Cięcie (frezowanie) tworzyw

Cięcie (frezowanie) tworzyw

Obróbka mechaniczna i cięcie różnego rodzaju tworzyw na potrzeby branży reklamowej wymaga ogromnej precyzji przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałej jakości, wysokiej wydajności produkcji oraz powtarzalności wycinanych kształtów. Z tego względu wykorzystuje się do tego celu zaawansowane technicznie obrabiarki CNC, które pozwalają uzyskać we frezowanym materiale dowolne, nawet najbardziej fantazyjne lub nietypowe kształty zgodnie ze specyfikacją techniczną.
Frezowanie tworzyw sztucznych

Cięcie i frezowanie tworzyw sztucznych

Cięcie tworzyw sztucznych wykonuje się zazwyczaj na ploterze frezującym, tnącym lub laserowym, dzięki czemu proces przebiega szybko i sprawnie. W ten sposób możemy precyzyjnie obrabiać praktycznie wszystkie materiały wykorzystywane w branży reklamowej – m.in. HIPS, poliwęglan, PCW, plexi czy PET.

Frezowanie przy wykorzystaniu obrabiarek sterowanych numerycznie obniża koszty produkcji z uwagi na to, że czas realizacji ulega znacznemu skróceniu, a obrabiany materiał jest wykorzystywany optymalnie, pozostawiając minimum odpadów.

Cięcie i frezowanie CNC

Cięcie i frezowanie CNC

Nasze nowoczesne obrabiarki CNC pozwalają frezować różnego rodzaju materiały z ogromną precyzją, sięgającą nawet do 0,1 mm, co przekłada się na wysoką jakość i powtarzalność wytwarzanych w ten sposób elementów.

Obrabiać tą metodą możemy zarówno tworzywa sztuczne (plexi, PCV, poliwęglan), kompozyty (dibond), jak i drewno, sklejkę czy tekturę lub karton. W zależności od potrzeb frezowanie CNC może być wykonywane jako obróbka 2D, jak i 3D. 

Cięcie i frezowanie CNC
Profesjonalne frezowanie CNC

Profesjonalne usługi cięcia w D-POS

Dzięki temu, że nasz park maszynowy jest wyposażony w nowoczesne i niezwykle wydajne urządzenia, jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie z zakresu precyzyjnego cięcia tworzyw sztucznych oraz innych materiałów (m.in. gumy, sklejki czy poliwęglanu).

Wszystkie zlecenia realizujemy w oparciu o dokładną analizę potrzeb oraz oczekiwań klienta, wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzę, by spełnić wszystkie wymagania określone w projekcie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!