Obrazy szklane do kuchni - producent

Kuchnia to szczególne pomieszczenie w każdym domu, często nazywane jego sercem. Twoje życie również kręci się w kuchni i wokół niej? W doskonale zaprojektowanej, funkcjonalnej kuchni nie powinno zabraknąć elementów dekoracyjnych, które spersonalizują to wnętrze i dodadzą mu charakteru. Obrazy szklane to produkt, który idealnie sprawdzi się w kuchni! Nie straszna im podniesiona wilgotność i temperatura, tłuste opary i podwyższone ryzyko zaplamienia... czymkolwiek. Szklany obraz jest maksymalnie łatwy do utrzymania w czystości i zachwyca ponadczasową estetyką, idealnie wpisując się w nowoczesne i klasyczne kuchnie.
* wcześniej pod marką:

Skorzystaj z naszej bazy zdjęć lub swojego pomysłu przy wyborze obrazu na szkle do swojej kuchni

Do Twojej dyspozycji jest nasza baza zawierająca ponad 100 milionów rozmaitych zdjęć, grafik i wzorów. W Twojej kuchni może się pojawić obraz o tematyce kulinarnej, ale… niekoniecznie! To Twoja kuchni i Ty tu rządzisz. Obraz na szkle do kuchni może również prezentować dowolne zdjęcie z Twojej kolekcji (pod warunkiem, że jest w odpowiedniej rozdzielczości), albo autorską grafikę, dowolne napisy i wzory. Z przyjemnością realizujemy każdy z Twoich pomysłów, bez względu na kolorystykę, wielkość i kształt obrazu. Drukujemy w technologii UV, we wszystkich kolorach (CMYK + biel), w jakości Full HD. Twój obraz będzie idealnie oddawał zaprojektowane kolory i wszystkie detale zdjęcia lub grafiki. Możesz liczyć na profesjonalną konsultację techniczną Twojego projektu. Sprawdź też naszą ofertę obrazów na szkle do salonu.

 

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Jakość i bezpieczeństwo szklanych obrazów – w kuchni to ważne

Wszystkie obrazy szklane wykonujemy na solidnym szkle hartowanym, spełniającym rygorystyczne wymogi normy PN-EN 12150-1, co gwarantuje najwyższą jakość produktu i jego maksymalne bezpieczeństwo. Szklane obrazy są trwałe i wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i bezproblemowe w czyszczeniu czy dezynfekcji. Możesz zamontować go bezpośrednio na ścianie (poprzez przyklejenie do wybranej powierzchni) lub sięgając po eleganckie śruby dystansowe – wybierz rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni i optymalnie wpisze się w wolną przestrzeń między szafkami czy nad blatem.

 

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Jaki obraz na szkle zawiśnie w Twojej kuchni?

Wszystkie zamówienia na obrazy szklane do kuchni realizujemy z równym zaangażowaniem, sięgając po najwyższej jakości materiały i korzystając z zaawansowanych technologicznie ploterów drukujących i tnących. Mamy możliwość precyzyjnego zadrukowywania zarówno minimalistycznych w formie, kształcie i treści obrazków szklanych, jak i naprawdę dużych paneli ze szkła, które staną się główną ozdobą obszernej kuchni lub aneksu kuchennego połączonego z jadalnią i salonem.

 

Szklany obraz do Twojej kuchni? Jesteśmy gotowi na przyjęcie zlecenia na każdą formę paneli szklanych na wymiar.

 

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 4mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.
Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.