Fotookleiny na lodówkę warszawa

Folie okleiny na lodówkę - do samodzielnego montażu

Twoja lodówka niejedno już widziała i niejedno razem przeżyliście, prawda? Nocne penetrowanie jej zawartości? Podjadane ukradkiem zapasy z kategorii "zostaw, to na święta"? Ogórka z pomidorem, które zaległy zapomniane w rogu szuflady, choć od dawna powinny leżeć na kompostowniku? Łączy Cię z lodówką sentyment, a ona sama zaskakuje doskonałym stanem technicznym. Gdyby jeszcze tylko te drzwiczki nie były tak porysowane...

I właśnie w tym momencie wchodzimy my, nie cali na biało, ale z ofertą doskonałej jakości fotookleiny na lodówkę tworzonej na wymiar, która pozwoli przeprowadzić ekspresową metamorfozę każdej lodówki. Zaczynamy?
Fotookleiny na lodówkę warszawa
* wcześniej pod marką:
Jak zamawiać?
dowiedz się więcej
Zdjęcia i projekty
kliknij
Zakres usług
dowiedz się więcej
Galeria realizacji
kliknij
Fotookleiny na lodówkę las

Łatwa metamorfoza lodówki z folią na lodówkę

Fotookleina na lodówkę to nic innego, jak najwyższej jakości folia z warstwą mocnego kleju, który pozwala na maksymalnie trwałe i estetyczne oklejenie dowolnego materiału, w tym obudów lodówek wykonanych ze stopów metali i tworzyw sztucznych. Nasze okleiny na lodówkę wykonane są z najwyższej jakości folii, trwałej i wytrzymałej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne i zaplamienia oraz wilgoć i podwyższoną temperaturę, charakterystyczne dla pomieszczeń kuchennych.

Okleina samoprzylepna na lodówkę jest bezproblemowa w montażu – posiada unikalne właściwości, dzięki którym przy naklejaniu uciążliwe bąble znikają po przeciągnięciu ręką.

Zdjęcie domyślne

SPERSONALIZOWANA FOTOTAPETA NA LODÓWKĘ

Twoja fototapeta na lodówkę może być dokładnie taka, jakiej potrzebujesz nie tylko w kontekście wymiarów i kształtu, ale również grafiki! Zaprojektuj okleiną, która idealnie wpisze się we wnętrze Twojej kuchni i podkreśli jej wyjątkowy charakter! W naszej bazie znajduje się ponad 100 milionów zdjęć, grafik i wzorów, z których możesz dowolnie skorzystać projektując swoją fototapetę na lodówkę i nadać jej nowy wygląd.

Z przyjemnością realizujemy również zamówienia na fototapety na lodówkę spersonalizowane, oparte na autorskich pomysłach i własnych zdjęciach lub grafikach, również z dodatkowymi napisami.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

FOTOTAPETY NA LODÓWKĘ Z DRUKIEM UV NA WYMIAR

Rewelacyjną jakość wydruku gwarantują plotery drukujące UV, które umożliwiają wykonywanie nadruków we wszystkich kolorach (również białym!) i na foliach w dowolnym kolorze (również czarnym i bezbarwnym). Nowoczesna technologia druku UV pozwala na perfekcyjne odwzorowanie Twojego projektu, z zachowaniem najdrobniejszych detali grafiki oraz wiernym oddaniem wszystkich kolorów i ich odcieni.

Precyzyjne docięcie fototapety na wymiar zapewniają z kolei nowoczesne plotery tnące. Efekt? Twoja folia na lodówkę jest dokładnie taka, jaka miała być.

Fotookleiny na lodówkę z montażem

TRWAŁE OKLEINY NA LODÓWKĘ Z LAMINATEM

Naszym celem jest dostarczenie Ci rozwiązania estetycznego i trwałego. Dlatego każda fotookleina na lodówkę jest dodatkowo zabezpieczana laminatem, który znacząco podnosi jej walory użytkowe. Do laminowania okleiny na lodówkę stosujemy laminat będący pochodną laminatu podłogowego.

To gwarancja najwyższej klasy zabezpieczenia Twojej fototpaety na lodówkę przez uszkodzeniami mechanicznymi, zarysowaniami i przetarciami.

Fotookleiny na lodówkę z montażem
Fotookleiny na lodówkę bez bąbli

Zmień wygląd Twojej lodówki z nami

Folia na lodówkę do samodzielnego montażu, bez nieestetycznych pęcherzy powietrza. Dzięki zastosowaniu profesjonalnej folii kanalikowej z klejem, o strukturze plastra miodu, montaż jest łatwy i nie pozostawia uciążliwych bąbli, przy czym cała procedura jest łatwa i nie wymaga dużej ilości przygotowań.

Szukasz sposobu na odmianę wyglądu lodówki? Uznajmy więc, że właśnie to znalazłeś!

Sprawdź też naszą bogatą ofertę fototapet do domu lub fototapet dla firm!

JAK ZAMAWIAĆ
FOTOTAPETY

1. WYCENA

Wstępna wycena jest podawana na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila. Do wyceny potrzebne są przybliżone wymiary oczekiwanej fototapety i ewentualna odległość od Warszawy.

2. POMIAR

Pomiar zlecany jest przez Klienta poprzez e-mail, w którym otrzymujemy niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). W zdecydowanej większości zleceń nie ma potrzeby przyjazdu naszych specjalistów na pomiar. Wystarczy zdjęcie ściany wykonane smartfonem i samodzielny pomiar. Tapety mają zawsze nieco większe wymiary, które są docinane na miejscu montażu (tzw „spad” lub „naddatki”).

Pomiar i montaż następuje przed zainstalowaniem mebli lub po ich odsunięciu od ścian w celu swobodnego dostępu do ściany.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażystom. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. PRZYGOTWANIE ŚCIANY

Ściana powinna być przygotowana tak, aby była równa, czysta, sucha i chłonna. Fototapety całkowicie odwzorowują strukturę ściany, więc sugerujemy nie zakładać, że fototapeta zamaskuje nierówności i ubytki w ścianie.

Co bardzo ważne, minimum dobę przed montażem należy zagruntować ścianę czystym (nie dolewanym do farby) unigruntem firmy ATLAS w wydajności na poziomie 1,5 litra na 10 mkw.

4. OFERTA

końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu gniazdek elektrycznych, klimatyzatorów, prace w godzinach 17:00 – 8:00 oraz weekendy, ewentualne gruntowanie ścian, montaż na skośnych ścianach, prace na wysokości ponad 3m, klatki schodowe, montaż na suficie itd. są wyceniane indywidualnie).

5. ZGODA

Zlecenie/zamówienie przez Klienta, po przedstawieniu oferty, następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac. Bez akceptacji drogą mailową nie możemy rozpocząć prac.

Czas realizacji zamówienia, czyli wydruk, laminacja oraz montaż to ok. 7 dni roboczych od momentu zamówienia i zaakceptowania projektu. Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na fototapetę. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w bocznym pasku SZUKAJ ZDJĘCIA na naszej strony www, lub pod adresem grafiki.d-pos.pl

6. PROJEKT

Próby wyszukiwania czy kadrowania zdjęć nie pociągają za sobą żadnych konsekwencji, to kompletnie bezpłatna czynność.

 1. wchodzimy na naszą stronę grafiki.d-pos.pl
 2. na górze strony, na tle zdjęcia z rowerem, widzimy duży, biały pasek wyszukiwarki z napisem "szukaj"
 3. w tymże białym polu wyszukiwania wpisujemy poszukiwaną frazę, (np. Warszawa, zachód słońca) lub konkretny nr zdjęcia z Adobe Stock (dawna Fotolia) i klikamy ikonę lupy lub wciskamy Enter
 4. wyświetlają się miniatury zdjęć, klikamy w taką miniaturę, która nam odpowiada
 5. w pokazującym się interfejsie wpisujemy rozmiar tapety
 6. ustalamy kadr przesuwając pole na zdjęciu
 7. przysyłamy do nas Printscreeny z wyborem lub klikamy "wyślij zapytanie" i przysyłamy jako zapytanie ofertowe.

Cała ta procedura jest po to, abyśmy wiedzieli który fragment zdjęcia Państwa interesuje, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków, całe zdjęcia mają inne proporcje niż Państwa ściany, więc trzeba wybrać jakiś fragment.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 50,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

7. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

8. MONTAŻ

Po wyprodukowaniu fototapety nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu

9. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

10. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Papier lateksowy z profesjonalnym nadrukiem i bardzo trwałym laminatem
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć, ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Zakup zdjęcia

Nasza baza obejmującej
ponad 30 mln zdjęć,
ilustracji, fotografii

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach,
idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Przepis na dobrą fototapetę:

1. Odpowiedni nośnik

Wydruki na syntetycznym papierze z domieszka lateksu charakteryzują się wysoka jakością, ale przede wszystkim papier ten daje możliwość poprawnego zamontowania na ścianie oraz - co dla wielu naszych odbiorców ma duże znaczenie - pozytywnie przeszedł test rozprzestrzeniania się płomieni: ASTM E-84-97a CLASS A

2. Obowiązkowa
laminacja

Każda fototapeta jest zabezpieczona laminatem płynnym, który ochroni kolory przed blaknięciem oraz ułatwia utrzymanie czystości - nasze fototapety można myć. Proponujemy fototapety zabezpieczone niezwykle odpornym na wilgoć, ścieranie, zarysowanie i inne uszkodzenia mechaniczne stałym laminatem PCV.

3. Profesjonalny
sprzęt

Używamy japońskiego plotera MIMAKI - rozdzielczość do 1440 dpi i oryginalnych ekosoventowych atramentów CMYKLmLc idealnie odwzorowujących kolory i wyjatkowo odpornych na działanie promieni UV.

4. Precyzyjne
pocięcie

Każda fototapeta jest starannie docięta do wymiaru i pocięta na bryty, co umożliwia precyzyjne spasowanie brytów przy klejeniu "na styk" - nie stosujemy uciążliwych marginesów transportowych” ani klejenia "na zakładkę"

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.