Lacobel do kuchni na wymiar - projekty i montaż

Lacobel do kuchni to rozwiązanie pozwalające na stworzenie nowoczesnej i minimalistycznej w odbiorze aranżacji wnętrza. Gładkie szkło w jednolitym, głęboko nasyconym kolorze jest gwarancją perfekcyjnego wykończenia ścian wymagających zabezpieczenia przed typowymi, kuchennymi zabrudzeniami, przede wszystkim nad blatem roboczym i w przestrzeniach między szafkami dolnymi i górnymi. Kolor? Możesz wybrać dowolne wybarwienie z szerokiej palety systemów NCS, RAL, ICA i mieć pewność, że lakier będzie idealnie rozprowadzony na całej powierzchni szklanego panelu, bez względu na jego wielkość i poszczególne wymiary.
Lacobel do kuchni producent

Lacobel do kuchni – kolorowe szkło do kuchni

Szkło lacobel do kuchni w wersji lakierowanej to możliwość wybrania koloru i odcienia, który harmonijnie wpisze się w przestrzeń, dopasowując do projektu wnętrza i naszej koncepcji. Aby zagwarantować jak najlepsze odwzorowanie wybranych kolorów – do produkcji lacobelu wykorzystujemy szkło OptiWhite, czyli szkło odżelazione, które nie daje zielonkawej poświaty. To bardzo ważne, biorąc pod uwagę fakt, że na wybrany kolor patrzymy przez szkło (lakierowana jest wewnętrzna strona tafli), co może delikatnie wpływać na wizualny odbiór wybarwienia.

Jaki lacobel do białej kuchni, a jaki do czarnej lub grafitowej? Lacobel możesz wybrać w taki sposób, by idealnie pasował do kolorów Twoich frontów meblowych lub efektownie z nimi kontrastował. Lacobel do kuchni wykonujemy wyłącznie na bezpiecznym szkle hartowanym, z gładkimi i eleganckimi, szlifowanymi krawędziami.

 

Kuchnia z lacobelem na wymiar

Jak dobrać lacobel do kuchni?

Lacobel do kuchni to trwała dekoracja ściany, która posłuży Ci przez wiele lat. Właśnie dlatego wybór odpowiedniego koloru i odcienia szkła jest bardzo ważny i warto mu poświęcić dłużą chwilę. Jak wybrać idealne wybarwienie szkła? Jeżeli Twoja kuchnia została zaprojektowana przez fachowca – możesz go poprosić o stworzenie wizualizacji z lacobelem w kilku kolorach. W Internecie dostępne są również darmowe programy, w których samodzielnie możesz zaprojektować wnętrze kuchni i sprawdzić, jak będzie prezentowało się w niej szkło w wybranych odcieniach.

Oferujemy lacobel w szerokiej palecie kolorów i zdajemy sobie sprawę, że wybór jednego z nich może być sporym wyzwaniem. Jeśli nie możesz się zdecydować, wahasz się między dwoma lub trzema kolorami bądź odcieniami – zamów próbki (szczegóły niżej), a następnie przyłóż je do ściany, skonfrontuj z kolorem, fakturą i elementami wykończeniowymi mebli. Podejmij dobrze przemyślaną decyzję – najlepszą dla Ciebie i Twojej kuchni.

Zdjęcie domyślne
Lacobel do kuchni na zamówienie

Lacobel na zamówienie – gwarancja idealnego dopasowania!

Szkło lacobel do kuchni wykonujemy wyłącznie na zamówienie! Lacobel na zamówienie to produkt w 100% spersonalizowany, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań, zgodny z Twoją wizją i Twoim projektem wnętrza kuchni. Decydując się na zamówienie lacobelu do kuchni w D-POS masz gwarancję, że sięgniemy po najwyższej jakości tafle szklane w opcji OpitiWhite, które następnie poddamy odpowiedniej obróbce: docinaniu, wycinaniu ewentualnych otworów, hartowaniu oraz lakierowaniu. Będziemy czuwać nad każdym etapem produkcji lacobelu i dostarczymy Ci dokładnie taki produkt, jaki zamówiłeś i jakiego potrzebujesz!

Kuchnia lacobel

Lacobel na wymiar – szkło do każdej kuchni!

Szkło lacobel na wymiar to rozwiązanie do każdej kuchni – bez względu na jej wielkość i rozmieszczenie poszczególnych elementów mebli. Lacobel do kuchni na wymiar daje możliwość eleganckiego zabezpieczenia każdej ściany w pomieszczeniu z najwyższą precyzją i dokładnością – szkło będzie pasowało do przeznaczonej na nie powierzchni co do milimetra! Lacobel w kuchni instaluje się zawsze po zamontowaniu wszystkich mebli i blatów – nie musisz się więc spieszyć, bądź wybierać szkła do kuchni nie wiedząc jak ostatecznie będzie ona zaaranżowana.

 

Kuchnia lacobel
Lacobel w kuchni

Szkło lacobel do kuchni w każdym rozmiarze i kształcie

Idealne dopasowanie lacobelu do kuchni to klucz do sukcesu w estetycznej i funkcjonalnej aranżacji wnętrza. Szkło lacobel do kuchni może mieć dowolny kształt i wielkość, dzięki czemu możemy zaplanować zabezpieczenie niemal każdej ściany w pomieszczeniu – bez względu na jej poszczególne wymiary, długość czy szerokość. Lacobel powstaje z wykorzystaniem metody wielokrotnego natrysku lakieru na powierzchnię szkła – nie ogranicza nas więc wielkość stołu w ploterze drukującym, który stosowany jest podczas tworzenia paneli szklanych.

Wszelkie otwory na kontakty, włączniki i wyłączniki światła lub rewizje wycinamy w szkle przed hartowaniem i lakierowaniem, dzięki czemu produkt będzie optymalnie dostosowany do konkretnej ściany oraz Twoich potrzeb i oczekiwań.

 

Lacobel do kuchni na wymiar

Kompleksowa obsługa – pomiar, transport, montaż szkła lacobel w kuchni

Dbając o najwyższą jakość naszych usług – oferujemy kompleksowe podejście do obsługi Twojego zlecenia. Nasza doświadczona ekipa montażowa wykona precyzyjny pomiar ścian, na których ma zostać zamontowany lacobel na wymiar, bezpiecznie przetransportuje gotowe tafle i zamontuje je z zachowaniem najwyższych standardów prac wykończeniowych. Decydując się na zamówienie lacobelu do kuchni na zamówienie masz dodatkowo pełną gwarancję nie tylko na szkło, ale również usługę montażu. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za wizualny efekt realizacji Twojego zamówienia i montażu szkła w kuchni.

 

Lakierowanie szkła hartowanego powierzamy sprawdzonemu i doświadczonemu partnerowi, firmie Fornico z Warszawy. Firma Fornico posiada nowoczesny park maszynowy z zaawansowanymi technologicznie urządzeniami, dzięki czemu może poddać profesjonalnej obróbce lakierniczej nawet 200m2 szkła dziennie – zawsze z dbałością o najwyższą precyzję i jakość lakierowania.

 

Lacobel do kuchni na wymiar

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 4mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.