+48 22 678 07 27 biuro@d-pos.pl
Fototapety dla firm

Fototapety dla firm z montażem

Z możliwości urozmaicenia wystroju wnętrza przy pomocy fototapety coraz częściej korzystają firmy i instytucje publiczne (np. placówki oświatowe czy ośrodki zdrowia). Typowe komercyjne wnętrza, zazwyczaj dość surowe lub wręcz ascetyczne w charakterze, można w łatwy sposób ocieplić i uatrakcyjnić przy pomocy właściwie dobranej fototapety. Przełoży się to nie tylko na poprawę wizerunku danej instytucji w oczach klientów, ale również na wydajność osób wykonujących pracę w takim wnętrzu.
Fototapety duże rozmiary

Fototapety w dużych rozmiarach i dowolnym kształcie

Podobnie jak w przypadku pomieszczeń w prywatnych mieszkaniach, fototapety przeznaczone do przestrzeni biznesowych można w praktycznie dowolny sposób personalizować.

Dotyczy to zarówno tematyki grafik, jak i wielkości oraz formy fototapet – w razie potrzeby nasze nowoczesne plotery są w stanie precyzyjnie wyciąć każdy, nawet najbardziej skomplikowany kształt.

Nasze fototapety dla biznesu są łatwe do utrzymania w czystości, wytrzymałe i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Ponadto posiadają atesty trudnopalności i nietoksyczności, wystawione przez polskie instytucje.

Montaż fototapet dla firm

Fototapety na ścianę z montażem

Finalny efekt, jaki wywiera fototapeta umieszczona w przestrzeni biznesowej, jest bezpośrednio zależny nie tylko od jakości wykonania czy treści obrazu, ale także od precyzji i estetyki montażu.

Aby wyeliminować ewentualne błędy podczas instalacji fototapety na ścianie oraz ze względu na oszczędność czasu dla firm oferujemy opcję tzw. all inclusive, czyli możliwość zakupu fototapety z montażem i wcześniejszym pomiarem.

Montaż fototapet dla firm
Fototapeta w firmie Warszawa

Wysokiej jakości fototapety dla firm w D-POS

Klientom instytucjonalnym oferujemy w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach szeroki wybór wysokiej jakości fototapet o różnorodnej tematyce. Wszystkie wykorzystywane przez nas materiały oraz farby posiadają wymagane atesty, dzięki czemu fototapety zakupione u nas są w pełni bezpieczne zarówno dla środowiska naturalnego, jak i dla ludzi, nie wydzielają również nieprzyjemnego zapachu.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży i doskonale wyposażonemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

JAK ZAMAWIAĆ
FOTOTAPETY

1. WYCENA

Wstępna wycena jest podawana na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila. Do wyceny potrzebne są przybliżone wymiary oczekiwanej fototapety i ewentualna odległość od Warszawy.

2. POMIAR

Pomiar zlecany jest przez Klienta poprzez e-mail, w którym otrzymujemy niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). W zdecydowanej większości zleceń nie ma potrzeby przyjazdu naszych specjalistów na pomiar. Wystarczy zdjęcie ściany wykonane smartfonem i samodzielny pomiar. Tapety mają zawsze nieco większe wymiary, które są docinane na miejscu montażu (tzw „spad” lub „naddatki”).

Pomiar i montaż następuje przed zainstalowaniem mebli lub po ich odsunięciu od ścian w celu swobodnego dostępu do ściany.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażystom. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. PRZYGOTWANIE ŚCIANY

Ściana powinna być przygotowana tak, aby była równa, czysta, sucha i chłonna. Fototapety całkowicie odwzorowują strukturę ściany, więc sugerujemy nie zakładać, że fototapeta zamaskuje nierówności i ubytki w ścianie.

Co bardzo ważne, minimum dobę przed montażem należy zagruntować ścianę czystym (nie dolewanym do farby) unigruntem firmy ATLAS w wydajności na poziomie 1,5 litra
na 10 mkw.

4. OFERTA

końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu gniazdek elektrycznych, klimatyzatorów, prace w godzinach 17:00 – 8:00 oraz weekendy, ewentualne gruntowanie ścian, montaż na skośnych ścianach, prace na wysokości ponad 3m, klatki schodowe, montaż na suficie itd. są wyceniane indywidualnie).

5. ZGODA

Zlecenie/zamówienie przez Klienta, po przedstawieniu oferty, następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac. Bez akceptacji drogą mailową nie możemy rozpocząć prac.

Czas realizacji zamówienia, czyli wydruk, laminacja oraz montaż to ok. 7 dni roboczych od momentu zamówienia i zaakceptowania projektu. Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na fototapetę. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www, pod adresem www.fotocity.pl/szukaj

6. PROJEKT

Próby wyszukiwania czy kadrowania zdjęć nie pociągają za sobą żadnych konsekwencji, to kompletnie bezpłatna czynność.

 1. wchodzimy na naszą stronę www.fotocity.pl/szukaj
 2. na górze strony, na tle zdjęcia z rowerem, widzimy duży, biały pasek wyszukiwarkiz napisem "szukaj"
 3. w tymże białym polu wyszukiwania wpisujemy poszukiwaną frazę, (np. Warszawa, zachód słońca) lub konkretny nr zdjęcia z Adobe Stock (dawna Fotolia) i klikamy ikonę lupy lub wciskamy Enter
 4. wyświetlają się miniatury zdjęć, klikamy w taką miniaturę, która nam odpowiada
 5. w pokazującym się interfejsie wpisujemy rozmiar tapety
 6. ustalamy kadr przesuwając pole na zdjęciu
 7. przysyłamy do nas Printscreeny z wyborem lub klikamy "wyślij zapytanie" i przysyłamy jako zapytanie ofertowe.

Cała ta procedura jest po to, abyśmy wiedzieli który fragment zdjęcia Państwa interesuje, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków, całe zdjęcia mają inne proporcje niż Państwa ściany, więc trzeba wybrać jakiś fragment.

7. PRÓBA

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 50,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

8. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

9. MONTAŻ

Po wyprodukowaniu fototapety nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Papier lateksowy z profesjonalnym nadrukiem i bardzo trwałym laminatem
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć, ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż