprawdź też nasze fototapety do łazienki na wymiar oraz folie na lodówkę!

JAK ZAMAWIAĆ
FOTOTAPETY

1. WYCENA

Wstępna wycena jest podawana na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila. Do wyceny potrzebne są przybliżone wymiary oczekiwanej fototapety i ewentualna odległość od Warszawy.

2. POMIAR

Pomiar zlecany jest przez Klienta poprzez e-mail, w którym otrzymujemy niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). W zdecydowanej większości zleceń nie ma potrzeby przyjazdu naszych specjalistów na pomiar. Wystarczy zdjęcie ściany wykonane smartfonem i samodzielny pomiar. Tapety mają zawsze nieco większe wymiary, które są docinane na miejscu montażu (tzw „spad” lub „naddatki”).

Pomiar i montaż następuje przed zainstalowaniem mebli lub po ich odsunięciu od ścian w celu swobodnego dostępu do ściany.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażystom. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. PRZYGOTWANIE ŚCIANY

Ściana powinna być przygotowana tak, aby była równa, czysta, sucha i chłonna. Fototapety całkowicie odwzorowują strukturę ściany, więc sugerujemy nie zakładać, że fototapeta zamaskuje nierówności i ubytki w ścianie.

Co bardzo ważne, minimum dobę przed montażem należy zagruntować ścianę czystym (nie dolewanym do farby) unigruntem firmy ATLAS w wydajności na poziomie 1,5 litra na 10 mkw.

4. OFERTA

końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu gniazdek elektrycznych, klimatyzatorów, prace w godzinach 17:00 – 8:00 oraz weekendy, ewentualne gruntowanie ścian, montaż na skośnych ścianach, prace na wysokości ponad 3m, klatki schodowe, montaż na suficie itd. są wyceniane indywidualnie).

5. ZGODA

Zlecenie/zamówienie przez Klienta, po przedstawieniu oferty, następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac. Bez akceptacji drogą mailową nie możemy rozpocząć prac.

Czas realizacji zamówienia, czyli wydruk, laminacja oraz montaż to ok. 7 dni roboczych od momentu zamówienia i zaakceptowania projektu. Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na fototapetę. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w bocznym pasku SZUKAJ ZDJĘCIA na naszej strony www, lub pod adresem grafiki.d-pos.pl

6. PROJEKT

Próby wyszukiwania czy kadrowania zdjęć nie pociągają za sobą żadnych konsekwencji, to kompletnie bezpłatna czynność.

 1. wchodzimy na naszą stronę grafiki.d-pos.pl
 2. na górze strony, na tle zdjęcia z rowerem, widzimy duży, biały pasek wyszukiwarki z napisem "szukaj"
 3. w tymże białym polu wyszukiwania wpisujemy poszukiwaną frazę, (np. Warszawa, zachód słońca) lub konkretny nr zdjęcia z Adobe Stock (dawna Fotolia) i klikamy ikonę lupy lub wciskamy Enter
 4. wyświetlają się miniatury zdjęć, klikamy w taką miniaturę, która nam odpowiada
 5. w pokazującym się interfejsie wpisujemy rozmiar tapety
 6. ustalamy kadr przesuwając pole na zdjęciu
 7. przysyłamy do nas Printscreeny z wyborem lub klikamy "wyślij zapytanie" i przysyłamy jako zapytanie ofertowe.

Cała ta procedura jest po to, abyśmy wiedzieli który fragment zdjęcia Państwa interesuje, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków, całe zdjęcia mają inne proporcje niż Państwa ściany, więc trzeba wybrać jakiś fragment.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 50,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

7. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

8. MONTAŻ

Po wyprodukowaniu fototapety nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu

9. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

10. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Papier lateksowy z profesjonalnym nadrukiem i bardzo trwałym laminatem
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć, ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Zakup zdjęcia

Nasza baza obejmującej
ponad 30 mln zdjęć,
ilustracji, fotografii

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach,
idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Przepis na dobrą fototapetę:

1. Odpowiedni nośnik

Wydruki na syntetycznym papierze z domieszka lateksu charakteryzują się wysoka jakością, ale przede wszystkim papier ten daje możliwość poprawnego zamontowania na ścianie oraz - co dla wielu naszych odbiorców ma duże znaczenie - pozytywnie przeszedł test rozprzestrzeniania się płomieni: ASTM E-84-97a CLASS A

2. Obowiązkowa
laminacja

Każda fototapeta jest zabezpieczona laminatem płynnym, który ochroni kolory przed blaknięciem oraz ułatwia utrzymanie czystości - nasze fototapety można myć. Proponujemy fototapety zabezpieczone niezwykle odpornym na wilgoć, ścieranie, zarysowanie i inne uszkodzenia mechaniczne stałym laminatem PCV.

3. Profesjonalny
sprzęt

Używamy japońskiego plotera MIMAKI - rozdzielczość do 1440 dpi i oryginalnych ekosoventowych atramentów CMYKLmLc idealnie odwzorowujących kolory i wyjatkowo odpornych na działanie promieni UV.

4. Precyzyjne
pocięcie

Każda fototapeta jest starannie docięta do wymiaru i pocięta na bryty, co umożliwia precyzyjne spasowanie brytów przy klejeniu "na styk" - nie stosujemy uciążliwych marginesów transportowych” ani klejenia "na zakładkę"

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.