Panele szklane na wymiar

Panele szklane na wymiar* 

Panele szklane to rozwiązanie znajdujące coraz więcej zwolenników, które pozwala nam nie tylko ochronić ściany przed zabrudzeniem, ale również ozdobić je w niezwykle efektowny, elegancki sposób. Panele mogą być stosowane na ściany kuchenne, w łazience, ale również w salonie i innych pomieszczeniach w mieszkaniu. Służyć mogą również do ozdobienia frontów meblowych. Dlatego też zadbaliśmy o to, by panele szklane znalazły się w naszej ofercie.

* wcześniej pod marką:
Panele szklane na wymiar

Panele szklane w dowolnym kształcie

Naszą ofertę paneli szklanych na zamówienie wyróżnia bardzo szeroki wybór. Mogą mieć one dowolny kształt i wymiary, w tym również naprawdę duży format. Panele wykonujemy na wymiar, dzięki czemu każdy z naszych klientów może mieć pewność, że będą idealnie dopasowane do pomieszczeń, w których chce je wykorzystać.

Jako producent paneli szklanych na wymiar zadbaliśmy również o różnorodność dostępnych paneli szklanych. W naszym asortymencie dostępne są panele w nowoczesnej i klasycznej odsłonie.

Różnorodna jest również ich kolorystyka – od bardzo intensywnej, po stonowaną i delikatną. Dzięki temu każdy z naszych klientów może zamówić panele na ściany oraz meble, które pasować będą do stylu, w jakim urządzone zostało mieszkanie. Panele pozwalają optycznie powiększyć pomieszczenie lub nadają mu charakteru. 

Wysoka jakość paneli szklanych

Warto podkreślić również, że oferowane przez nas panele szklane to najwyższa jakość wykorzystanych w procesie produkcji materiałów oraz możliwie najwyższa rozdzielczość nadruku na szkle. Dzięki temu wyróżnia je wysoka estetyka. Są łatwe w utrzymaniu czystości.

Większość zabrudzeń z powodzeniem usuniemy za pomocą szmatki i detergentu lub płynu do szyb.  Zadbaliśmy o każdy, najmniejszy nawet element, co sprawia, że prezentują się niezwykle elegancko.

Wysokiej jakości panele szklane
Montaż paneli szklanych

Profesjonalny montaż paneli szklanych

Klienci, którzy nie mają doświadczenia w wykańczaniu ścian za pomocą paneli szklanych, nie muszą się martwić. W naszej ofercie znajduje się bowiem również montaż paneli szklanych.

Doświadczeni pracownicy naszej firmy posiadają nie tylko odpowiednie kwalifikacje, ale również niezbędny sprzęt, dzięki czemu instalacja przebiega sprawnie i szybko, z największą dokładnością. Co więcej, montaż dostępny jest w bardzo przystępnej cenie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych paneli szklanych na ścianę. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz pomożemy w wyborze produktów do twojego mieszkania.

JAK DRUKUJEMY?

Standardowo stosujemy termicznie hartowane (czyli bezpieczne) szkło, które spełnia wymagania normy PN-EN 12150-1, czyli przeznaczeniem szkła jest szkło dla budownictwa, bezpieczne przegrody szklane, drzwi lub elementy konstrukcji budowlanych, elementy mebli. Nasze produkty zawsze są hartowane, zawsze mają szlifowane krawędzie, zawsze jest to szkło Optiwhite, czyli jest odbarwione w celu dokładnego odwzorowania kolorów.

Panele szklane do kuchni zwykle wykonane są ze szkła 6mm, szkło z grafiką na drzwi przesuwne ze szkła 4mm dla zmniejszenia obciążenia wózków jezdnych. O ile nie stosujemy szkła cieńszego niż 4mm to nie ma problemu z zastosowaniem grubszego, np 8 mm czy 10 mm. Nie pracujemy na standardowych wymiarach – każdy produkt ma indywidualne wymiary, kształty i ewentualnie wycinane otwory.

Nadruki na panelach szklanych
Panele szklane na wymiar bank zdjęć

Gotowe wzory paneli szklanych na wymiar

Nie masz pomysłu na panel szklany? Nie chcesz przedzierać się przez miliony zdjęć udostępnianych w darmowych bankach, zastanawiając się, czy dana grafika ma odpowiednią rozdzielczość i rozmiary oraz jak będzie się prezentować w postaci panelu? Mamy dla Ciebie propozycje gotowych wzorów, które idealnie sprawdzą się w Twoim domu! Jedyne, co musisz zrobić, to przeglądnąć nasze projekty i wybrać ten, który wpadnie Ci w oko! Nasze propozycje możesz również potraktować jako inspirację, dzięki której będzie Ci łatwiej poruszać się po każdej bazie zdjęć i podjąć ostateczną decyzję.

Nasza baza gotowych wzorów to panele szklane z grafikami w rozmiarze 300 cm x 60 cm, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy dopasowali ją do Twoich potrzeb oraz wymiarów powierzchni, którą chcesz zaaranżować. Kliknij projekt, który Ci się podoba i sprawdź, w jaki sposób możesz go zmienić! Do Twojej dyspozycji oddajemy m.in. możliwość zmiany koloru grafiki oraz ułożenia / odbicia motywu. Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i podaj identyfikator wzoru (znajdziesz go w lewym dolnym rogu) – z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i pomożemy Ci w dokonaniu najlepszego wyboru!

Aby bezpośrednio przejść do projektów, kliknij TUTAJ

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.

GALERIE REALIZACJI

MATERIAŁY
POS
FOTOTAPETY
DO DOMU
PANELE
SZKLANE
BIURA i WYSTAWY
MUZEALNE

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko,
adres, nr telefonu).

Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze,
na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru
i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 6mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zobacz również

Materiały
POS

Druk UV
i frezowanie

Fototapety
na wymiar

Panele szklane
na wymiar

Obrazy
na płótnie

Obsługa inwestycji
komercyjnych

Park
maszynowy

Nasz
blog