Fototapety dla salonu kosmetycznego warszawa

Fototapety do salonu kosmetycznego z montażem

W Twoim salonie kosmetycznym profesjonalna obsługa, życzliwość i otwartość są zawsze na pierwszym miejscu? Twoje Klientki i Klienci otrzymują od Ciebie pełne wsparcie oraz zabiegi perfekcyjnie dopasowane do ich potrzeb? Pozwól, że teraz my zatroszczymy się o Ciebie i wnętrza Twojego salonu kosmetycznego!
Fototapety dla salonu kosmetycznego warszawa
* wcześniej pod marką:
Jak zamawiać?
dowiedz się więcej
Zdjęcia i projekty
kliknij
Zakres usług
dowiedz się więcej
Galeria realizacji
kliknij
Fototapety dla salonu kosmetycznego pokój masażystki

Atestowane fototapety do salonu kosmetycznego

Fototapety dla salonu kosmetycznego muszą spełniać najwyższe normy bezpieczeństwa oraz posiadać stosowne, potwierdzające to atesty – to dla nas jasne! Dlatego oferujemy Ci wyłącznie takie produkty, które posiadają komplet certyfikatów i świadectw jakości z polskich instytucji. Nasze fototapety posiadają Atest Higieniczny PZH (dotyczący nietoksyczności) oraz Atest ITB (dotyczący trudnopalności). Ponadto, prawdopodobnie jako jedyni w Polsce, mamy atest na gotową fototapetę, a nie wyłącznie jej składowe – to zdecydowanie wyróżnia nas na tle konkurencji. Możesz mieć pewność, że nasze fototapety są produktem najwyższej jakości, bezpiecznym dla ludzi (zarówno pracowników, jak i osób korzystających z usług Twojego zakładu kosmetycznego) oraz przyjaznym dla środowiska.

Fototapety dla salonu kosmetycznego manicure

Doskonała jakość, trwałość i bezpieczeństwo fototapet do Twojego salonu kosmetycznego

Fototapety dla salonów kosmetycznych wykonujemy na importowanym z USA papierze lateksowym. To materiał najwyższej jakości, dedykowany do fototapet wykonywanych na Twoje zamówienie, stanowiący gwarancję, że finalny produkt będzie charakteryzował się maksymalną trwałością i bezkonkurencyjną estetyką. Drukujemy fototapety w pasach / brytach na styk, bez uciążliwych marginesów czy nieładnych zakładek, co umożliwia tworzenie perfekcyjnych aranżacji na ścianach.

 

 

Nasze fototapety pokrywamy laminatem. To specjalna warstwa ochronna, dzięki której produkt jest łatwy do utrzymania w czystości i bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Fototapety d-pos możesz skutecznie czyścić na sucho oraz przecierać i myć na mokro, a także, bez żadnych ograniczeń, efektywnie dezynfekować, co jest szczególnie ważne w kontekście pandemii koronawirusa.

Fototapety dla salonu kosmetycznego manicure
Fototapety dla salonu kosmetycznego poczekalnia

Kompleksowa obsługa Twojego zamówienia w D-POS

Wiemy, że do swojej pracy podchodzisz profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. My również! Dlatego w D-pos oferujemy Ci kompleksową obsługę Twojego zamówienia. Możesz zlecić nam nie tylko wydruk Twojej fototapety, ale również pomiar powierzchni, którą chcesz zaaranżować za pomocą fototapety oraz montaż gotowego produktu. W tej opcji musisz jedynie przygotować projekt (oczywiście możesz liczyć na nasze wsparcie techniczne w zakresie korekty kompozycyjnej i kolorystycznej!) – my bierzemy na siebie całą odpowiedzialność za Twoje zlecenia i finalny efekt naszej pracy.

 

Nasze fototapety to propozycja nowoczesnego, trwałego i maksymalnie bezpiecznego zaaranżowania ścian w Twoim salonie kosmetycznym. To najlepsza opcja na spersonalizowanie wnętrza w elegancki i oryginalny sposób oraz stworzenie idealnego tła i przyjemnej atmosfery dla spotkań z Twoimi Klientkami i Klientami. Do Twojej dyspozycji jest baza ponad 100 milionów wyjątkowych zdjęć i wzorów, z których możesz dowolnie skorzystać projektując swoją fototapetę. Jeśli masz własne, dobrej jakości zdjęcia lub autorskie grafiki – również z nich, z ogromną przyjemnością, stworzymy aranżację na ścianę Twojego salonu kosmetycznego.

Sprawdź też nasze fototapety do salonu fryzjerskiego lub fototapety do szkoły tańca!

Jaką fototapetę możemy zrobić dla Ciebie i Twojego salonu kosmetycznego?

 

JAK ZAMAWIAĆ
FOTOTAPETY

1. WYCENA

Wstępna wycena jest podawana na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila. Do wyceny potrzebne są przybliżone wymiary oczekiwanej fototapety i ewentualna odległość od Warszawy.

2. POMIAR

Pomiar zlecany jest przez Klienta poprzez e-mail, w którym otrzymujemy niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). W zdecydowanej większości zleceń nie ma potrzeby przyjazdu naszych specjalistów na pomiar. Wystarczy zdjęcie ściany wykonane smartfonem i samodzielny pomiar. Tapety mają zawsze nieco większe wymiary, które są docinane na miejscu montażu (tzw „spad” lub „naddatki”).

Pomiar i montaż następuje przed zainstalowaniem mebli lub po ich odsunięciu od ścian w celu swobodnego dostępu do ściany.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażystom. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. PRZYGOTWANIE ŚCIANY

Ściana powinna być przygotowana tak, aby była równa, czysta, sucha i chłonna. Fototapety całkowicie odwzorowują strukturę ściany, więc sugerujemy nie zakładać, że fototapeta zamaskuje nierówności i ubytki w ścianie.

Co bardzo ważne, minimum dobę przed montażem należy zagruntować ścianę czystym (nie dolewanym do farby) unigruntem firmy ATLAS w wydajności na poziomie 1,5 litra na 10 mkw.

4. OFERTA

końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu gniazdek elektrycznych, klimatyzatorów, prace w godzinach 17:00 – 8:00 oraz weekendy, ewentualne gruntowanie ścian, montaż na skośnych ścianach, prace na wysokości ponad 3m, klatki schodowe, montaż na suficie itd. są wyceniane indywidualnie).

5. ZGODA

Zlecenie/zamówienie przez Klienta, po przedstawieniu oferty, następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac. Bez akceptacji drogą mailową nie możemy rozpocząć prac.

Czas realizacji zamówienia, czyli wydruk, laminacja oraz montaż to ok. 7 dni roboczych od momentu zamówienia i zaakceptowania projektu. Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na fototapetę. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w bocznym pasku SZUKAJ ZDJĘCIA na naszej strony www, lub pod adresem grafiki.d-pos.pl

6. PROJEKT

Próby wyszukiwania czy kadrowania zdjęć nie pociągają za sobą żadnych konsekwencji, to kompletnie bezpłatna czynność.

 1. wchodzimy na naszą stronę grafiki.d-pos.pl
 2. na górze strony, na tle zdjęcia z rowerem, widzimy duży, biały pasek wyszukiwarki z napisem "szukaj"
 3. w tymże białym polu wyszukiwania wpisujemy poszukiwaną frazę, (np. Warszawa, zachód słońca) lub konkretny nr zdjęcia z Adobe Stock (dawna Fotolia) i klikamy ikonę lupy lub wciskamy Enter
 4. wyświetlają się miniatury zdjęć, klikamy w taką miniaturę, która nam odpowiada
 5. w pokazującym się interfejsie wpisujemy rozmiar tapety
 6. ustalamy kadr przesuwając pole na zdjęciu
 7. przysyłamy do nas Printscreeny z wyborem lub klikamy "wyślij zapytanie" i przysyłamy jako zapytanie ofertowe.

Cała ta procedura jest po to, abyśmy wiedzieli który fragment zdjęcia Państwa interesuje, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków, całe zdjęcia mają inne proporcje niż Państwa ściany, więc trzeba wybrać jakiś fragment.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 50,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

7. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

8. MONTAŻ

Po wyprodukowaniu fototapety nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu

9. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

10. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Papier lateksowy z profesjonalnym nadrukiem i bardzo trwałym laminatem
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć, ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Zakup zdjęcia

Nasza baza obejmującej
ponad 30 mln zdjęć,
ilustracji, fotografii

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach,
idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Przepis na dobrą fototapetę:

1. Odpowiedni nośnik

Wydruki na syntetycznym papierze z domieszka lateksu charakteryzują się wysoka jakością, ale przede wszystkim papier ten daje możliwość poprawnego zamontowania na ścianie oraz - co dla wielu naszych odbiorców ma duże znaczenie - pozytywnie przeszedł test rozprzestrzeniania się płomieni: ASTM E-84-97a CLASS A

2. Obowiązkowa
laminacja

Każda fototapeta jest zabezpieczona laminatem płynnym, który ochroni kolory przed blaknięciem oraz ułatwia utrzymanie czystości - nasze fototapety można myć. Proponujemy fototapety zabezpieczone niezwykle odpornym na wilgoć, ścieranie, zarysowanie i inne uszkodzenia mechaniczne stałym laminatem PCV.

3. Profesjonalny
sprzęt

Używamy japońskiego plotera MIMAKI - rozdzielczość do 1440 dpi i oryginalnych ekosoventowych atramentów CMYKLmLc idealnie odwzorowujących kolory i wyjatkowo odpornych na działanie promieni UV.

4. Precyzyjne
pocięcie

Każda fototapeta jest starannie docięta do wymiaru i pocięta na bryty, co umożliwia precyzyjne spasowanie brytów przy klejeniu "na styk" - nie stosujemy uciążliwych marginesów transportowych” ani klejenia "na zakładkę"