Obrazy szklane do kuchni - producent

Kuchnia to szczególne pomieszczenie w każdym domu, często nazywane jego sercem. Twoje życie również kręci się w kuchni i wokół niej? W doskonale zaprojektowanej, funkcjonalnej kuchni nie powinno zabraknąć elementów dekoracyjnych, które spersonalizują to wnętrze i dodadzą mu charakteru. Obrazy szklane to produkt, który idealnie sprawdzi się w kuchni! Nie straszna im podniesiona wilgotność i temperatura, tłuste opary i podwyższone ryzyko zaplamienia... czymkolwiek. Szklany obraz jest maksymalnie łatwy do utrzymania w czystości i zachwyca ponadczasową estetyką, idealnie wpisując się w nowoczesne i klasyczne kuchnie.
* wcześniej pod marką:

Skorzystaj z naszej bazy zdjęć lub swojego pomysłu przy wyborze obrazu na szkle do swojej kuchni

Do Twojej dyspozycji jest nasza baza zawierająca ponad 100 milionów rozmaitych zdjęć, grafik i wzorów. W Twojej kuchni może się pojawić obraz o tematyce kulinarnej, ale… niekoniecznie! To Twoja kuchni i Ty tu rządzisz. Obraz na szkle do kuchni może również prezentować dowolne zdjęcie z Twojej kolekcji (pod warunkiem, że jest w odpowiedniej rozdzielczości), albo autorską grafikę, dowolne napisy i wzory. Z przyjemnością realizujemy każdy z Twoich pomysłów, bez względu na kolorystykę, wielkość i kształt obrazu. Drukujemy w technologii UV, we wszystkich kolorach (CMYK + biel), w jakości Full HD. Twój obraz będzie idealnie oddawał zaprojektowane kolory i wszystkie detale zdjęcia lub grafiki. Możesz liczyć na profesjonalną konsultację techniczną Twojego projektu. Sprawdź też naszą ofertę obrazów na szkle do salonu.

 

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Jakość i bezpieczeństwo szklanych obrazów – w kuchni to ważne

Wszystkie obrazy szklane wykonujemy na solidnym szkle hartowanym, spełniającym rygorystyczne wymogi normy PN-EN 12150-1, co gwarantuje najwyższą jakość produktu i jego maksymalne bezpieczeństwo. Szklane obrazy są trwałe i wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i bezproblemowe w czyszczeniu czy dezynfekcji. Możesz zamontować go bezpośrednio na ścianie (poprzez przyklejenie do wybranej powierzchni) lub sięgając po eleganckie śruby dystansowe – wybierz rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni i optymalnie wpisze się w wolną przestrzeń między szafkami czy nad blatem.

 

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Jaki obraz na szkle zawiśnie w Twojej kuchni?

Wszystkie zamówienia na obrazy szklane do kuchni realizujemy z równym zaangażowaniem, sięgając po najwyższej jakości materiały i korzystając z zaawansowanych technologicznie ploterów drukujących i tnących. Mamy możliwość precyzyjnego zadrukowywania zarówno minimalistycznych w formie, kształcie i treści obrazków szklanych, jak i naprawdę dużych paneli ze szkła, które staną się główną ozdobą obszernej kuchni lub aneksu kuchennego połączonego z jadalnią i salonem.

Szklany obraz do Twojej kuchni? Jesteśmy gotowi na przyjęcie zlecenia.

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 4mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.