Fotoobrazy na płótnie Warszawa

Fotoobrazy na płótnie

Fotoobrazy na płótnie to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych, ręcznie malowanych obrazów oraz doskonały pomysł na unikatową dekorację dowolnego wnętrza lub spersonalizowany prezent. Twój fotoobraz może być dokładnie taki, jakiego potrzebujesz, z perfekcyjnie odwzorowanymi kolorami i detalami zdjęcia czy grafiki. Realizując Twoje zlecenie nie działamy szablonowo - do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Jedno się nie zmienia: każdy fotoobraz wykonujemy sięgając po najwyższej jakości materiały oraz zaawansowane technologicznie urządzenia.
Fotoobrazy na płótnie Warszawa
* wcześniej pod marką:
Jak zamawiać?
dowiedz się więcej
Zdjęcia i projekty
kliknij
Zakres usług
dowiedz się więcej
Galeria realizacji
kliknij
Fotoobrazy na płótnie na wymiar

Fotoobraz – dowolne zdjęcie, dowolny rozmiar

Do Twojej dyspozycji jest nasza baza zdjęć i grafik, w której znajduje się ponad 100 milionów doskonałej jakości, oryginalnych propozycji. To zdjęcia i grafiki z różnych obszarów tematycznych i z rozmaitymi motywami, które możemy wydrukować na materiale typu canvas w absolutnie każdym stylu i kolorystyce (m.in. full kolor, sepia, czarno- białe) oraz w dowolnym rozmiarze. Nie opieramy sie na standardowych rozmiarach, to Ty podajesz oczekiwane rozmiary. Największy obraz w jednej części to 139 cm x 280 cm ale bez problemu tworzymy większe obrazy, składające się z części. Realizujemy również zamówienia na fotoobrazy z Twoich zdjęć i autorskich grafik, pod warunkiem, że spełniają podstawowe wymogi techniczne w kontekście rozdzielczości i planowanych wymiarów obrazu. Standardowe wymiary? Nie ograniczamy Cię w żaden sposób! Możesz u nas zamówić fotoobraz o dowolnej długości i szerokości oraz dowolnych proporcjach, zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Fotoobrazy na płótnie na zamówienie

Fotoobraz na płótnie ze zdjęcia z naszej bazy

Chcesz zamówić fotoobraz do salonu, sypialni, przedpokoju lub pokoju dziecka, ale zupełnie nie wiesz od czego zacząć? Nie masz pomysłu na motyw? Zależy Ci, aby Twój fotoobraz na płótnie miał konkretną kolorystykę? Konstruując naszą bazę zdjęć z wyszukiwarką pomyśleliśmy o wszystkim! Dzięki możliwości wpisania dowolnego hasła w wyszukiwarce (również nazwy koloru, który Cię interesuje!) – zdjęcia i grafiki w bazie możesz przeglądać w maksymalnie zindywidualizowany i dostosowany do Twoich potrzeb sposób.

Skorzystaj z filtrów, dzięki którym szybciej znajdziesz propozycję idealna dla Ciebie i Twojej koncepcji na fotoobraz na płótnie – możesz wybrać typ obrazu (zdjęcie, grafika wektorowa, ilustracja) oraz dookreślić m.in. orientację obrazu i obecność lub nieobecność ludzi na zdjęciach. Interesującą Cię kolorystykę zdjęć i grafik możesz precyzyjnie określić korzystając z koła barw, które znajdziesz w filtrach.

Fotoobrazy na płótnie na zamówienie
Fotoobrazy na płótnie canvas

Najwyższa jakość wykonania i trwałość na lata

Dokładamy wszelkich starań, by Twój fotoobraz w pełni odpowiadał Twoim oczekiwaniom i wymaganiom. Doskonałą jakość wydruku, z niemal fotograficzną dokładnością, realizujemy w technologii UV, z użyciem atestowanych farb, na bezkonkurencyjnym materiale bawełnianym w optyce klasycznego płótna. Obraz naciągany jest na solidną ramę z MDF, która gwarantuje stabilność wymiarów i perfekcyjne naciągnięcie materiału. Fotoobraz dodatkowo zabezpieczamy płynnym laminatem, dzięki któremu produkt jest trwały, odporny na zmiany temperatur i promieniowanie słoneczne o zmiennym natężeniu oraz bezproblemowy w konserwacji.

Fotoobrazy canvas

Bezpieczne dekoracje? Fotoobrazy na płótnie!

Nasze fotoobrazy na płótnie charakteryzują się nie tylko najwyższą jakością wykonania oraz optymalną trwałością! To również produkty w pełni bezpieczne dla człowieka i jego otoczenia. Produkując fotoobrazy sięgamy wyłącznie po certyfikowane i atestowane materiały, pochodzące od sprawdzonych producentów i dostawców. Bierzemy również na siebie pełną odpowiedzialność za cały proces produkcji i zastosowane w jego ramach technologie. Uważnie monitorujemy i kontrolujemy każdy etap powstawania Twojego fotoobrazu na płótnie, by mieć pewność, że dostarczymy Ci estetyczny, trwały i bezpieczny produkt. .

Fotoobrazy canvas
Fotoobrazy na canvas

Fotoobraz w ramie – gotowy do powieszenia na ścianie

Naszym celem jest dostarczenie Ci produktu gotowego do powieszenia na ścianie lub gotowego do wręczenia w prezencie. Każdy fotoobraz jest naciągnięty na solidną ramę, która może zostać umieszczona na dowolnym haczyku lub wkręcie, przymocowana do ściany za pomocą specjalnej taśmy montażowej lub rzepów (sposób mocowania fotoobrazu należy każdorazowo dopasować do rodzaju ściany oraz wielkości i ciężaru dekoracji!). W przypadku fotoobrazu składającego się z kilku elementów (fotoobraz na płótnie kolaż) – masz pełną dowolność w sposobie ich rozmieszczenia na ścianie. Dla uzyskania maksymalnie satysfakcjonującego wizualnie efektu – każdy fotoobraz na płótnie w ramie zadrukowujemy włącznie z bokami.

Obrazy na płótnie canvas

Jaki fotoobraz możemy zrobić dla Ciebie?

Fotoobrazy wykonujemy wyłącznie na zamówienie, z równą przyjemnością realizując indywidualne, maksymalnie spersonalizowane projekty, jak i zlecenia wielonakładowe dla firm i instytucji. Jesteśmy przekonani, że nasze fotoobrazy to jedne z najlepszych produktów w swojej kategorii na rynku!

Jesteśmy gotowi na Twój projekt! Co i w jakim rozmiarze drukujemy?

Obrazy na płótnie canvas

JAK ZAMAWIAĆ
FOTOTAPETY

1. WYCENA

Wstępna wycena jest podawana na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila. Do wyceny potrzebne są przybliżone wymiary oczekiwanej fototapety i ewentualna odległość od Warszawy.

2. POMIAR

Pomiar zlecany jest przez Klienta poprzez e-mail, w którym otrzymujemy niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). W zdecydowanej większości zleceń nie ma potrzeby przyjazdu naszych specjalistów na pomiar. Wystarczy zdjęcie ściany wykonane smartfonem i samodzielny pomiar. Tapety mają zawsze nieco większe wymiary, które są docinane na miejscu montażu (tzw „spad” lub „naddatki”).

Pomiar i montaż następuje przed zainstalowaniem mebli lub po ich odsunięciu od ścian w celu swobodnego dostępu do ściany.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażystom. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. PRZYGOTWANIE ŚCIANY

Ściana powinna być przygotowana tak, aby była równa, czysta, sucha i chłonna. Fototapety całkowicie odwzorowują strukturę ściany, więc sugerujemy nie zakładać, że fototapeta zamaskuje nierówności i ubytki w ścianie.

Co bardzo ważne, minimum dobę przed montażem należy zagruntować ścianę czystym (nie dolewanym do farby) unigruntem firmy ATLAS w wydajności na poziomie 1,5 litra na 10 mkw.

4. OFERTA

końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu gniazdek elektrycznych, klimatyzatorów, prace w godzinach 17:00 – 8:00 oraz weekendy, ewentualne gruntowanie ścian, montaż na skośnych ścianach, prace na wysokości ponad 3m, klatki schodowe, montaż na suficie itd. są wyceniane indywidualnie).

5. ZGODA

Zlecenie/zamówienie przez Klienta, po przedstawieniu oferty, następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac. Bez akceptacji drogą mailową nie możemy rozpocząć prac.

Czas realizacji zamówienia, czyli wydruk, laminacja oraz montaż to ok. 7 dni roboczych od momentu zamówienia i zaakceptowania projektu. Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na fototapetę. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w bocznym pasku SZUKAJ ZDJĘCIA na naszej strony www, lub pod adresem grafiki.d-pos.pl

6. PROJEKT

Próby wyszukiwania czy kadrowania zdjęć nie pociągają za sobą żadnych konsekwencji, to kompletnie bezpłatna czynność.

 1. wchodzimy na naszą stronę grafiki.d-pos.pl
 2. na górze strony, na tle zdjęcia z rowerem, widzimy duży, biały pasek wyszukiwarki z napisem "szukaj"
 3. w tymże białym polu wyszukiwania wpisujemy poszukiwaną frazę, (np. Warszawa, zachód słońca) lub konkretny nr zdjęcia z Adobe Stock (dawna Fotolia) i klikamy ikonę lupy lub wciskamy Enter
 4. wyświetlają się miniatury zdjęć, klikamy w taką miniaturę, która nam odpowiada
 5. w pokazującym się interfejsie wpisujemy rozmiar tapety
 6. ustalamy kadr przesuwając pole na zdjęciu
 7. przysyłamy do nas Printscreeny z wyborem lub klikamy "wyślij zapytanie" i przysyłamy jako zapytanie ofertowe.

Cała ta procedura jest po to, abyśmy wiedzieli który fragment zdjęcia Państwa interesuje, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków, całe zdjęcia mają inne proporcje niż Państwa ściany, więc trzeba wybrać jakiś fragment.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 50,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

7. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

8. MONTAŻ

Po wyprodukowaniu fototapety nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu

9. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

10. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Papier lateksowy z profesjonalnym nadrukiem i bardzo trwałym laminatem
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć, ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Zakup zdjęcia

Nasza baza obejmującej
ponad 30 mln zdjęć,
ilustracji, fotografii

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach,
idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Przepis na dobrą fototapetę:

1. Odpowiedni nośnik

Wydruki na syntetycznym papierze z domieszka lateksu charakteryzują się wysoka jakością, ale przede wszystkim papier ten daje możliwość poprawnego zamontowania na ścianie oraz - co dla wielu naszych odbiorców ma duże znaczenie - pozytywnie przeszedł test rozprzestrzeniania się płomieni: ASTM E-84-97a CLASS A

2. Obowiązkowa
laminacja

Każda fototapeta jest zabezpieczona laminatem płynnym, który ochroni kolory przed blaknięciem oraz ułatwia utrzymanie czystości - nasze fototapety można myć. Proponujemy fototapety zabezpieczone niezwykle odpornym na wilgoć, ścieranie, zarysowanie i inne uszkodzenia mechaniczne stałym laminatem PCV.

3. Profesjonalny
sprzęt

Używamy japońskiego plotera MIMAKI - rozdzielczość do 1440 dpi i oryginalnych ekosoventowych atramentów CMYKLmLc idealnie odwzorowujących kolory i wyjatkowo odpornych na działanie promieni UV.

4. Precyzyjne
pocięcie

Każda fototapeta jest starannie docięta do wymiaru i pocięta na bryty, co umożliwia precyzyjne spasowanie brytów przy klejeniu "na styk" - nie stosujemy uciążliwych marginesów transportowych” ani klejenia "na zakładkę"