Lacobel do kuchni - projekty i montaż

Lacobel do kuchni to rozwiązanie pozwalające na stworzenie nowoczesnej i minimalistycznej w odbiorze aranżacji wnętrza. Gładkie szkło w jednolitym, głęboko nasyconym kolorze jest gwarancją perfekcyjnego wykończenia ścian wymagających zabezpieczenia przed typowymi, kuchennymi zabrudzeniami, przede wszystkim nad blatem roboczym i w przestrzeniach między szafkami dolnymi i górnymi. Kolor? Możesz wybrać dowolne wybarwienie z szerokiej palety systemów NCS, RAL, ICA i mieć pewność, że lakier będzie idealnie rozprowadzony na całej powierzchni szklanego panelu, bez względu na jego wielkość i poszczególne wymiary.
Zdjęcie domyślne

Kolorowe szkło – lacobel do kuchni

Szkło do kuchni w wersji lakierowanej to możliwość wybrania koloru i odcienia, który harmonijnie wpisze się w przestrzeń, dopasowując do projektu wnętrza i naszej koncepcji. Aby zagwarantować jak najlepsze odwzorowanie wybranych kolorów – do produkcji lacobelu wykorzystujemy szkło OptiWhite, czyli szkło odżelazione, które nie daje zielonkawej poświaty. To bardzo ważne, biorąc pod uwagę fakt, że na wybrany kolor patrzymy przez szkło (lakierowana jest wewnętrza strona tafli), co może delikatnie wpływać na wizualny odbiór wybarwienia. Jaki lacobel do białej kuchni, a jaki do czarnej lub grafitowej? Lacobel możesz wybrać w taki sposób, by idealnie pasował do kolorów Twoich frontów meblowych lub efektownie z nimi kontrastował. Lacobel do kuchni wykonujemy wyłącznie na bezpiecznym szkle hartowanym, z gładkimi i eleganckimi, szlifowanymi krawędziami.

Zdjęcie domyślne

Szkło do kuchni w każdym rozmiarze i kształcie

Idealne dopasowanie lacobelu do kuchni to klucz do sukcesu w estetycznej i funkcjonalnej aranżacji wnętrza. Szkło lacobel do kuchni może mieć dowolny kształt i wielkość, dzięki czemu możemy zaplanować zabezpieczenie niemal każdej ściany w pomieszczeniu – bez względu na jej poszczególne wymiary, długość czy szerokość. Lacobel powstaje z wykorzystaniem metody wielokrotnego natrysku lakieru na powierzchnię szkła – nie ogranicza nas więc wielkość stołu w ploterze drukującym, który stosowany jest podczas tworzenia paneli szklanych. Wszelkie otwory na kontakty, włączniki i wyłączniki światła lub rewizje wycinamy w szkle przed hartowaniem i lakierowaniem, dzięki czemu produkt będzie optymalnie dostosowany do konkretnej ściany oraz Twoich potrzeb i oczekiwań.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Kompleksowa obsługa – pomiar, transport, montaż

Dbając o najwyższą jakość naszych usług – oferujemy kompleksowe podejście do obsługi Twojego zlecenia. Nasza doświadczona ekipa montażowa wykona precyzyjny pomiar ścian, na których ma zostać zamontowany lacobel, bezpiecznie przetransportuje gotowe tafle i zamontuje je z zachowaniem najwyższych standardów prac wykończeniowych. Decydując się na zamówienie lacobelu do kuchni masz dodatkowo pełną gwarancję nie tylko na szkło, ale również usługę montażu. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za wizualny efekt realizacji Twojego zamówienia.

Lakierowanie szkła hartowanego powierzamy sprawdzonemu i doświadczonemu partnerowi, firmie Fornico z Warszawy. Firma Fornico posiada nowoczesny park maszynowy z zaawansowanymi technologicznie urządzeniami, dzięki czemu może poddać profesjonalnej obróbce lakierniczej nawet 200m2 szkła dziennie – zawsze z dbałością o najwyższą precyzję i jakość lakierowania.