Panele szklane do balustrad

Nowoczesny i maksymalnie elegancki sposób na bezpieczne wykończenie balustrad? Właśnie go znalazłeś! Szklane panele balustradowe to uniwersalny pomysł wnętrzarski, który doskonale wpisuje się zarówno w komercyjne wnętrza firm, instytucji, galerii handlowych czy urzędów, jak i prywatne przestrzenie domów czy dwupoziomowych apartamentów. Szyba do balustrady może być dokładnie taka, jaką chcesz - idealnie przezroczysta lub dowolnie zadrukowana. Jakie szkło do balustrad jest Ci potrzebne?
* wcześniej pod marką:

Bezpieczne, laminowane panele balustradowe na wymiar

Każde schody i każda balustrada jest inna, dlatego wszystkie panele balustradowe wykonujemy na wymiar, idealnie dopasowując kształt i poszczególne rozmiary tafli do konkretnego projektu. W naszych realizacjach używamy wyłącznie atestowanego szkła hartowanego ze szlifowanymi krawędziami, które spełnia wszelkie wymogi normy PN-EN 12150-1, pozwalającej na stosowanie tego szkła w budownictwie. Możemy także użyć szkła laminowanego. Szkło do balustrad może mieć grubość – w zależności od indywidualnych potrzeb i cech danego projektu. Każde zamówienie jest szczegółowo analizowane, a projekt konsultowany technicznie.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Szkło do balustrady – przezroczyste lub z nadrukiem

Panele szklane na balustrady mogą być idealnie przezroczyste lub dowolnie zadrukowane (w całości lub wybranych fragmentach). Do produkcji szyb na balustrady używamy szkła optiwhite, czyli szkła pozbawionego tlenku żelaza, który powodowałby nieestetyczną zielonkawą poświatę i negatywnie wpływał na wizualny odbiór realizacji. Swoją balustradę możesz spersonalizować sięgając po zdjęcia i grafiki z naszej bazy, liczącej ponad 100 milionów propozycji lub projektując panele szklane w oparciu o własne zdjęcia i autorskie grafiki, monogram lub firmowe logo. Nadruki na szkle wykonujemy w technologii UV, dzięki której możliwe jest uzyskanie fotograficznej jakości oraz maksymalnej trwałości wzoru, następnie mogą być wtapiane pomiędzy dwie tafle szkła.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Panele szklane na balustrady w usłudze kompleksowej

Panele szklane to jeden z naszych topowych produktów. Wytwarzamy je w oparciu o wiedzę i doświadczenie, które zdobyliśmy podczas ponad 20 lat pracy w branży. Dysponujemy nowocześnie wyposażonym parkiem maszyn, w którym stoją m.in. zaawansowane technologicznie plotery drukujące – każde Twoje zlecenie jest realizowane z najwyższą precyzją i dbałością o każdy detal. Możesz powierzyć nam wyłącznie produkcję panelów (zgodnie z Twoim projektem) lub zlecić nam usługę kompleksową, która może objąć zarówno pomiar oraz produkcję paneli balustradowych (cięcie, obróbka, drukowanie), jak i montaż. W tej opcji całą odpowiedzialność za efekt końcowy bierzemy na siebie!

Jesteśmy gotowi do przyjęcia Twojego zlecenia.

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 4mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.