Producent paneli szklanych do kuchni

Panele szklane do kuchni

Panele szklane do kuchni na wymiar to bardzo popularny sposób wykończenia ścian, dzięki któremu prezentują się one elegancko i nowocześnie, a przy tym są zabezpieczone przed zabrudzeniami, o które w kuchni nie trudno. Dlatego też zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się panele na ściany, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jako producent oferujemy ci nie tylko wysoką jakość paneli szklanych na wymiar, ale również bardzo przystępne ceny.
Producent paneli szklanych do kuchni
* wcześniej pod marką:
Panel szklany w liście kuchnia

Panele kuchenne – Szeroki wybór wzorów i wariantów

Panel szklany do kuchni może być montowany na wiele różnych sposobów – jako ozdoba elementu ściany, pomiędzy górnymi a dolnymi szafkami kuchennymi, czy też jako ochrona całej ściany kuchennej. Dlatego też oferujemy szklane panele do kuchni w wielu różnych wymiarach. Mogą przybierać dowolny kształt i mieć naprawdę duży format.

Co więcej, dostępne są w wielu wzorach i wersjach kolorystycznych, dzięki czemu zarówno miłośnicy nowoczesności i mocnych akcentów, jak i osoby, które preferują stonowaną stylistykę, mogą znaleźć coś dla siebie. Każdy panel szklany do kuchni, który oferujemy, wyróżnia fotorealistyczna jakość, głębia kolorów oraz wysoka rozdzielczość obrazu. Dzięki temu prezentują się one naprawdę efektownie i z pewnością przykują uwagę osób odwiedzających twoje mieszkanie. Panele kuchenne na wymiar to optymalny wybór, pozwalający zagospodarować każdy centymetr powierzchni zgodnie ze swoją wizją.

Nowoczesny panel szklany w kuchni

Wysoka jakość i precyzja wykonania paneli szklanych do kuchni

To, co wyróżnia ofertę szklanych paneli do kuchni, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów, to z całą pewnością najwyższa jakość druku UV jak i wykorzystywanego w produkcji szkła. Dzięki temu są one odporne na uszkodzenia i zarysowania.

Dbamy również o precyzyjne wykonanie naszych paneli, dzięki czemu są efektowne, solidne i trwałe. Słowem – takie, jakich potrzebujesz. Warto również podkreślić, że nasza technologia druku atramentami UV pozwala na wykorzystanie bardzo różnorodnego wzornictwa, w tym również obrazów o wręcz fotograficznej jakości wydruku – również bez marginesów (od krawędzi do krawędzi).

Nowoczesny panel szklany w kuchni
Szkło hartowane w kuchni

Szybki i profesjonalny montaż paneli szklanych do kuchni

Aby szklane panele kuchenne prezentowały się doskonale, muszą zostać umiejętnie zamontowane. Dlatego też nasza firma oferuje klientom nie tylko ich sprzedaż, ale również w pełni profesjonalny montaż paneli szklanych w kuchni według wytycznych klienta.

Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy szybko i sprawnie poradzą sobie z wykonaniem prac.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty paneli szklanych do kuchni na zamówienie.

Panele szklane do kuchni bank zdjęć

Gotowe wzory paneli szklanych do kuchni

Chcesz szybko wybrać panel szklany do kuchni? Mamy dla Ciebie propozycję gotowych wzorów, które opracowaliśmy właśnie z myślą o aranżacjach kuchennych! Nasze projekty to najpopularniejsze grafiki w rozmiarach 300 cm x 60 cm – idealne do zamontowania nad blatem roboczym i w przestrzeniach między szafkami dolnymi i górnymi. To maksymalnie wygodne rozwiązanie, dzięki któremu z łatwością zwizualizujesz sobie wybrane zdjęcie lub grafikę w Twojej kuchni, bez konieczności analizowania ich wymiarów i rozdzielczości – zrobiliśmy to za Ciebie! Gotowe wzory możesz również potraktować jako źródło inspiracji!

Spodobał Ci się któryś wzór, ale ściana, którą chcesz zaaranżować za pomocą panelu szklanego, ma inny wymiar? Nie ma sprawy! Kliknij projekt i sprawdź, jak możesz go zmienić, dopasowując do swoich potrzeb. Dajemy Ci możliwość nie tylko korekty wymiarów panelu, ale również wykadrowania wzoru, stworzenia jego odbicia lustrzanego (w poziomie, w pionie lub w obydwu płaszczyznach równocześnie) oraz zmiany kolorystyki (na czarno-białą lub sepię). Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami w najdogodniejszy dla Ciebie sposób (za pomocą formularza kontaktowego, mailowo lub telefonicznie), podaj identyfikator wzoru (znajdziesz do w lewym dolnym rogu każdego projektu) i powiedz, jak możemy Ci pomóc!

Aby bezpośrednio przejść do projektów, kliknij TUTAJ

Panele szklane do kuchni bank zdjęć

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 4mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.