Fototapety do salonu fryzjerskiego z montażem

Twój salon fryzjerski to miejsce, w którym wszystko kręci się wokół włosów, cięcia są precyzyjne, a kolory intensywne? Nasze fototapety idealnie wpiszą się we wnętrza każdego zakładu fryzjerskiego, bez względu na jego wielkość, styl i kolorystykę. To najprostszy sposób na zaaranżowanie ścian w maksymalnie trwały i efektowny sposób oraz dodanie wnętrzom oryginalnego charakteru. Do Twojej dyspozycji jest baza ponad 100 milionów wyjątkowych zdjęć i wzorów - z pewnością znajdziesz wśród nich te, które będą doskonałym tłem dla Twojej pracy i fryzjerskiej pasji. Masz własną wizję lub konkretny pomysł na fototapetę? Z przyjemnością wykonamy spersonalizowany produkt, w oparciu o Twoje, dobrej jakości zdjęcia lub autorskie grafiki.
* wcześniej pod marką:
Jak zamawiać?
dowiedz się więcej
Zdjęcia i projekty
kliknij
Zakres usług
dowiedz się więcej
Galeria realizacji
kliknij

Atestowane fototapety do salonu fryzjerskiego

Zdajemy sobie sprawę z tego, że fototapety w salonie fryzjerskim, będącym równocześnie miejscem pracy i świadczenia usług Twoim Klientom, muszą spełniać wszelkie normy bezpieczeństwa i posiadać potwierdzające to atesty. Oferujemy Ci produkt, który posiada komplet certyfikatów i świadectw jakości z polskich instytucji.

Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji jest fakt, że prawdopodobnie jako jedyni w Polsce mamy atest na gotową fototapetę, a nie wyłącznie jej składowe. Możesz mieć pewność, że nasze fototapety są produktem najwyższej jakości, bezpiecznym dla ludzi i przyjaznym dla środowiska. Twoi współpracownicy i Twoi Klienci mogą być spokojni o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Nasze fototapety posiadają Atest Higieniczny PZH (dotyczący nietoksyczności) oraz Atest ITB (dotyczący trudnopalności).

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Doskonała jakość, trwałość i bezpieczeństwo fototapet do Twojego salonu fryzjerskiego

Fototapety wykonujemy na papierze lateksowym, który importujemy z USA. To materiał najwyższej jakości, dedykowany do fototapet wykonywanych na Twoje zamówienie, gwarantujący maksymalną trwałość i bezkonkurencyjną estetykę finalnego produktu. Drukujemy fototapety w pasach / brytach na styk, bez uciążliwych marginesów czy nieestetycznych zakładek.

Naszym celem jest dostarczenie Ci produktu charakteryzującego się ponadprzeciętną trwałością. Dlatego nasze fototapety pokrywamy specjalną warstwą ochronną – laminatem, dzięki któremu produkt jest łatwy do utrzymania w czystości (fototapety d-pos możesz skutecznie czyścić na sucho i na mokro oraz bez ograniczeń, efektywnie dezynfekować, co jest szczególnie ważne w kontekście pandemii Covid-19!) i bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne (fototapetom d-pos nie straszne są grzebienie, suszarki i nożyczki).

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Kompleksowa obsługa Twojego zamówienia w D-POS

W D-pos zapewniamy Ci kompleksową obsługę Twojego zamówienia. Możesz zlecić nam nie tylko wydruk Twojej fototapety, ale również pomiar i montaż – jedno i drugie zostanie wykonane przez profesjonalną ekipę pomiarowo – montażową. W tej opcji bierzemy na siebie odpowiedzialność za całość Twojego zlecenia i finalny efekt naszej pracy. Możesz również liczyć na nasze wparcie techniczne, obejmujące korektę kompozycyjną i/lub kolorystyczną Twojego projektu – zarówno w sytuacji, gdy korzystasz z naszej bazy, jak i wtedy, gdy zlecasz nam wydruk Twoich zdjęć lub grafik.

Sprawdź też nasze fototapety do salonu kosmetycznego lub fototapety dla siłowni!

Jesteśmy pewni efektów naszej pracy! Wnętrza Twojego zakładu fryzjerskiego będą wyjątkowe!

 

JAK ZAMAWIAĆ
FOTOTAPETY

1. WYCENA

Wstępna wycena jest podawana na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila. Do wyceny potrzebne są przybliżone wymiary oczekiwanej fototapety i ewentualna odległość od Warszawy.

2. POMIAR

Pomiar zlecany jest przez Klienta poprzez e-mail, w którym otrzymujemy niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). W zdecydowanej większości zleceń nie ma potrzeby przyjazdu naszych specjalistów na pomiar. Wystarczy zdjęcie ściany wykonane smartfonem i samodzielny pomiar. Tapety mają zawsze nieco większe wymiary, które są docinane na miejscu montażu (tzw „spad” lub „naddatki”).

Pomiar i montaż następuje przed zainstalowaniem mebli lub po ich odsunięciu od ścian w celu swobodnego dostępu do ściany.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażystom. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. PRZYGOTWANIE ŚCIANY

Ściana powinna być przygotowana tak, aby była równa, czysta, sucha i chłonna. Fototapety całkowicie odwzorowują strukturę ściany, więc sugerujemy nie zakładać, że fototapeta zamaskuje nierówności i ubytki w ścianie.

Co bardzo ważne, minimum dobę przed montażem należy zagruntować ścianę czystym (nie dolewanym do farby) unigruntem firmy ATLAS w wydajności na poziomie 1,5 litra na 10 mkw.

4. OFERTA

końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu gniazdek elektrycznych, klimatyzatorów, prace w godzinach 17:00 – 8:00 oraz weekendy, ewentualne gruntowanie ścian, montaż na skośnych ścianach, prace na wysokości ponad 3m, klatki schodowe, montaż na suficie itd. są wyceniane indywidualnie).

5. ZGODA

Zlecenie/zamówienie przez Klienta, po przedstawieniu oferty, następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac. Bez akceptacji drogą mailową nie możemy rozpocząć prac.

Czas realizacji zamówienia, czyli wydruk, laminacja oraz montaż to ok. 7 dni roboczych od momentu zamówienia i zaakceptowania projektu. Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na fototapetę. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w bocznym pasku SZUKAJ ZDJĘCIA na naszej strony www, lub pod adresem grafiki.d-pos.pl

6. PROJEKT

Próby wyszukiwania czy kadrowania zdjęć nie pociągają za sobą żadnych konsekwencji, to kompletnie bezpłatna czynność.

 1. wchodzimy na naszą stronę grafiki.d-pos.pl
 2. na górze strony, na tle zdjęcia z rowerem, widzimy duży, biały pasek wyszukiwarki z napisem "szukaj"
 3. w tymże białym polu wyszukiwania wpisujemy poszukiwaną frazę, (np. Warszawa, zachód słońca) lub konkretny nr zdjęcia z Adobe Stock (dawna Fotolia) i klikamy ikonę lupy lub wciskamy Enter
 4. wyświetlają się miniatury zdjęć, klikamy w taką miniaturę, która nam odpowiada
 5. w pokazującym się interfejsie wpisujemy rozmiar tapety
 6. ustalamy kadr przesuwając pole na zdjęciu
 7. przysyłamy do nas Printscreeny z wyborem lub klikamy "wyślij zapytanie" i przysyłamy jako zapytanie ofertowe.

Cała ta procedura jest po to, abyśmy wiedzieli który fragment zdjęcia Państwa interesuje, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków, całe zdjęcia mają inne proporcje niż Państwa ściany, więc trzeba wybrać jakiś fragment.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 50,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

7. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

8. MONTAŻ

Po wyprodukowaniu fototapety nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu

9. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

10. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Papier lateksowy z profesjonalnym nadrukiem i bardzo trwałym laminatem
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć, ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Zakup zdjęcia

Nasza baza obejmującej
ponad 30 mln zdjęć,
ilustracji, fotografii

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach,
idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Przepis na dobrą fototapetę:

1. Odpowiedni nośnik

Wydruki na syntetycznym papierze z domieszka lateksu charakteryzują się wysoka jakością, ale przede wszystkim papier ten daje możliwość poprawnego zamontowania na ścianie oraz - co dla wielu naszych odbiorców ma duże znaczenie - pozytywnie przeszedł test rozprzestrzeniania się płomieni: ASTM E-84-97a CLASS A

2. Obowiązkowa
laminacja

Każda fototapeta jest zabezpieczona laminatem płynnym, który ochroni kolory przed blaknięciem oraz ułatwia utrzymanie czystości - nasze fototapety można myć. Proponujemy fototapety zabezpieczone niezwykle odpornym na wilgoć, ścieranie, zarysowanie i inne uszkodzenia mechaniczne stałym laminatem PCV.

3. Profesjonalny
sprzęt

Używamy japońskiego plotera MIMAKI - rozdzielczość do 1440 dpi i oryginalnych ekosoventowych atramentów CMYKLmLc idealnie odwzorowujących kolory i wyjatkowo odpornych na działanie promieni UV.

4. Precyzyjne
pocięcie

Każda fototapeta jest starannie docięta do wymiaru i pocięta na bryty, co umożliwia precyzyjne spasowanie brytów przy klejeniu "na styk" - nie stosujemy uciążliwych marginesów transportowych” ani klejenia "na zakładkę"